Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen nők miért vannak...

Az ilyen nők miért vannak kiakadva ha a párjuk abortuszt akar v nem támogatja őket?

Figyelt kérdés

Ha a pasi 40-50es,vannak felnőtt gyerekei,az uj pár 30as még nincs gyereke. A pasi közli nem akar gyereket már ennyi idősen semmiképpen.


A nő védekezés mellett terhes lesz,de meg akarja tartani a babát mivel neki még nincs gyereke.


Nem értem ha világosan közlik velük h mi szerepel a terveik között a másik félnek akor miért nem állnak tovább


2014. febr. 1. 20:20
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
74%

Most őszintén, szerintetek nem hibás a nő?

Én szólnék a partneremnek, ha olyan van.

Ti nem szólnátok? Nem rosszindulatból kérdezem egyáltalán, csak szerintem ilyet illik megbeszélni két embernek.

2014. márc. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
7%

17.56.

Az igaz, hogy ezzel a férfinek kell foglalkoznia, de hogy foglalkozzon vele ha nem tud róla?

Eddig működött a tabletta, hát most miért ne működne?

Egyébként meg nem kényszerítette a nőt abortuszra, nem kell felnégyelni szerencsétlen h.lyét.

2014. márc. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
5%

30-as te nem férfi vagy hanem egy feminim dagadtmàniàs patkàny.

Tudod kérdezö, itt annak van igaza akinek nincs, azért fog kipusztulni a magyar nép, mert ez a sok szem.ét elcsesz mindent!

Nöci nevelje föl a kölkét egymaga, a pasi pedig huzzon külföldre, ahol nem buuuzi f..@sz magyarok vannak, ahol nem cseszegetik.

2015. jan. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!