Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, a férjem...

Mit gondoltok, a férjem családjának van igaza, vagy nekem?

Figyelt kérdés

38 hetes terhes vagyok, tehát bármikor megindulhat a szülés.

Anyósomnak szombatra szervezett a sógorom szülinapi meglepetésbulit, 180 km-re tőlünk.

Én mondtam, hogy így, mindenórás kismamaként nem akarok elmenni, ráadásul anyósom utál engem, szóval nem hiszem, hogy örülne a jelenlétemnek.

A sógorom szerint viszont mindenképp ki kellene békülnünk, és szerinte ez a legmegfelelőbb alkalom. És képtelen megérteni, hogy a saját anyámhoz se mennék el, nehogy állati messze az orvosomtól induljon meg a szülés.

És nagyon nem tetszik, hogy a sógorom nem ért meg és erőlteti hogy menjek el, pedig neki is van már két gyereke, pontosan tudja, mekkora izgalommal jár az utolsó pár hét a baba születése előtt.

Egyébként a férjem sem akart elmenni, én beszéltem rá, hogy azért az anyukája születésnapját ne hagyja ki, ha véletlenül mennem kellene a kórházba, akkor majd megyek taxival.



Mit gondoltok, igazam van, vagy pedig túlparázom és el kellene mennem anyós születésnapjára? Csak mert bőven elég baj, hogy anyóssal rühelljük egymást, nem szeretném, ha a sógorommal is feszültség lenne köztünk. Ti elmennétek?



2015. febr. 13. 08:07
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem mennek 38. hetes terhesen, barmikor beindulhat a szules. En pl ket hettel hamarabb es laza ket ora alatt szultem az elso gyerekemet.


anyos viselkedese miatt meg terhesseg nelkul sem mennek.

Es ilyen anyoshatterrel azt sem szeretnem ha esetleg a ferjem menne. Egy alkalmat kibir az anyos a fia nelkul, de mi van, ha pont akkor szulsz es lemarad a ferjed errol az esemenyrol'

2015. febr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
74%

Nem ertem, miert pontoztatok le? Nem csak a minden órás kismamáknak, hanem ugy egyáltalán a kismamáknak mar nem ajánlják a hosszú utakat, zotykolodest. 34-35 hetesen se kell mar utazgatni.


Amúgy meg nem tudjuk, hogy a kérdező anyósa hova való. Ha mondjuk borsodi, megis őszintén ki szülne pl Ózdon ha nem muszáj?? Biztos nem kockáztatnám meg...

2015. febr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék. Akkor sem, ha kedvelném az anyóst. 180 km az 180 km, slusz-passz. KÜldesz képes lapot, és megmondod, hogy majd legközelebb meglátogatod.
2015. febr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%
arról nem is beszélve, hogy február van. (nem tudom most épp van-e hó felétek, de lehet...)
2015. febr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
0%
Az embernek vagy igaza van, vagy családja - ez már csak ilyen.
2018. febr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

A sogorodnk van igaza. Az élet rövid, haragot tartani nem érdemes, pláne nem csaldtggl. A Terhesség pedig nem betegség, simán lehet utazni, kivéve ha orvosi ellenjavallat van. Nem írtad, vagy én nem láttam, hogy első gyerek e - a szülés nem 5 perc altt zajlik le, simán vissza lehet érni ha annyira fontos a saját orvos..


Az ilyen okos hozzászólóknak annyit, hogy nekem 35 hetesen beindult a szülés majd komplikáció miatt csaszar lett. És nem, nem mindegy ki műt és hol vagyok szülés közben. BÁRMI megtörténhet, igaz nem betegség de semmire nincs garancia. Ezek után én biztos h sehova nem mennék!

2018. febr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
2015 óta nem született meg az a gyerek, azért kellett kiemelni?
2018. febr. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!