Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a problémám hogy apuék nem...

Az a problémám hogy apuék nem engedik hogy a barátomnál aludjak 15 éves vagyok tudom fiatal vagyok de már 1 éve járunk! Mit tegyek hogy beleegyezenek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 16:51
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
62%
nyugodtan aludj nála, nem kell megkérdezni se, természetes !!! ha mégis szólnak, hivatkozz rám !
2010. jún. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
90%

Első :D

Mert gyerek vagy, azért.

2010. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
81%
Hány éves a barátod? Ha 25, akkor nem csodálom. :)
2010. jún. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
89%
Igazuk van. l5 évesen ráérsz még a barátodnál aludni. Később hálás leszel nekik érte. Nem a többi tinit kellene utánoznod!
2010. jún. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
88%
nekem 16-éves a lányom:és én sem engedném hogy nála aludjon!az tuti! Még nagyon gyerek vagy!!!!
2010. jún. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
35%
na azért mai 15 éávesek többsége már nem annyira gyereek, szal az ilyen tiltás max azt eredményezi h maj dszexelnek a suliban meg a parkban meg éppen ahol, .... tök mindegy
2010. jún. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
50%

:)) első nagyonnagy vagy:D XDXDXD



Ide figyelj kicsike! Ülj le a seggedre és ne viszkessen a viszketni valód...naponta 150000X leírom, hogy mennyire NEM NORMÁLIS dolog gyerekként valakinél ott aludni (kivétel rokon, (barát)barátnő) Nem tudom 15 évesen miért nem játszadozol odakint az udvaron? Bringa...séta...fagyizás a barátnőkkel...én annak idején annak is örvendtem ha 15 évesen elengedtek egyedül a "városba" sétálni a barátnőkkel. 15 évesen bőven ráérsz még az ott-alvással...mégis 18 éves korodra hova szeretnél kerülni??? kis kv.a akarsz lenni? ha a szüleid ezt megengedik akkor meg is érdemlik, hogy elk.rvulj...és egy használt rongy legyen belőled húsz éves korodra...

Nem tudom egyesek miért tudnak normálisan felnőni, mások miért kell k.váskodjanak 15-16 éves létükre...


Engem 16 évesen ha ilyennel álltam volna elő akkora pofont kaptam volna apámtól a fejem lerepült volna...És nagyon jól csinálta volna...:-S Neked is az kéne egy jó hazai...de valószínűleg ezt látod otthon is:-S


És nem az irigység beszél belőlem picikém...16 évesen ismertem meg a páromat, akivel már 4. éve hogy együtt vagyunk...mégsem aludtam vele és nem lettem szakadt r.i.n.gy.ó mire felnőttem...szerintem nézz magadba és gondolkozz...

2010. jún. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom miért pontoztátok le az elsőt, szerintem hatalmas poén volt.


Egyébként tényleg fiatal vagy még, szerintem nyugodtan várhatsz az ottalvással még 2-3 évet. Ez a szexre is vonatkozik, de attól tartok azon sajnos már túl vagy.

2010. jún. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
94%
én felpontoztam az elsőt(bár tudom h nincs igaza ) :D
2010. jún. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
93%
én 17és fél vagyok de még soha nem aludtam ott senkinél. Te hova sietsz?:)
2010. jún. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!