Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen nők miért vannak...

Az ilyen nők miért vannak kiakadva ha a párjuk abortuszt akar v nem támogatja őket?

Figyelt kérdés

Ha a pasi 40-50es,vannak felnőtt gyerekei,az uj pár 30as még nincs gyereke. A pasi közli nem akar gyereket már ennyi idősen semmiképpen.


A nő védekezés mellett terhes lesz,de meg akarja tartani a babát mivel neki még nincs gyereke.


Nem értem ha világosan közlik velük h mi szerepel a terveik között a másik félnek akor miért nem állnak tovább


2014. febr. 1. 20:20
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
69%

Normalis kapcsolatban mindket fel vedekezik, ha nem akarnak.

De most oszinten, hol itt az atveres? Nem tudjatok, hogy tabletta rendes szedese mellett is lehet teherbe esni?

Aki nagyon pattog, hogy ez atveres, magyarazza mar el, hogy miert...

2014. febr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
23%

Ezért.


"Most volt egy hüvelyfertőzése elég komoly,a gyógyszer amit felirtak neki irta h kell a kiegészitő védekezés,mert nem hathat ugy a fog. gátló. DE nem foglalkozott vele."

2014. febr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
58%

Elnézést, ezzel a férfinek kellett volna foglalkoznia, nem a nőnek...


Az a férfi, amelyik gyereket csinál, mert nem védekezik, igenis vállalja a felelősséget érte. A nő döntése, hogy megtartja-e vagy nem, ha igen, akkor kötelessége eltartani a gyereket.

2014. febr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
85%

kamaszkorom óta tudom, hogy ha egy férfi nem akar gyereket és, vagy nemi betegséget akkor óvszert húz.

Kamaszkorom óta tudom azt is, hogy az abortusz kérdésében a végső döntést a nő hozza meg, egy egészen egyszerű biológiai okból kifolyólag: neki van méhe.

Azt is tudom, hogy semmilyen fogamzságátlás nem nyújt 100%-os biztonságot.

Így igyekszem olyan nővel lefeküdni, akivel hasonló az elképzelésünk, arról, akarunk e egymástól gyereket és erről a kapcsolatunk elején beszélni is hasznos. pl. 50 éves férfiként nem fogok gyermekre vágyó 30 asokkal szexelni remélem.

Emellett igyekszem olyan párt választani, mindennek tudatában, akitől ha "véletlenül" gyerekem foganna, akkor úgy érezném, hogy lehet, hogy nem a legjobb időzítés, de azért nem is tragédia, öröm, fel tudjuk nevelni együtt.

Egyébként 16 éves korom óta óvszerrel védekezek, 26 évesen lett először várandós tőlem a feleségem, amikor mi is akartuk.

A helyes használat mellett ritka a becsúszott baba.

Nem tudom hol szocializálódott néhány férfi, de tényleg.

Én attól érzem magam férfinak, hogy normális családi életet biztosítok a feleségemnek és a gyerekemnek (a jövőben remélem a gyerekeimnek). És nem azért nem szexelek gumi nélkül össze vissza, mert ronda vagyok, csóró, vagy alacsony, hanem, mert nem ettől érzem magam tisztességes, NORMÁLIS, valamire való férfinak. Apám nem így nevelt, anyám meg szeretett és ezért nem utálom a nőket. Ennyi.

2014. febr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
18%

Én nem azt mondtam, hogy a vazektómia hereeltávolítást jelet, csak mint opciót vázoltam fel, hogy ha a férfi ennyire nem akar gyereket, akkor tegye ezt?

Az semmit sem jelent, hogy az elején a férfi kijelenti, hogy nem akar, és azzal, hogy a nő tablettát szed, ezzel ezt el is fogadja. Utána a férfitól bármit követelni már nekem átverés, hiszen a nő is tudta, hogy a férfi hogy viszonyul a gyerek témához.

A gyereknek a legrosszabb, mert a nő tudja, hogy apa nélkül fog felnőni, de az neki tökéletesen megfelel, a gyerek kit érdekel.

2014. febr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
7%
Annyi hogy a nő undorító, pasi meg húzzon kotont.
2014. febr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
93%

"Nem akar gyereket, de vetesse ki a heréit és adjon magának élete végéig tesztoszteroninjekciót?"

A nő meg kapartassa ki a méhét és szedjen élete végéig fogamzásgátlót, mert a pasinak így kényelmes?

Nem értek azzal egyet, ha a nő a férfi nyakába akarja varrni a gyereket, és azt sem gondolom, hogy óvszert kellene húznia, ha a nő tablettát szed, viszont ha mégis becsúszik a gyerek nem kellene ujjal mutogatni a nőre, mert a férfi is tehetett volna érte, hogy ne legyen gyereke.

2014. febr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
68%

Nem olvastam végig a válaszokat, mert ideges lettem.


A pasi MIÉRT NEM húz gumit? Ő semmit nem tesz, aztán ha valami gond van, akkor köszöni szépen, hárít.

2014. febr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
23%
#48, talán mert egyikük vagy mindketten utálják a védekezésnek ezt a módját?
2014. febr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem a férfinek van igaza.

Mert: A nő nem foglalkozott azzal, hogy kiegészítő védelemre van szükségük. Nem közölte a férfivel. Ha a férfi tudta volna, lehet, hogy védekezik gumival is. DE nem tudta, mert a nő ezt nem tartotta fontosnak közölni. Mostmár véleményem szerint oldja meg egyedül, lehet megenni amit főzött.

2014. márc. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!