Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az extől kapott ajándékokhoz...

Az extől kapott ajándékokhoz való ragaszkodás mennyire normális?

Figyelt kérdés
Bár én nem tartottam meg soha egyik ajándékot sem, mert rossz érzéseim voltak ha rájuk néztem, úgyhogy inkább megszabadultam tőlük. Elfogadom, ha más nem így gondolja, köztük a barátom sem. Viszont az normális, hogy az egyik plüsst, amit egy rokon kislány kért tőle nem adta neki oda? Azt mondta nekem, hogy azért mert tetszik neki, nincs benne semmilyen mögöttes tartalom. Ráadásul már nem gyerek, 30 éves.
2014. ápr. 30. 08:21
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Kilences, azt mondtam el, amit az előző kommentemben leírtam. Ő pedig azt válaszolta amit ti.
2014. ápr. 30. 09:04
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Az elsovel egyetertek. Ennyi idos embernek meg mar van multja, exei, nem kell minden kapcsolat vegen ritualis megtisztito szeanszon elegetni a regi dolgokat.

Amugy egyik exemtol nekem is van ket targy amitol nem valtam mg, az egyiket el is kerte valaki, de nem adtam oda. Egy oka van: tetszenek nekem. Amikor ranezek, akkor az jut az eszembe, hogy szep, nem pedig az ex. Aki amugy nemreg megkeresett a face-en, hogy fussunk mar ossze egy kavera dumalgatni, de elhajtottam a fenebe, mert nem erdekel meg egy kavezas erejeig sem. Szoval nem kellene ezt tulkombinalni.

2014. ápr. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
12es vagyok, igen, ez hiszti. Amugy meg szerintem ha egy gyerek ker valamit, nem jelenti azt, hogy oda kell adni.
2014. ápr. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Nem rituális megtisztító szeánsz miatt dobtam ki az ajándékokat. Volt, hogy én is elraktam, mert szépek voltak. Aztán egyszer az egyik ajándékként kapott gyertyát meggyújtottam és nagyon rosszul, frusztráltnak éreztem magam. Egy gyönyörű ékszert pedig főleg nem akartam kidobni, de amikor évek után (!) felvettem olyan rossz érzésem volt, mintha még mindig velem lenne az exem. Úgyhogy ezek után dobtam is ki mindent. Főleg emiatt nem fért össze ez a kettő a fejemben eddig.
2014. ápr. 30. 09:17
 15/28 anonim ***** válasza:

Szerintem tulreagaltad.

Az pedig butasag, h nem kenyszeritened olyan helyzetbe, h azt kelljen nezegetnie a polcon. Ha nem tudnad kitol van, biztos nem idegesitene.

Ilyen hisztikkel csak azt fogod elerni, h titkai lesznek elotted, mert ugyis balheznal.


Ezt nem ugy kell nezni, h egy kislanytol sajnalja. Hanem azt, h neki egy emlek, vagy akarmi. Akar csak tetszik neki. Tok mindegy, lenyeg, h ragaszkodik hozza. Hagyd.

2014. ápr. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, most már látom a másik nézőpontot is. Még mielőtt megtörtént, azelőtt kellett volna feltennem a kérdést. :) De már nem tudom visszacsinálni, tudom, hogy így csak azt érem el, hogy akaratlanul is titkolózni fog mert félni fog a hisztijeimtől. Hogy "csináljam vissza"? Hogy tehetem ezt jóvá?
2014. ápr. 30. 09:25
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékot nem ajandekozunk el. Max visszaadjuk az ajandekozonak, de igazán azt sem illik.... Kivetel a jeggyuru, eljegyzési gyűrű, ezeket illő visszaadni annak, aki vette.
2014. ápr. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
70%
Kérj tőle bocsánatot es mondd el, hogy neked eddig mas volt a velemenyed, de mar ot is megérted. Ennyi.
2014. ápr. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
70%
mondd el neki, hogy átgondoltad, és valóban, ha valami az ember életének a része volt azt nem kell kitörölni
2014. ápr. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezt akartam mondani, h elobb kellett volna kerdezni. :)

Elmondod neki, h atgondoltad, igaza van, megerted es nagyon sajnalod az esetet, nem fordul elo tobbet. (Picit csalhatsz, mondd, h amugy is picit ingerultebb voltal. :D )

A legnehezebb dolgok egyike "mashogy" latni.

2014. ápr. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!