Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A reggelek nálatok hogyan...

A reggelek nálatok hogyan zajlanak?

Figyelt kérdés
Ki mikor kel és mikor indul el otthonról ? Reggeliztek együtt ? Ha igen,ki csinálja a teát,stb. ? Adtok egymásnak puszit elköszönéskor ? Reggel éltek nemi életet ? Napközben telefonon szoktatok beszélni ?

2015. ápr. 21. 16:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

Ha mindketten 6:20kor indulunk, akkor én fél 6 körül kelek, a férjem 5:50 körül. Reggel csak kávézni szoktunk, de azt általában együtt isszuk meg, én főzöm a kávét. Mindig adunk egymásnak puszit elköszönéskor, még akkor is, ha az egyikünk még alszik, mikor elmegy valamelyikünk otthonról.

Nem jellemző a reggeli szeretkezés, de a legutóbbi szex pont reggel volt:) Minden nap beszélünk telefonon napközben, de inkább sms-ezni szoktunk.

2015. ápr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%
Csak párkapcsolati vagy családi szinten is érdekel?
2015. ápr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Mindkettő érdekel : párkapcsolat,családi is :)
2015. ápr. 21. 16:55
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Férjem ha délelőttös akkor hajnali 5-kor kel. = órakor kell indulnia, de azért kell 5 órakor, mert ilyenkor csend van, mi még alszunk. Hajnalban zuhanyzik, csinál magának egy kávét, eszik mellé valami szendvicsit vagy péksüteményt. Elolvassa a neten ami érdekli. 7-kor elindul. Én fél 8-kor kelek. Zuhanyzom. Reggelizem, adok a cicának enni, majd 8 órakor keltem a fiamat ha addigra nem ébredne fel. Ő is zuhanyzik, csinál magának kávét, én addigra odakészítem neki a reggelit, uzsonnát. Beszélgetünk egy kicsit, majd a fiam elindul fél 9-kor. Én 9 óra előtt 10 perccel indulok el. A puszik nem maradnak el. Mert a párom mielőtt elindulna feljön és ad puszit, amikor a fiam megy akkor puszi-puszi vigyázz magadra és útnak engedem..
2015. ápr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

még egy pár hónapig a szüleimmel élek, nálam úgy zajlik, hogy 5:50kor kelek, és 9:00kor indulok (ha gyakorlatom van, akkor ez 4:15 és 6:15) sok időnek hangzik, de későn kell suliba mennem, és így kényelmes.

ha nincs gyakorlatom, megiszok egy kávét, felébredek kicsit, dohányzom, aztán 7 körül edzek kicsit, zuhanyzom, aztán úgy fél 9ig netezgetek, olvasgatok, esetleg tanulok az órára. ezután sminkelek, felöltözök, és elindulok.

ha a párommal vagyok, akkor többnyire hétvégén vagyunk együtt (távkapcsolat) akkor nyilván jó sokáig alszunk, aztán reggel szeretkezünk, kávézunk, (változó, hogy ki főzi) reggelizünk..

ha hétköznap nálam van, akkor ugyanúgy szedem össze magam, mint normál esetekben, és természetesen csókkal búcsúzom, napközben facebookon beszélgetünk :)

2015. ápr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
#5 voltam, 20/L :)
2015. ápr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
6 körül kel a férjem ,a tinilányom és én.A férjem elmegy a közeli boltba mindenkinek hoz reggelit.Én addig kávézom(csak én szoktam)aztán közösen ébresztgetjük a két óvodás gyerekünket.Ez elégé elnyúlik mert nem nagyon szeretnek felkelni:)megreggelizünk, öltözés.Közben a nagylány elmegy a buszhoz.Az viszi a kicsiket az oviba aki jobban ráér beérni a munkahelyére.Puszi ha elválunk mindenkinek.Szex reggel csak hétvégén.Hétköznap örülünk ha feltudunk kelni.
2015. ápr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%

Áltaában hnegyed 8-kor indulunk munkába, együtt.


- én fél hét felé kelek, megfőzöm a kancsó teát, magamnak még a csésze kávét

- hétkor keltem - ez kb. 5-10 percbe telik

- együtt reggelizünk (én müzit, ő szendvicset)

- majd elmegyek zuhanyozni, és már fogat is mostam, mire ő követ

- míg tusol, leülök a gép elé, és várok... várok... :D

- és amikor készen van, elindulunk

Én fél nyolcra simán kész vagyok mindennel, ő sokszor akkor indul a fürdőbe, és la. 10 perc, mire elkészül


- szex hétköznap ritkán van reggel, főleg, ha neki már nagyon szeretkezhetnékje van - de ilyenkor felkel, ágyba hozza a kávét, mert anélkül lendületből elküldöm a f.nébe :D

- csókot mindig adunk elköszönéskor, és többnyire beszélünk napközben

2015. ápr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
57%

A párom 5-kor felkel s elmegy munkába. Én alszom. Céljaim közt szerepel, hogy megtanuljak délelőtt felkelni, de ez még nem megy zökkenőmentesen.

A párom a munkahelyen reggelizik 9 körül, én egyáltalán nem csinálok ilyesmit, ha hajnali 8-kor kelek, akkor sem éhezek meg délután 2-ig.


Akkor van elköszönés, ölelés és puszi, ha 5-kor még ébren vagyok. Ez ritkán fordul elő, de még mindig gyakrabban, mint a hajnali 8-9-kori kelés. Nem vagyok reggeli típus, mit mondjak.


Nem beszélünk telefonon, úgyis itthon van délután. Ha későn kelek, akkor felkelek, főzök s már itt is van, de amúgyis elvagyok. Jobban szeretek személyesen beszélgetni vele. Mivel nem bőbeszédű, a telefonálás úgyis azt jelenti, hogy én beszélek, azt pedig megunom 25 másodperc után.

2015. ápr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%

A vőlegényem 5:10kor kel. MEgmosakszik, fogat most, elkészíti a reggelijét, beteszi az ebédjét,amit én előző este elcsomagoltam. Én végig félálomban vagyok,mert iszonyatosan csörög-csattog-zajong :D mgkérdezi, hogy meddig dolgozom, mikor érek haza, elmondja,hogy szeret, 5:30kor már úton van.

én 6kor vagy 7kor kelek. megmosom az arcom, lefőzök egy kávét, lemegyek cigizni, feljövök, fogat mosok, felöltözök, és indulok.

reggel nem szeretek szeretkezni,és időnk sincs,így nem szoktunk :/ max hétvégén.

beszélünk nap közben, de csak néhány szót,jellemzően facebookon, ha valami van én hívom,az ő telója ritkán van fetöltve.

2015. ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!