Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőtársak! Mit tesz a férjetek/...

Nőtársak! Mit tesz a férjetek/párotok azért, hogy vonzó maradjon számotokra? Tapasztaljátok ennek jeleit a mindennapokban?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 18:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Bruháháhá- bruháháháhá
2010. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

Hát nekem vonzó akkor is,ha nem frissen borotvált.Azért élek vele,mert elfogadom olyannak,amilyen.Ő se szalad el sikoltva,ha esetleg cseppet tottyosabb nacit húzok itthonra..

Természetesen az alap ápoltság kötelező ugye,büdik nem vagyunk..de simára se nyaljuk a frizuránkat percenként :)

2010. jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

Sportol, mindig illatos, gyakran borotválkozik.

Nem húz fel szakadt pólót, nem böfög és pukizik 5 percenként.


De engem nem a külsője érdekel, hanem a belsője. Pl. hogy szombaton ágyba hozza a kávét és a reggelit, segít takarítani, hétvégén ő főz stb.

2010. jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nem, a férfiak nagy általánosságban úgy vélekednek,hogy a nőnek kell vonzónak maradni,és tenni azért,h izgalmas legyen a kapcsolat/házasság.Sajnos manapság a férfiak(tisztelet a kivételnek)nagyon elkényelmesedtek, a romantika meg lassan a dinoszauruszok sorsára jut..:(
2010. jan. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

18:23 vagyok:)

Azért sportol, hogy megelőzze a sörpocakot, ami számomra elég visszataszító.

2010. jan. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nem tesz túl sokmindent, de néhány naponta úgy meg.... hogy nála vonzóbbat ritkán találok, még ha borostás, vagy épp mosdatlan is. Különben sem egy drága parfümbe szerettem bele.
2010. jan. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Kedvenc parfümmel fújja be hab testét, mindig ápolt, a haja mindig rendezett, nincsenek kilógó orrszőrei, nincsen hónaljkutyusa, szépek a fogai, barna a bőre, és még sorolhatnám.
2010. jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

hát én olyan ritkán látom,hogy ha 8 méteres szörzettel jönne haza akkor is vonzónak találnám.már az is vonzó ha mellettem alszik.

kamionozik így 5-6 hetente van itthon 1 hétvégét.

2010. jan. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Amit kérek tole és megteheti, mindent megtesz értem és forditva is igaz!
2010. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2010. jan. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!