Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy anyának nem az lenne a...

Egy anyának nem az lenne a dolga, hogy támogassa a gyermekét az álmai megvalósításában és hogy mellette álljon?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 13:57
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 A kérdező kommentje:
Nem gondolom. Például a magyar az miért lenne ilyen? A média még esetleg, de a magyar..
2013. jan. 17. 14:13
 12/66 anonim ***** válasza:
84%
Azért próbálj meg érvelni, mert engem is eltántorítottak anno attól, amit szerettem volna, lett helyette más, amit ők szerettek volna. De dolgozni nem szeretném azt, nem érdekel, az meg már nem lehet, ami szerettem volna. Állítólag az nem fizetne jól. De legalább lenne munkám most.
2013. jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
42%
És magyar szakkal hol akarsz dolgozni?
2013. jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 A kérdező kommentje:
Jó, megragadtad a lényeget. Akkor Jane A. helyett legyen Mikszáth Kálmán könyv.
2013. jan. 17. 14:14
 15/66 anonim ***** válasza:
81%

De, az lenne a dolga.

Sajnos a legtöbb esetben az anyukáknak sikerül is az általuk áhított irányba terelgetni a "kölyköket".

Ilyenkor fordul elő hogy szerencsétlen gyerek később vagy utálni fogja a munkáját, vagy még idő előtt kiszáll a buliból.


Én utóbbi csoportba tartozom, ha cukrász lehetnék ahogy szerettem volna, már rég lenne munkám. Van hozzá tehetségem de ekcémás lettem az állandó idegtől, nem megyek át az egészségügyin, így lőhetem már...

Helyette webfejlesztést és programozást kellett tanulnom 3 évig, elment rá egy csomó időm és az életkedvem. Azóta is csak netezésre használom a gépet, se papírom, se munkám...


Ha úgy érzed hogy tényleg ezzel szeretnél a jövőben foglalkozni, vágj bele.

Könnyebb a saját hibádból tanulva korrigálni, mint aztán egy életen át keseregni más hülyeségén... 22/N

2013. jan. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
33%

Fotós szakra nem jutsz be,ez tény.


Magyar szakkal kitrölheted a popódat kb,büfészak.

2013. jan. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 A kérdező kommentje:
Anya például azt szeretné, ha ügyvédnek tanulnék. Nos, szerintem azokból is bőven több van, mint kéne. Vagy még felvázolta nekem az orvosit. amit végképp nem tudnék fizetni.
2013. jan. 17. 14:17
 18/66 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek mégis mi lenne az ideális választás?
2013. jan. 17. 14:18
 19/66 anonim ***** válasza:
47%
Szerinted ezekből meg lehet élni????????
2013. jan. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 A kérdező kommentje:
Na jó. Akkor ezt túltárgyaltuk, tényleg hű de rossz a választásom. Akkor mi legyek? Miből lehet megélni ma magyarországon úgy, hogy nincs protekcióm sehova?
2013. jan. 17. 14:19
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!