Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem a minap bevallotta,...

A férjem a minap bevallotta, hogy majdnem megcsalt, tanácstalan vagyok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ráadásul a barátnőmmel... "barátnőmmel", aki áthívta magához, "zárat"szerelni. Ez a nő szexmániás, állandóan d.ghatnékja van, mindig mással, de azért azt nem gondoltam volna, hogy a férjemnél is bepróbálkozik. Csak a férjem verzióját hallgattam meg, a "barátnő" verziójára igazából nem is vagyok kíváncsi, illetve nem tudom, nem tudom mit tegyek. Nagyon ideges vagyok és legszívesebben mennék és kiszaggatnám az összes haját :( a férjem azt állítja, már amikor odaért, tangában és kivágott topban fogadta !!!!!!!!!!! aztán megcsókolta a férjem, ő pedig hagyta ............... és le is tapizta............... Nagyon kellemes volt ezt végighallgatni...De aztán mikor, elkezdte volna levenni a férjem nadrágját, ő észbekapott, hogy hoppá nekem van egy feleségem, aki otthon vár, és akit szeretek. Mindezt sírva adta elő, de nem tudott meghatni, annyira ideges lettem, mert számomra ez is megcsalás, még ha nem is történt semmi szexuális. Elküldtem, legalább egy kis időre, amíg gondolkozni tudok. Szeretem és nagyon fáj, és az is, amit a barátnőmnek hitt nőszemély tett. El sem tudom hinni, azt tudom, hogy őt nem érdekli, ha valakinek van valakije, de hogy pont velem is képes megtenni?????
2013. márc. 8. 16:09
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
29%
Ez ne megcsalás.
2013. márc. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
22%
nem
2013. márc. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a csajjal soha többet ne találkozz, de a férjednek bocsáss meg. Nem csinált semmi rosszat, elküldte a fenébe a nőt, ha előtte meg is simogatta, ráadásul elmondta neked, és meg is bánta. Szerintem ne rúgd ki ezért. Higgadj le, nyugodj meg.
2013. márc. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim válasza:
84%
Inkább becsüld meg a férjedet. Szerintem nem sokan mondták volna , hogy álj.
2013. márc. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
79%
Ez NEM megcsalás! Ha egy nő rámászik egy férfire, az nincs, fából, a teste reagál rá! De ha bevallotta, akkor nyilván őt is bántja a dolog. Emiatt nem szabad egy házasságot felrúgni. Te is kerülhetsz hasonló helyzetbe!
2013. márc. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
78%
Ne bocsásd meg!!! Nincs ugyanis mit megbocsátanod. Nem csalt meg. Erösebb volt mint a kisértés (Ritka dolog ez!!!) Nyugodj meg, és fözz a férjednek egy jo vacsorát!!!
2013. márc. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
27%
hát ez nálam nagyon a határon mozog. Megbocsájtanék valószínűleg, de nagyon félnék, hogy már maga az, hogy látott egy jó nőt, majdnem elcsábult, mi lesz máskor? mert ha érzelmek vannak, akkor az régen rossz, de itt csak lett volna egy numera és kész. Mégis majdnem belement. De szerintem azért nem válóok, de azért kaparná a küszöböt egy ideig. A "barátnőhöz" meg bekopognék. Higgye azt, hogy a férjed megy át, és te állíts be. Le sem tudná tagadni.
2013. márc. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim válasza:
91%

Szerintem nem mondok újat azzal, hogy a férfiak szexuálisan eléggé máshogy működnek, mint ti, nők. Hatalmas akaraterő kellene ahhoz, hogy az előbbi szituációban egy férfi másképp viselkedjen, ez genetikailag kódolt ösztön...


De az, hogy a férjed megálljt mondott, azt jelenti, hogy a legnehezebb pillanatban is Rád gondolt inkább, mint saját magára. Ráadásul bevallotta, tehát bízik benned, tudja, hogy hibázott, és javítani szeretne. Mindenképp adj neki még egy esélyt.


Ellenben az úgynevezett barátnőd viselkedésére nincs mentség, őt rövid úton érdemes kitenni a baráti körödből!

2013. márc. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
83%
Mindenkinek jár egy esély.Szerintem bocsáss meg a férjednek, de ha még egyszer félre lép, válj el tőle.A ,,barátnőddel" pedig szakítsd meg a kapcsolatot ÖRÖKRE!
2013. márc. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
90%
Mindenképp bocsáss meg neki, jól viselkedett!
2013. márc. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!