Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a problémám hogy apuék nem...

Az a problémám hogy apuék nem engedik hogy a barátomnál aludjak 15 éves vagyok tudom fiatal vagyok de már 1 éve járunk! Mit tegyek hogy beleegyezenek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 16:51
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 A kérdező kommentje:
végre valami normálisat is irtak
2010. jún. 8. 20:23
 52/66 anonim ***** válasza:
Persze mert az a normális aki bólogat:D :)
2010. jún. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
Nem, hanem azért, mert igazából eddig a kérdésére 1 válasz sem érkezett, és erre hívtam fel a figyelmet.
2010. jún. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 A kérdező kommentje:
ez így igaz! én azt szerettem volna meg tudni h mit csináljak h elengedjenek nem azt h kiengedné és ki nem
2010. jún. 9. 17:25
 55/66 anonim válasza:

én 15éves vagyok L már lassan 2 éve együtt vagyok a barátommal már lefeküdtünk anyumék tudják bulizni max 10ig mehetek de 10 előtt 5-10 perccel haza kell érnem jól tanulok nem iszok nem cigizek anyumékkal jó a kapcsolatom mindent megbeszélek velük!még mindig nem aludhatok együtt a barátommal nem is értem hogy miért ...:s nem értik meg h nem azért akarok ottaludni mert mindneki azt csinálja vagy hasonló szeretnék együtt ébredni vele átölelni tv-zés közbe stb



Már beszéltem erről velük és azt vettem ki a szavaikból h azért nem engedik mert félnek mások véleményétől de basszus ne h már én legyek a k.va mert ottalszok annál akit szeretek


van ismerősöm aki 16éves korában 12ig volt elengedve bulizni most 23 éves minden hétvégén a wcbe fentreng a hányásában tiszta készen cigizik drogozik mindent csinál összefekszik mindnekivel életcél nuku semmi élete nincs neki.

persze nem mindnekire ilyen hatással van az 'ilyen ' nevelés h nem engednek semmit.!!de ez is csk egy pl vol



Milyen kapcsolatod van a szüleiddel hány évesek vagytok stb ezek mind fontosak én leültem velük bezsélgetni d eez nem volt hatásos még a hisztin gondolkozok de olyat én nem tudok ha azt mondják h nem akkor ráhagyom és ezt rosszul teszem :s

2010. jún. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim válasza:

Szerintem itt a legfontosabb az, hogy a szüleid mennyire ismerik a barátodat és a családját. Nálam legalábbis ez volt a döntő. 16 évesen aludtam először a barátommal, nem feküdtünk le még akkor, és nem vagyok k.rva ;) több, mint 2 éve vagyunk együtt, az első együttalvás után a szüleim már simán megengedték, hogy többször nála aludjak. Az egészhez annyi kellett, hogy anya párszor beszéljen telefonon a barátom anyujával, és élőben lássa a páromat :)


Egyébként meg nem értem, miért kell ennyire leoltani valakit, 15 éves, az együttalváshoz nem fiatal, a szeretkezéshez viszont igen. De ha ők nem tervezik, várnak vele, akkor miért ne kelhetne fel reggel a barátja mellett?! :)

2010. jún. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:

Első :D

Egyébként itt egy alternatív válasz :) [link]

2015. ápr. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 A kérdező kommentje:
Hát azóta eltelt 9év és anyuka lettem és igen annó ment az utálkozás, de mostmár tudom, hogy igazuk volt a szüleimnek és nektek is akik nem engedték volna :)
2019. júl. 8. 18:03
 59/66 anonim válasza:
Hány éves a babád?
2019. júl. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 A kérdező kommentje:
Még csak 4hónapos de már most úgy gondolom nem mehet sehova :D
2019. júl. 8. 19:50
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!