Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te hogyan szereled le azokat...

Te hogyan szereled le azokat a rokonokat, akik folyamatosan azt kérdezik: Mikor lesz már gyereketek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 10. 12:53
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 éve azt mondom,hogy majd jövőre.Akinek leesett,hogy 3 év alatt nem lett gyerek többet nem is kérdezte.Aki meg felhozza hogy 2-3éve ezt mondom annak egy gúnyos vigyorral újból azt mondom,hogy JÖVŐRE!És jó hangsúlyosan.Így már nem sok van aki megkérdezi már :-D

Talán az én apám meg anyát hozza fel a témát néha.Nekik meg már elmondtuk,hogy 2-3 hónapon belül hozzáfogunk ha összejön akkor jön.

Ja apámnak a másik verzió az volt,hogy a 65. szülinapjára meg lesz az unoka.Azóta nem nyaggat mert azt tudja mikor van :-D

2014. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor direkt azt mondom: nem is akarunk, nem is lesz.

Igazából még nem döntöttük el a férjemmel, hogy akarunk-e vagy sem. Senkinek semmi köze hozzá!

2014. jan. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Engem egy családi összejövetelen kérdeztek. "Mikor lesz gyereked?" Mondom "Soha" és itt lezárult a beszélgetés.


Egyébként szeretnék majd, de egyelőre se párom. A másik, hogy még fiatal is vagyok hozzá.


23/N

2014. jan. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Nálunk megtörtént az eljegyzés és nyáron lesz az esküvő.

Akik megtudják, beszélgetésből, hallomásból stb.. hozzáteszik: "akkor lassan jöhet a gyermekáldás", erre én csak annyit mondok, h "iiigeeen, laaaaasssaaaaan" szarkasztikus arckifejezéssel. :))

általában nincs több kérdés és hozzáteszik: "végül is, még ráértek".

Én úgy gondolom, h nem a magánéletemben akarnak vájkálni, csak a babákat mindenki szereti :)

2014. jan. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
6%
Hát ha nincs merszed őszintén megmondani, hogy ez magánügy, amiről nem szeretnél beszélni, akkor van egy genyább módszer, amivel örökre leállíthatsz bárkit: a kérdés hallatán pislogj sűrűn, mint aki a könnyeit nyeli, görbítsd le a szád és minél remegősebb hangon válaszold, hogy már rajta vagytok, de egyelőre semmi... Soha többet nem fogja megkérdezni, akit így zavarba hozol és még csak udvariatlan sem voltál.
2014. jan. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Vagy epp ellenkezoleg, utolso, puszta joszandekbol elkezd meddosegi kezeleseket ajanlgatni....
2014. jan. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

25.. igaza van a 26-osnak...aki olyan típus az simán belemegy a fejtegetésbe..



nekem az utolsó kiakadás az volt, amikor találkoztunk anyóssal mert dolga volt a fővárosban, mi itt élünk ő 140km-re lakik. Viszont tőlük messze, így csak a belvárosban találkoztunk. Nekem pont aznapra volt ütemezve a nőgyógyászat..Valahogy szóra került, hogy dolgióunk van, persze rákérdezett, tágra nyílt szemekkel ... "Miéééért baaaj vaaaan?"

mondtuk nincs semmi, csak fog. gátló../ én már meg sem akartam szólalni, mert ismerem a reakcióit, borzasztóan unokát akar. Az eset 1 hónappal az esküvőnk után volt.

Eltelt éppen 4 hét (a fog. gátló miatt tudtam)

felhívta a fiát, kihangosítva beszéltek... méltatlankodott, hogy ritkán adunk infót magunkról

erre... " ugye azt azért elmondanád, ha nagymama lennék hamarosan?"


szerencsére a férjem:

" Majd amikor tudnod kell róla tudni fogsz.."


ugye mindezt az után, hogy nyíltan megmondtuk, hogy védekezünk, pedig ehhez sem lenne sok köze...


eddig azzal ódáztunk, hogy majd csak házasságban akarunk, ugye ez megvolt..


igazából sosem hazudok neki, de múltkor közöltem vele, hogy nekem terhes a kérdés (szó szerint) akkor megsértődött, azért a fiát kérdezi,, az előbbi esetnél nem tudta hogy hallom

2014. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem apám nem száll le a témáról, de mi még jó 5 évig nem szeretnénk gyereket, nem is vagyunk még házasok. És bármennyire is stabil a kapcsolatunk szerintem a dolgoknak van egy sorrendje.


Szóval szoktunk mondani mindenfélét. még nem, sosem, felejtsd el, csinálj magadnak. Aztán néha poénkodunk és rákontrázunk: ááá már el is kezdtük, sőt terhes is vagyok már, sőt a gyerek is már 3 éves, csak odaadtuk egy csövesnek, vagy mindegy valami hülyeséget :D


De hihetetlenül idegesít, mert minden egyes alkalommal, mikr beszélünk, ez a téma... pedig 24 éves vagyok csak, és 2 éve élek együtt a párommal, szóval szerintem nem annyira időszerű ez!

2014. jan. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Én azt mondom: "az 5 éves tervben benne van"

erre: "3 éve is ezt mondtad"

én: "az 5 éves terv az 5 éves terv"

:))

29/N

2014. jan. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

ti csak ne panaszkodjatok! én egyedül élek és közölte anyám, a nagyanyám helyeslésével, hogy hozzak valakivel össze egy gyereket, tök mindegy kivel és utána akár dobhatom is a pasit, meg nem is kell vele járnom se, csak szex legyen...erre én meg közöltem, hogy inkább egy nőt fogok összeszedni ;)

na, ez után egy darabig nyugi volt...

2014. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!