Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a problémám hogy apuék nem...

Az a problémám hogy apuék nem engedik hogy a barátomnál aludjak 15 éves vagyok tudom fiatal vagyok de már 1 éve járunk! Mit tegyek hogy beleegyezenek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 16:51
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
97%

Nem szoktam az ilyesmihez hozzászólni, de egy mondat kiverte nálam a biztosítékot. Hogy a mai 15 évesek már nem gyerekek...

Jó lenne, ha többen tudomásul vennék, hogy a buli, pia, cigi és szex önmagában senkit nem tesz felnőtté! A nagymamám ilyen idősen gyárban dolgozott. Ő valóban nem volt már gyerek. Na de attól, hogy hamarabb elkezd szexelni, nem nő fel, ne röhögtessétek már ki magatokat.

2010. jún. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
10%
Én 14 vagyok nekem anyukám megengedte hogy barátom itt aludjon. De én nem mehettem hozzá. És attól még hogy itt aludt nem történt köztünk semmi hajnali 2 volt amikor hazaértünk a városból mert barátokkal voltunk. Anyukám bízik bennem hogy nem csinálok semmi hülyeséget és ez egy csodálatos dolog más rész mi 1 éve vagyunk együtt barátommal anyukám fél éve engedte meg. Azóta is szokott itt aludni de én nem mehetek hozzá este. Nem azért mert anyukám nem bízik bennem. Hanem azért mert én vagyok az ő kicsi lánya és nem tud engem még elengedni. Én ezt meg is értettem. Barátom és anyukám nagyon jól kijönnek. Apukámmal meg együtt szoktak focit nézni. nekem csodálatos így.
2010. jún. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
77%

17:41


Hát gratulálok a szüleidnek! ha egy fél éve megengedik, hogy a barátod nálad aludjon akkor már 13 s fél évesen együtt aludtatok? hát szép...na de 14 évesen is ugyanaz a helyzet. Ilyen válaszokat meg ne adj, mert amitől neked megengedték attól ez nem normális...BASSZUS kiakadok...14 éves újabb kis k...va.

Engem nem engedett el anyukám soha de nem volt köze a bizalomhoz...egyszerűen tudta, mi a helyes. Mondjuk nem is kéreztem soha...

Ha a gyermekemhez eljönne egy lány ott aludni 14-17 között akkor meg is lenne róla a véleményem. Ne mondjátok, hogy ez normális...

Én is felnőttem ott-alvásos esték nélkül, és kiegyensúlyozott kapcsolatban élek...

És én mondom: vagyunk még páran!!!!


egyébként csókoltatom anyukádat, nagyon jó nevelési módszerei vannak...:-S

2010. jún. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

Először is szólnék a 17:11es válaszolóhoz:

Attól,mert valaki együtt alszik valakivel,aki most történetesen a lány fiúja,attól nem lesz se qurva,se r.ibanc.

Attól,mert valaki együtt alszik a barátjával az nem hordozza magával azt is,hogy lefekszenek.

És elég sértő,amiket írtál.

Csak,hogy egy példát mondjak:

Én most vagyok 18 éves,a barátom 19.Elsős gimis korunk óta járunk és most végeztünk.Decemberben jöttünk össze és februárban már együtt aludtunk és képzeld nem vagyok se qurva,se r.ibanc.

Akárhogy is számolod ez már egy 3 és fél éves kapcsolat és nem áll szándékomban más pasira ránézni,hanem vele akarom leélni az életemet.

Nem tudom,hogy miért gondolja azt sok ember(felnőttek),hogy akkor fekszenek le a fiatalok,amikor együtt alszanak.

Ez nagyon nem így van manapság.

Ugyanis ha két tini annyira le akar feküdni egymással,akkor megteszik együtt alvás nélkül és nem kell ahhoz éjszakának lennie.

Találnak rá időt és helyet együtt alvás nélkül is.


Na és,hogy a kérdésre is válaszoljak.

Először is mennyi idős a barátod?nem lehet,hogy a kor miatt nem engedik meg?

Ha nem a kor az oka és a srác normális,akkor mutasd be a szüleidnek egy délután vagy egy közös vacsora során és ismerkedjenek össze.

De azért attól is függ,hogy mennyi ideje jártok.

Mert azért 1-2 hetes kapcsolatnál ez tényleg korai.


Ja és még,hogy a saját élményemhez hozzáfűzzek valamit:

Azért is engedte meg Anyukám,mert ismerte a barátom szüleit és tudta,hogy rendes emberek.

Ja de hogy ellenpéldát is mondjak:

A jelenlegi barátom előtt volt egy másik srác az életemben,aki az első nagy szerelmem volt.

Tudom,hogy majd most jönnek a leszavazások,de ez van és mégsem lett belőlem ribanc.

Szóval az előző barátommal elég korán megismerkedtem és össze is jöttem vele,aki 4,5 évvel idősebb volt nálam.Nem volt semmi "olyan" mert ő tudta,hogy még fiatal vagyok,meg azért én sem voltam hülye,hogy megtegyek olyan dolgokat.Szóval járogattunk,sétálgattunk meg ilyesmik,de a legnagyobb hiba az volt,hogy nem mertem elmondani itthon és így titkolózás lett belőle.Később ez kiderült és így Anyum utálta ezt a srácot(ami utólag érthető is)és nem engedett el vele sehova és tiltott tőle,mégis együtt voltam vele 2 évig,mert szerettük egymást.

ennyi.

bocs,hogy ezt így leírtam,csak azt szerettem volna néhány emberben tudatosítani,hogy attól,mert valaki korán kezdi a szerelmi éltet,esetleg a szexet,azzal nem jár együtt feltétlenül az,hogy később r.ibanc lesz.Ja és még valami:

Az első szerelmemmel vesztettem el a szüzességem,akkor 14 voltam,és nem bántam meg és normális életem van,nem vagyok r.ibanc.-Ezt azoknak szántam,akik azt hiszik,hogy azért mert korán lefekszik valaki valakivel akkor a jövőben r.ibanc lesz,aki mindenkivel összefekszik.

Üdv!

2010. jún. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem is felesleges 15 évesen ilyeneken agyalnod.

Igaz, ha akarsz igyis-úgyis dugsz de ne akard már, hogy még jó pofát is vágjanak hozzá a szüleid. Én sem teném.

2010. jún. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
19%
az aki ilyen hevesen tiltakozik az ilyen dolgok ellen, annak csak annyit, hogy az, hogy neked nem engedték meg, hogy ott ALUDJ a barátodnál még nem azt jelenti, hogy minta szüleid vannak. (természetesen nem szidni akarom őket, biztos jó emberek, stb, még mielőtt sértésnek vennék..) de te se ítélkezz más szülők fölött, és igen ez színtiszta bizalom... aludnak.. és lehet, hogy tényleg. és hidd el, ha annyira kangörcsösek meg tombolnak a hormonjaik akkor, akkor is találnak módot a szexre ha elvannak tiltva egymástól.. 10 perc sok idő.. másrészt ha korban is passzolnak, akkor meg ott vannak a fiú szülei..
2010. jún. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
78%

17:47

:)) Vitatkozhatsz és állíthatod a magadét engem nem győztél meg. Pontosan ugyanolyan vagy mint a kérdező, tehát nem csodálom, hogy véded....

Figyelj...Nekem is volt párkapcsolatom annyi idősen mégsem aludtam a páromnál, nem feltétlenül azért mert nem engedték volna meg (de bizti kaptam volna alkalmat ha akartam volna). 14 évesen összejössz valakivel, 15 évesen mással, 16 évesen megint mással és végig járod a házaikat, lefekszel a csemetéjükkel és nem vagy rib.nc...nekem minden esetre lenne véleményem erről az emberről.

Persze nem jelent feltétlenül szexet, de minek együtt aludni? hol vannak már a "régi módi" szokások a fiú haza kíséri a lányt:-S persze ez nem trend, az a vagány ha 2-3 hónap alatt együtt is alusznak...

Mindegy én nem tépem tovább a számat, én vagyok begyepesedett és korlátolt mint egy lépcsőház, Ti meg a viselkedés mintaképei.



...ja és a párom húga idegbeteg amiért 15 évesen még szűz, nincs barátja és este 9 után otthon kell lennie:(:-S

2010. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
15%

Ó, mennyi álszent paraszt van itt!! Én most 23 éves vagyok, és én is ott alhattam a barátomnál 15 évesen. És igen, szex is volt. És nem, nem lettem k.rva. 3 barátom volt összesen, ebből az utolsó kapcsolatom most is tart, és a másik 2 is másfél éves volt.

És még csak azt sem mondanám, hogy korai volt az első. És nem égtem ki 20 éves koromra, meg ilyen hasonló.

Most ezzel nem azt akarom mondani, hogy mindenki kezdje ilyen fiatalon, de ha különben szereti egymást a 2 tini, és mondjuk nem 2 hete járnak, hanem több hónapja, akkor miért ne? Semmi bajuk nem lesz tőle... És főleg nem lesznek ettől k.rvák!

2010. jún. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
100%

17:54

én akkor sem mentem volna, ha megengedték volna...mert tudtam mik az értékeim, tudtam mi fontos nekem és tudtam, hogy mitől vagyok ember, mitől van tartásom és mitől vagyok fiatal lány (érteni szimbolikusan vagy akárhogy...)


De mondom biztosan az én szüleim voltak kretének, hogy így neveltek...és "nem bíztak bennem"XDXDXD (megsúgom ez nem ezen múlott...szerintem ők is tudják, hogy 1o perc nagy idő...:-S nem is erről beszéltem...)

2010. jún. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 A kérdező kommentje:
Én szerintem azért mert ott alszom a barátomnál nem vagyok krva! ugyse lenne semmi! egyébként a szüleim ismerik a barátom,de már egy csomoszor voltam náluk ugy h tudták szüleim. jah és még szűz vagyok
2010. jún. 7. 18:10
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!