Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, a férjem...

Mit gondoltok, a férjem családjának van igaza, vagy nekem?

Figyelt kérdés

38 hetes terhes vagyok, tehát bármikor megindulhat a szülés.

Anyósomnak szombatra szervezett a sógorom szülinapi meglepetésbulit, 180 km-re tőlünk.

Én mondtam, hogy így, mindenórás kismamaként nem akarok elmenni, ráadásul anyósom utál engem, szóval nem hiszem, hogy örülne a jelenlétemnek.

A sógorom szerint viszont mindenképp ki kellene békülnünk, és szerinte ez a legmegfelelőbb alkalom. És képtelen megérteni, hogy a saját anyámhoz se mennék el, nehogy állati messze az orvosomtól induljon meg a szülés.

És nagyon nem tetszik, hogy a sógorom nem ért meg és erőlteti hogy menjek el, pedig neki is van már két gyereke, pontosan tudja, mekkora izgalommal jár az utolsó pár hét a baba születése előtt.

Egyébként a férjem sem akart elmenni, én beszéltem rá, hogy azért az anyukája születésnapját ne hagyja ki, ha véletlenül mennem kellene a kórházba, akkor majd megyek taxival.



Mit gondoltok, igazam van, vagy pedig túlparázom és el kellene mennem anyós születésnapjára? Csak mert bőven elég baj, hogy anyóssal rühelljük egymást, nem szeretném, ha a sógorommal is feszültség lenne köztünk. Ti elmennétek?



2015. febr. 13. 08:07
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
3%
De valahol a világ végén élsz, utolsó? Terheskiskonyv, digitális adat tárolás nem ismerős? Alsokarkoszorcsogi doktor Kis ugyanúgy képes a kiskonyvbe be írt adatokat elolvasni, sőt, az összes egészségügyi adathoz hozzfer a te szám alapjan
2015. febr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen igazad van, hogy nem mész el. Nyilván a baba érdekeit kell nézned. Egyébként ha te tényleg nem tettél semmit, amire ezeket reagálhatta volna, akkor elképesztően gonosz a viselkedése (amiket mondott rád, a babátokra, és hogy az esküvőre sem ment el..). Én ezek után máskor sem mennék el hozzá, nem tartanám vele a kapcsolatot, persze bunkó nem lennék, ha felhívna vagy eljönne udvarias lennék, de kedves nem. Ezzel egyáltalán nem alacsonyodsz le az ő szintjére, azt akkor tennéd, ha te is ilyen undorító dolgokat mondanál neki.
2015. febr. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
92%
Ja, és fel sem tudom fogni hogy vannak ennyire nem normális emberek. Szegény férjedet sajnálom, neki a legrosszabb szerintem hogy az anyja így viselkedik. (utolsó voltam)
2015. febr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:

#21,


neked van gyereked? És ha van, akkor csak úgy, egy random orvosnál szülted, minden probléma és komplikáció nélkül? Nem kötözködni akarok, tényleg érdekel.

2015. febr. 13. 09:28
 25/47 anonim ***** válasza:
4%
Van gyerekem, igen. Random orvosnál szultem, igen. Komplikáció merült fel így másik városba szllitottak sürgősségi csaszarmetszesre, az orvosom pedig nem ott dolgozik. Bármilyen meglepő, az orvos személye kevésbé érdekelt, a gyerekem egészségével szemben
2015. febr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennk el, ha ezért megsértődik sé nem érti meg a sógorod, akkor az az ő baja.
2015. febr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:

"Valóban, meglepő a mai világban, hogy egy nő nem otthon döglik és játssza z eszét, hogy ő mennyire terhes, már tol a pillanattól, hogy megcsinalta az első tesztet...."


Na, eddig bírtam, most sikerült kihoznod a sodromból. (Bár nyilván ez volt a célod.)

Mindenórás vagyok, te idióta. Nem az eszemet játszom, csak nem szeretnék út közben, a kocsiban szülni, sem anyós házában, sem pedig a világvégén valami noname kórházban egy random orvosnál. De ha már ilyen kib.@szott okos vagy, akkor kívánom neked, hogy a következő gyerekedet az országúton kelljen megszülnöd, út közben. Ami ugye tök okés, mert hát a terhesség nem betegség. Már ha egyáltalán nő vagy, bár a megnyilvánulásaid alapján nem nagyon hiszem.

2015. febr. 13. 09:38
 28/47 Költőnő? ***** válasza:
56%
de hát miért utál ennyire? :(
2015. febr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

"de hát miért utál ennyire? :("


Nem tudom. Talán mert meggyőződése, hogy én nem dolgozom. Pedig ez nem igaz, csak nem kell bejárnom a munkahelyemre, hanem otthonról szoktam melózni (informatikus vagyok). De az ő szemében csak az végez tényleges munkát, akinek hetente legalább 5ször el kell hagynia az otthonát és meg kell jelennie egy fix helyen, ahol naponta legalább 8 órát eltölt munkavégzés címén.

És mivel én ezt nem teszem, illetve tettem, az ő szenmében egy senkiházi, pénzéhes, munkakerülő lotyó vagyok, aminek az ellenkezőjéről senki sem tudja őt meggyőzni.

2015. febr. 13. 09:43
 30/47 anonim ***** válasza:
90%

19: te simán hülye vagy, már bocs...


Szerintem semmiképp se menj, sőt a férjedet sem kellett volna rábeszélni (mert ha marad, azzal is azt hangsúlyozza, hogy ti összetartoztok).


Amúgy pedig éljenek az informatikus csajok! És egy kalappal!

2015. febr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!