Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem bevallotta, hogy...

A feleségem bevallotta, hogy négy éve, mikor még jegyben jártunk, megcsalt. Átmeneteileg elköltöztem otthonról, és most nem tudom, mi lesz. Mit tennétek, ha ez veletek történne?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 19:52
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/163 A kérdező kommentje:
Tegnap este bocsánatot kértem a pofonért, visszakértem a nyakláncot és megmondtam, hogy vége. Szépen könyörgött, de erős voltam, nem engedtem, hogy meghasson. Még nem válok el tőle, mert abba mindketten belerokkannánk pénzügyileg, de részemről már nem vagyunk egy pár. Gyorsan kersek valakit, mert minél hamarabb el akarom felejteni ezeket az elveszett éveket.
2012. nov. 13. 06:49
 92/163 anonim ***** válasza:
69%
Szerencsés a feleséged, hogy megszabadul Tőled. A kommentjeid alapján teljesen éretlen személyiség vagy !
2012. nov. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/163 A kérdező kommentje:
Ő volt a k@rva és én vagyok éretlen, hogy nem nézem el neki?
2012. nov. 13. 08:14
 94/163 anonim ***** válasza:
75%

Ez egy tuti kamu sztori, vagy pedig tényleg egy ilyen éretlen, infantilis ember vagy. Gyorsan keresel valakit hogy tudjál felejteni? Na innen látszik hogy nem volt itt semmi szerelem! És az egész érzelmi oldala itt bukott a dolognak. Az értelmi oldala pedig akkor amikor egy nyakláncon akadtál fent, és rögtön visszakérted.

Neked még a homokozóban kéne játszanod, ahol az lenne a legnagyobb gondod, hogy biztosan nálad maradjon a kék színű lapát, ne pedig a copfos Etuskánál.

Ha igaz, hogy van feleséged, akkor szerencsés hogy megszabadul tőled, és azért is szerencsés hogy nem szült neked gyereket.

2012. nov. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/163 A kérdező kommentje:

Megcsalt! Mit beszéljek meg vele? Miért engem támadtok? Simán azt mondanátok hogy felejtsük el? Akkor nem velem van probléma.

Kell egy társ, így keresek mást, ez azt hiszem logikus. Még szeretem őt, de ez nyilván nem működne. Elárult engem. Lehet, hogy megbánta, de ettől nekem nem lesz jobb.

A nyaklánc meg tényleg drága volt és kell a pénz.

2012. nov. 13. 09:23
 96/163 anonim ***** válasza:
81%
Hülye vagy.
2012. nov. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/163 anonim ***** válasza:
66%

Jajj de szánalmas vagy. Amikor MEGHÁZASODTATOK, akkor nem esküdtél meg hogy jóban rosszban vele leszel?

És a botlás a házasság előtt volt.

Komolyan mondom fáj hogy ennyire primitív embertársaim vannak:(

2012. nov. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/163 anonim ***** válasza:
86%

És most nem azt mondom h felejtsd el mintha mi sem történt volna...!

Plusz abba bele sem gondolsz, azt írod szereted még, de gyorsan keresel mást...Az a "más" meg talán lesz olyan bolond hogy belédszeret, közben te csak kihasználod arra h elfelejtsd a feleséged...Hmmmm de érett vagy b*sszameg!

2012. nov. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/163 anonim ***** válasza:
79%

"Mit beszéljek meg vele? Miért engem támadtok? Simán azt mondanátok hogy felejtsük el? Akkor nem velem van probléma."


Ez ráadásul tök jó, hogy kikérdezed mások véleményét, aztán hőbörögsz ha nem azt mondják amit te akarsz hallani. Ennyi erővel tök felesleges volt feltenni a kérdést, csinálj amit akarsz.

2012. nov. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/163 anonim ***** válasza:
27%
szerintem is rossz döntés. Márpedig azért, mert meg sem próbálsz beszélni vele, meg sem próbálsz megbocsájtani, hanem el is döntötted. A másik, meg ha annyira szabadulni akarsz, akkor válj is el, az anyagiak miatt ne maradj vele még papíron sem.
2012. nov. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!