Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te hogyan szereled le azokat...

Te hogyan szereled le azokat a rokonokat, akik folyamatosan azt kérdezik: Mikor lesz már gyereketek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 10. 12:53
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
64%
Én egy 360 fokos pörgőrúgással :D 3x visszajátszva, min a Van Damme-os filmekben. xD
2014. jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
78%
Úgy, hogy azt mondom nekik: magánügy, és törődjenek a saját dolgukkal.
2014. jan. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
87%

Ha olyan jó a kapcsolatod velük, miért nem mersz annyit mondani, hogy egyelőre még nem szeretnél, hiába kérdezik meg hetente? Majd szóltok, ha van változás. Attól még nem leszek bunkó paraszt, ha kulturált közlöd: anyuka, nem tudjuk még, ne kérdezgesse állandóan legyen szíves.

Párod ennyire be van az anyjától tojva, hogy ennyit nem tud vele megbezsélni? Elég gáz.

2014. jan. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Miután a tiéteken gyakorolhattam:) Ideje lenne már hogy belevágjatok. (Idősebbeknél ugyanez unokával.)

Nagyon bunkóknál: még nem, de holnaptól vezetek naplót arról, hogy mikor szexeltünk védekezés nélkül, így könnyebben számon tudod tartani.

2014. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Annyit mondanék, hogy abban a pillanatban, ahogy eljött az ideje. Majd szólok.
2014. jan. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Megmondtam, hogy nem is tervezek. Ezen nincs mit tovább kérdezgetni. :D

28/N

2014. jan. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 Passiflora ***** válasza:
100%

Csatlakozva az előző hozzászólóhoz, én leginkább azt mondanám, hogy akkor, amikor mi is és a leendő baba is úgy érzi, hogy elérkezett az ideje.


Annak, aki magától nem érzi, hogy ez abszolút privát szféra, ami csak két emberre tartozik, és neki nagyfokú tapintatlanság erről érdeklődnie, és nem szorult bele annyi érzelmi intelligencia sem, hogy belegondoljon abba, hogy ráadásul azoknak, akik esetleg már jó ideje vágynak a gyermekáldásra, milyen érzés, ha erről kívülállók faggatóznak, szerintem teljesen felesleges ezt megpróbálni értelmes ember módjára, kultúráltan elmagyarázni.


Annak, akik egy-két finom leépítés után nem szállnának le a témáról, szemrebbenés nélkül feltennék valami hasonlóan privát szférát érintő, zavarba ejtő kérdést, kérdést, például: "Neked mi a kedvenc pózod szeretkezés közben?" "Téged milyen gyakran tud juttatni a férjed/párod a hüvelyi orgazmusig?"


Mondjuk gondolom, nem tartozik abba a kategóriába, amit a "politikailag korrekt" szóval illettél, vagy amit az anyósodnak szívesen bedobnál. :-)


Lehet humorosra is venni a dolgot, például:


A horoszkópom szerint szobaton hajnalban.


Kb. 6-24 órával azután, hogy megindulnak az első fájások.


Kb. 5 hónappal azután, hogy elkezd domborodni a pocakom.


A szülész-nőgyógyászom szerint valószínűleg a legutolsó tolófájás után.


De a viccet félretéve (mert tudom, hogy nem ilyen válaszokat vársz), a Ti esetetekben szerintem egyértelműen a Párod feladata lenne, hogy az édesanyjával megbeszélje ezt négyszemközt, és udvariasan, de határozottan hangot adjon annak a kéréseteknek, hogy legyen kedves ne érdeklődjön erről többet, és majd úgyis idejében elmondjátok neki, ha lesz valami híretek ebben ebben a témában.

2014. jan. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
37%

Egy büdös nagy pofonnal!!! :D


Komolyra fordítva a szót, ha már nagyon tele a tököm azzal, hogy kérdezgetnek, egyszerűen bedurran az agyam és megmondom, hogy ez a mi magánügyünk és kész. Aztán lesz**om ha sértődés lesz, de szerintem aki folyton ezzel zrikálja a rokonát, az primitív. Én pl. sosem kérdezgetem a 38 éves nőrokonom, hogy mikor szül már.


28N

2014. jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

sok esetben őszinte vagyok..

Hogy vannak bizonyos akadályai...



ha megunom..majd egyszer szeretnénk..


3. eset... majd pont időben mindenki tudni fogja..



ennyi


nálunk eléggé aktuális téma a családban, mert most volt ősszel az esküvőnk...1-2 év míg úgy gondoljuk, de nem feltétlenül kell mindenkinek tudnia



ha nem akarnék kerek perec, hogy nem lesz, aki olyan annak "pont a megfelelő időben" azt nem kell megint tudnia hogy sosem jön el:D

2014. jan. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Én annyit mondtam, majd ha sikerül. Az értelmesebbje veszi a lapot, hogy már próbálkozunk, nem kell firtatni.
2014. jan. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!