Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A reggelek nálatok hogyan...

A reggelek nálatok hogyan zajlanak?

Figyelt kérdés
Ki mikor kel és mikor indul el otthonról ? Reggeliztek együtt ? Ha igen,ki csinálja a teát,stb. ? Adtok egymásnak puszit elköszönéskor ? Reggel éltek nemi életet ? Napközben telefonon szoktatok beszélni ?

2015. ápr. 21. 16:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Otthonról:

5:30-kor kelek, wc, mosakodás, felöltözés, indulás munkába 5:43-kor...

vagy 20 perc séta, vagy apámék kivisznek az állomásra (ha mást kell vinni arra mennek, de csak miattam nem kérem meg)

Veszek kaját reggel és 7:10-20 között beérek munkahelyre...


Barátnőtől:

Reggel kelés wc, mosakodás, felöltözés, indulás munkába/suliba...

Van, hogy korábban kelünk és van reggeli nemi élet élés :D

Barátnőmnek adok puszit meg is ölelem elköszönéskor.

SMS-t szoktunk írni, vagy este skypeon beszélni, ha nem találkozunk...


22F

2015. ápr. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

suliidőben: reggel 5:15-re be van allitva az ébresztő, 5:45-kor felkelek, kiviszem a kutyát, 6-kor letusolok, felöltözök, fogmosás, haj, smink, cipőt veszek, elrakom a kaját/pénzt , felkapom a táskámat és megyek a buszra 6:40-kor és 7-7:05-kor már bent is vagyok a suliban :D


és mivel még fiatal vagyok és még nincs pasim ezért a kérdesek nem "érintenek" :D

2015. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!