Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A reggelek nálatok hogyan...

A reggelek nálatok hogyan zajlanak?

Figyelt kérdés
Ki mikor kel és mikor indul el otthonról ? Reggeliztek együtt ? Ha igen,ki csinálja a teát,stb. ? Adtok egymásnak puszit elköszönéskor ? Reggel éltek nemi életet ? Napközben telefonon szoktatok beszélni ?

2015. ápr. 21. 16:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

4.10-kor csörög a vekker, de lenyomom, 4.25-ig nem kelek fel. 5.30-ra kell beérnem, gyors zuhany, kávé, indulok is.

Páromat 8 óra felé ébresztem, ő csak 10 órakor kezd, cserébe este 8-nál előbb általában nem végez.... hajnalban reménykedem, hogy nem ébresztem fel a csörömpölésemmel, de ez nem mindig sikerül... de azért megvagyunk :)

Nem puszilom meg, amikor távozom, félek hogy felébreszteném, szex is csak hétvégén van reggelente, de napközben sokszor beszélünk :)

2015. ápr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Párom nincs, de leírom itthon, hogy megy a családdal. Én 4-4.30 körül kelek, reggeli dolgokat elintézem. Zuhany, fogmosás, sminkelés satöbbi. 5.20 körül csinalok magamnak kaját és innivalót elvinni. Bepakolom a táskámba a szükséges dolgokat. 5.35-50 körül indulok állomásra. Attól függ mikor, hánykor hogy van-e kedvem verekedni ülőhelyért. Reggelizni, kávézni, cigizni nem szoktam itthon, csak a suliban.


Anyuval nem mindig szoktam találkozni, változó hánykor kel. Húgommal szintúgy nem találkozom, őt Anya kelti 6.30 után.

Nevelőapám akkor fekszik le aludni amikor én kelek, mert éjszakai munkája van.


Nemi élet nincs, lol.

Anyuval arcra puszi, ha ébren van.

Napközben néha-néha telefonálunk. Ha valami történik, vagy valakinek kell valami.

2015. ápr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
60%
En vagyok a feleseg. En kelek legkorabban 5-kor. A regeli rituale resze nekem 30 p futas. Ebbol semmi penzert nem adnek alabb, es keveslem is. Pici korom ota rengeteget sportoltam. 2 gyerek mellett ennyire futja. :) A reggeli szexert nem vagyok oda. Szajszag, stb. Megfozom a ferjemnek a kv-t, es iden 10-ik eve agyba kapja. Ot negyed 7-kor keltem. Utana a gyerekeket, lanyommal kozosen kivalasztjuk a ruhajat, fiamnak en keszitem ki, ot nem erdekli annyira mit vesz fel, es egyedul oltoznek, max igazgatok rajtuk. Arcmosas, ferjem borotvalkozik, lanyomnak copf, millio csat, fiamat megfesulom. A reggelit en csinalom. Egyreszt mert a ferjem utan langol a konyha, es reggel nincs ido ossztakaritani, masreszt, mert en vagyok annyira szivtelen, hogy megmondjam a gyerekeknek :'azt eszed, amit fozok'. Szigoruan asztalnal eszunk. Nalam ez elvi kerdes.(Es a kanapera, szobakba kajat bevinni tilos!) Ezutan fogmosas, indulas. Mindkg pusziva, es olelessel koszonunk el a gyerekekkel es a ferjemmel is. Napkozban nem nagyon beszelgetunk mert en laborban dolgozom, ahova nem vihetjuk be a mobilunkat. Ha kave vagy ebedszunetet tartok szokatm neki irni.
2015. ápr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én 7-re járok dolgozni, a vőlegènyem 8-ra. Általában 5:40 körül kelek, tusolok, sminkelek, vasalok ha kell (amit aznap felveszek), aztán 6:40 körül indulok dolgozni. (autóval 10-15 perc az út). Mielőtt elindulok mindig adok puszit a vőlegényemnek, elköszönök. Az esetek 90%_ban ő még alszik, vagy èppen ébredezik. Miután elmegyek ő akkor kel ki az ágyból, leviszi a kutyát, tusol, öltözik. A neten még elolvas ezt-azt, aztán 7:45-50 fele indul dolgozni. Neki gyalog 5 perc az út a munkahelyéig. :-) kàvézni csak én szoktam, de a cégnél szoktam inni reggel az elsőt a munkatársakkal közösen. Nem reggelizünk, a párom is visz ha úgy van délelőttre egy szendvicset, nagy ritkàn én is.
2015. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Régebben:

Én keltem.. Kávét csak én iszom, elekszítettem, a teát is( fejem csak teázik, én ezt is azt is)

tus, időnként keltettem a párom, vagy felkelt magától és akkor ha épp olyanunk volt, akkor szex..

Aztán vagy csinált nekem reggelit elvizelre, vagy nem, ébredétől függ, majd én mentem ő fél órára rá..(9r jartam, ő fél10re)


1 hónapja új munkahelyem van..

7 előtt indulok, meg nem álltunk át, reggel azőta nincs szex, de amúgy se, 1 hét nekem kiesett, férjem pedig beteg most, és nem eröltetheti meg magát, de egyébkent enm érzi rosszul magat, csak veszélyes( azért hétvegén egy finom, ővatos szeretkezést bepróbáltunk, de nem lehet :()


Most is én csinalok kávaét, teát, neha ha jól állok idővel reggelit is ( egyébkent én mindig a munkahelyen eeggelizem, nem otthon, tehat csomagolom, neki ez a 10órai, ő otthon is eszik, ha van ideje)

Induláskor keltem..

Mindig elköszönünk, csók nélkül el sem tudom képzelni, hogy elinduljak..


Telefonon napközben nem, nem is teheti meg egyikünk sem, erre nem igazán van idő..nekem még talán..de neki nincs...de chaten, viberen stb szoktunk pár szót mindig.most h táppénzen van több viber..de nekem próbaidő alatt úgysem ajánlott ;)


Ha hétvege, akkor is én a biolőgiai őrám miatt előbb kelek.. Kávé, tea.. Mindig együtt reggelizünk, ebedelünk vacsorazunk..hétköznap is közös az esti étkezes

2015. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

A férjem 6:10-kor kel.Kávét főz magának,közben megnézi a gépen a céges mail-jeit és ezt-azt.Én 6:50-kor kelek és keltjük a lányunkat is.A gyerek felöltözik ,fésülködik stb,715-kor a kocsiban ülnek és mennek az oviba.Én visszafekszem kb. 30 percre.7:45-kor kelek,én is megnézem a mail-eket,elfoglalom a fürdőt kb.20 percre.Felöltözöm,megcsinálom a reggelim amit a kocsiban eszek meg,és az ebédem(ha van kedvem) és 8:30 -kor a kocsiban ülök és megyek dolgozni.Nem kell beérnem sehova időre,mert amint beültem a kocsiba már munkában vagyok.A férjem ált. vesz reggelit a pékségben,a lányunk meg eszik az oviban.

A telefon beszélgetés változó,van hogy csak 1x beszélünk,és van hogy "50x" elég sok dolog jött most össze,úgyhogy ez változó,mennyire érünk rá.Nem szeretünk reggel szeretkezni...és időnk sincs rá.

2015. ápr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
80%
Egyedül élek. 4:30-kor kelek, készítek reggelit, megetetem a kutyát is. Reggeli kómás állapotban keresek valami ruhát, amit felvehetek. Tisztálkodom, felöltözök, gyorsan megkajálok, ha még van időm, aztán 5:30-kor biciklire ülök, és tekerek mint az őrült, mert késésben vagyok mindig. Ha nincs időm otthon enni, akkor biciklizés közben szoktam (általában szendvicset eszek reggel), aminek persze az a vége, hogy felét elszórom út közben. :)
2015. ápr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Felkelek minden nap máskor, megnézem, hogy hagytak-e nekem kávét, ha nem, sírva toporzékolok és káromkodok, majd felteszek főni kávét. Közben fürdök. Ha kész a kávé, akkor felviszem a szobába és megiszom, majd elindulok. Amúgy általában egyedül vagyok, amikor felkelek, de ha a csodás családom is itthon van, akkor is a kávéért megy a harc, anélkül nem működik semmi, az a lételem.
2015. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
6-kor kelek, magamnak csinálok reggelit, 7-kor indulok el.itthonról. A fiam általában előtte pár perccel ébred, ő másfél éves. Ekkor a férjem is.kénytelen felkelni, maguknak csinál reggelit. Aztán ha van kedvük, akkor mennek boltba, játszótérre, ügyet intézni, férjem gyeden van a fiunkkal, így nincs fix programjuk. Reggel nem szeretkezünk, én olyan vagyok mint a mosott..., gondolni se tudok rá ilyenkor,.pedig már próbáltuk. Napközben általában kétszer beszélünk, ebédidőben hívom őket, meg ha végzek a munkával, bár sokszor bejönnek elém, így ez ertelemszeruen kimarad.
2015. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Fél 7-7 körül ébredünk. Kő-papír-olló, hogy kié a retyó elsőként.

Utána elkávézgatunk, ő zuhanyzik, aztán elmegy dolgozni.

Reggel 8 körül kel a gyerek, én addig nézek ki a fejemből :)

2015. ápr. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!