Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a problémám hogy apuék nem...

Az a problémám hogy apuék nem engedik hogy a barátomnál aludjak 15 éves vagyok tudom fiatal vagyok de már 1 éve járunk! Mit tegyek hogy beleegyezenek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 16:51
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg el akarnak kerülni egy abortuszt, Rém egyszerű. Törődj bele.
2010. jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
92%
Az érdekes módon sok emberben fel sem merül, hogy ehhez mégis mit szólnak a másik oldalon levő szülők, akihez odamegy aludni egy 14-15 éves KISLÁNY. Nekem, ha fiam lenne, nem örülnék ha egy ilyen leányzót hozna a családomba.
2010. jún. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim válasza:
38%

Szia! én 16 éves vagyok és karácsonyi ajándékként anyuék megengedték hogy ott aludjak a 22 éves barátomnál, mert ők is tudják, hogy megbízhatnak bennem :)

már lassan azon csodálkoznak, ha otthon töltöm a hétvégéket :D

2010. jún. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim válasza:
35%

bocs előző vagyok

ja, és lassan több mint 2 éve vagyunk együtt, nekem ő az első szerelmem és 1 év után már ő is ott aludt nálam:)

2010. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
69%

Ha az én 15 éves lányom lennél és a pasidnál akarnál aludni szimplán kitekerném a nyakad.


De legalábbis megmondanám, hogy amíg én fizetem a taníttatásod, a ruhád, stb stb addig nem fogsz. Mert amíg a szüleid tartanak el GYEREK vagy törődj bele. Attól hogy szexelsz, ott alszol stb nem vagy nagylány...


Azért kíváncsi lennék, majd x év múlva, ha a te lányod ilyen vagy akár még fiatalabban ezzel állna elő mit mondanál. Nem a mai eszeddel...

2010. jún. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
51%

hogy néhányan milyen agresszívak ....


képesek páran még rettegésben is tartani a lányukat, hogy márpedig ameddig ők tartják el blabla, ez nagyon szánalmas azért egy szülő részéről

2010. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
40%
Jaj igen, és ez kifejezetten már terror, ha egy anya nem hagyja, hogy a lánya egy ribi legyen. Szép kis anya leszel te is, a hozzád hasonlók miatt tart ott a világ, ahol tart.
2010. jún. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
64%

Azért a puffogó, háborgó válaszadók lelkivilágáról és értekrendjéről sokat elárul, mit látnak az együttalvásban... Ribiséget, romlottságot, KATASZTRÓFÁT. Nem is szerelmet, boldogságot, harmóniát, felfedezést, örömöt, neeem...

Ez az igazi szánalom, kedves szuperanyuk!

2010. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
57%

"Ribiséget, romlottságot, KATASZTRÓFÁT. Nem is szerelmet, boldogságot, harmóniát, felfedezést, örömöt, neeem... "


Igen ha egy GYERMEK "szeretkezik" (itt nem beszélhetünk mély érzelmekről, tudatos mély átélésekről stb. stb. még akkor sem ha ők úgy gondolják!) akkor valójában igen egy katasztrófa az egész...és igen nem véletlenül mondom ezt...


Továbbá szerelemről, harmóniáról , felfedezésről és örömről bőven ráér beszélni kicsit később érettebb fejjel, nem pedig 15 évesen.

15 évesen igenis rib.ancos bármit mondtok...ez van ha fáj az igazság ez van:-S

2010. jún. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudlak titeket megérteni. De egy biztos: a legtöbb 15 éves már nem gyerek, hanem tini, felfedező korban vannak, és ha ehhez társul egy megfelelő partner, nem látom a problémát. Itt inkább arról lehet szó, hogy a szülők nem akarják észrevenni, elismerni, hogy a kicsi fiuk, kicsi lányuk már nem gyerek. Igaz, nem is felnőtt, persze. De NEM gyerek már, és nem is úgy kell kezelni.
2010. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!