Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen nők miért vannak...

Az ilyen nők miért vannak kiakadva ha a párjuk abortuszt akar v nem támogatja őket?

Figyelt kérdés

Ha a pasi 40-50es,vannak felnőtt gyerekei,az uj pár 30as még nincs gyereke. A pasi közli nem akar gyereket már ennyi idősen semmiképpen.


A nő védekezés mellett terhes lesz,de meg akarja tartani a babát mivel neki még nincs gyereke.


Nem értem ha világosan közlik velük h mi szerepel a terveik között a másik félnek akor miért nem állnak tovább


2014. febr. 1. 20:20
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
67%
Köttette volna el magát a férfi. Olyan könnyű a nőkre hárítani a védekezést. Nem tudom sajnálni, teljesen megérdemelten fog gyerektartást fizetni a következő 18 évben.
2014. febr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
83%

Én nem értek veled egyet. Egy 50 feletti ember vegye már a fáradtságot, és olvassa el a fogamzásgátló betegtájékoztatóját, ha nem akar gyereket. Abban világosan le van írva, mitől gyengülhet a hatása.


Egyszerűen ráhárítja a felelősséget a nőre, ő maga pedig semmiért sem vállal.


Amúgy a fogamzásgátló sem 100%, a gumi sem 100% a többiről ne is beszéljünk. Aki nemi életet él, az vállalja a kockázatot, hogy gyerek is lehet a dologból. Ha nem akar gyereket, akkor ne éljen nemi életet, vagy klimax utáni nővel tegye ezt (korban tán még helyénvalóbb is lenne).


De ha felcsinál egy nőt, akkor nem kényszerítheti abortuszra. Ez nem így megy.


Ha másképp nézzük a törvények nem ismerete, nem mentesít annak betartása alól senkit. Vond le a következtetést.

2014. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
38%

Azért ez érdekes hozzáállás, hogy a férfi nem kérhet abortuszt, de a nő kérhet gyerektartást.

Értem én, hogy gőzgép, de mi hajtja...

2014. febr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
71%

Aki nem akar gyerektartást fizetni, az:


A: ne szexeljen

B: köttesse el magát

C: klimax utáni nővel legyen


Ha védekezel, akkor vedd tudomásul, hogy nem 100%.


Ennek tudatában nem lehet rákényszeríteni egy műtétet, és az élet kioltásával járó lelki terhet egy nőre.


És ne tegyük már mérlegre melyik a rosszabb. Egy abortuszt ha valaki nem tud elviselni lelkileg, egy életre tönkre teheti, a gyerektartás meg "csak" pénz. Tönkre nem valószínű, hogy tesz. Felnőtt gyerekei vannak, másfelé már nem kell fizetnie. Ezért meg vállalja a felelősséget, hiszen tudhatná, hogy a fogamzásgátló nem 100%. Ezen nincs mit ragozni.

2014. febr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
72%
Nem, kedves #13, nem érted. Most magyarázod, hogy gözgép és mokus szalad körbe. A gyerektartás nem nötarás, hanem az apa által megcsinált gyerek ellátására szolgál!
2014. febr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
18%
Ne is menjünk ebbe bele, meddő vita az egész, fújjátok csak a magatokét, butábbnál butább érvekkel, a lényegtől teljesen elkanyarodva.
2014. febr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
74%

Mi buta érv azon, hogy ha semmiféleképpen nem akarok gyereket, akkor többszörösen bebiztosítom magam?


Lényegtelen, hogy a nő olyan gyógyszert szedett, ami csökkentette a tabletta védelmét, mert EGYÉBKÉNT SEM jelent 100 %-os biztonságot a tabletta!

Ettől az esettől függetlenül is becsúszhatott volna az a gyerek.


Egy olyan embernek, aki arra sem képes, hogy alá vesse magát 15 perces, helyi érzéstelenítéssel végzett műtétnek, amit úgy hívnak vazektómia, ezzel biztosítva, hogy még véletlenül se legyen az akaratán kívül több gyereke,


SEMMI joga nincs abortuszt emlegetni!


30F és ha oda kerülünk majd a nejemmel, hogy túl öregek leszünk már még egy gyerekhez, vállalni fogom a műtétet, mert 1) eleve nem szedhet gyógyszert, 2) ez a női sterilizációnál sokkal veszélytelenebb.

2014. febr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
24%

Tudom, hogy olyan gyógyszert szedek, ami csökkenti a fogamzásgátló hatását, de nem szólok róla...

A te érveiddel nem létezik a gondatlanságból elkövetett emberölés fogalma sem, hiszen ha két villanyszerelő közül az egyik feladata lenne lekapcsolni az áramot, de nem teszi és a másikat agyonvágja, hát miért nem ment oda megnézni...

2014. febr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
46%
Beszéld meg ezt a problémát vele (azaz saját magaddal...): http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..
2014. febr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
60%
En nem ertem a ferfiakat. Ha nem akar gyereket, miert nem vedekezett?
2014. febr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!