Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a problémám hogy apuék nem...

Az a problémám hogy apuék nem engedik hogy a barátomnál aludjak 15 éves vagyok tudom fiatal vagyok de már 1 éve járunk! Mit tegyek hogy beleegyezenek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 16:51
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
De a nem úgy kezelés nem azt jelenti, hogy azt csinál, amit akar. Azért mert egy tini titokban kipróbálja a cigit, még ne az anyja legyen, aki a gyerek szájába teszi az első cigarettát.
2010. jún. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
Azért a cigit meg a szexet ne vegyük már egy kalap alá :D
2010. jún. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
94%
De igen, mert a szex után jön. :)
2010. jún. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 A kérdező kommentje:
csak annyit hogy lehet hogy mai fejjel,de remélem majd tartom is azt a dolgot hogy ha lányom betölti a 15 akkor elmehesen bárhová na jó nem ugy h elmegy azt csá,de én nem leszek szigoru,mert azt vezsem figyelembe hogy amai fiatalok (ugy mint én is) már azt csinálnak amit akarnak! és ne hurogjatok le mert ha vki már egy éve jár vkivel és nem történt semmi az nem krva
2010. jún. 8. 11:52
 45/66 A kérdező kommentje:
vagyis ugy értve! h én 1 éve járok vkivel és ott alszom nála és nem történik semmi az szerintem nem krva
2010. jún. 8. 11:54
 46/66 anonim ***** válasza:
9%

"mert azt vezsem figyelembe hogy amai fiatalok (ugy mint én is) már azt csinálnak amit akarnak! "



MELYIK FÖLDRÉSZEN ÉLSZ KIS-ANYÁM?

:))

15 évesen?! Elég vicces...én 18 évesen sem azt csináltam amit akartam és te 15 évesen azt csinálod amit akarsz? Gratulálok a szüleidnek jó munkát végeznek, és Te is hasonló "jó" szülő leszel.



És hogy válaszadó válaszára reagáljak: Az hogy másképp kezeled a tinit mint a gyereket oké...de ne vegyük már egy kalap alá a húszon túliakkal, akiknek azért van a hátuk mögött legalább egy érettségi...nem véletlenül van a nagykorúság 18 évesen és nem véletlenül leszel nagykorú akkor...persze én bármit mondhatok nem váltom meg a világot, de nem is akarom! Kedves kérdező, azt csinálsz amit akarsz, akkor miért tetted fel a kérdést: akkor menj aludj a barátodnál és légy "felnőtt"! hajrá...


Aztán pár év múlva szánakozz magadon, hogy milyen voltál 15 évesen...:-S

2010. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
Kimaradt, hogy a nyári vakációban lapozgasd kicsit a helyesírási szótárat:) rád fér ;)
2010. jún. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 A kérdező kommentje:
az utolsó elöttinek csak annyit szeretnék mondani,hogy szegeden élek és péntek este engednek csak el ugy h olyan 7-től és utolsó trolival kell haza mennem ami 11 kor van,de nem ez a lényeg hanem az h ha te látnád hogy este a Tisza-parton mi van kiakdnál! egyébként meg egy csomo dolgot kell csinálnom mosogatni főzni mosni tesoimra figyelni minden nap! 7végén is fenn vagyok már 6kor mert megyek piacra vásárolni és egy héten egyszer találkozhatok a barátommal és hozzá teszem hogy apuék kemények,de egybe lazák is,persze bizonyos dolgokba és bocsánat h ha majd az én lányombol nem nevelek apácát és nem zárom be 18 éves koráig
2010. jún. 8. 15:30
 49/66 anonim ***** válasza:

hát Te...élj ahogy neked jó...én nem szólhatok bele és ne érts félre a kommentem sem beleszólásról szól. Nem fogom tudni neked megmondani, hogy mi a jó...mert egy "vadidegen" vagyok aki itt írogatok...csak azt nem értem, hogy ha Neked eldöntött tény és te biztos vagy tetted helyességében, akkor miért érdekel mások véleménye, miért reagálsz vissza? Talán Te is érzed, hogy nem ez a legmegfelelőbb viselkedés 15 évesen.

Ha arra céloztál én sem voltam apáca 18 évesen, 16 évesen ismertem meg a páromat...képzeld ott-alvás nélkül kibírtuk és még élünk! Annyi vagány élményünk van és született ott-alvás nélkül is, hogy el sem hinnéd...mert ma ugye ez a kötelező és ez a menő...ezt kell csinálni, mert ha nem ezt csinálod egyből "apáca vagy" és prűd...

tudod, a másik az, hogy ne akard nekem megmondani, hogy hogyan kell nevelni egy gyereket, azt hiszem eleget tudok ezen a téren, nem kell kioktass...de majd Te ne nevelj "apácát" a gyerekedből, remekül össze fogtok illeni:)


Figyelj, ha egyszer észrevennéd itt a válaszolók zöme csak a szemedet akarja felnyitni, rámutatni arra, ami nem helyes. Persze neked az a helyes ha valaki bólogat...hát akkor áldásom Rátok...úgysem mi fogjuk megmondani, hogyan élj...


Ja és a Tisza.partos menettel kapcsolatosan annyit, hogy soha ne olyanhoz viszonyítsd magad aki "rosszabb" nálad ...ahhoz viszonyítsd magad aki valamiben "jobb"...és mindig az légy aki vagy...az értékeidet Te kéne lássad és nem mi kéne megmondjuk helyetted...


Sajnálom, hogy ezeket a dolgokat nem veszed észre. Kívánom, hogy ne bánd meg a dolgokat amiket most teszel!

2010. jún. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:

Felhívnám a figyelmet, hogy a leányzó nem azt kérdezte, hogy helyes-e a barátjánál aludni, hanem azt, hogy hogyan győzze meg a szüleit.

És nem tudom, miért gondoljátok, hogy azért szeretne ott aludni, mert mindenki azt csinálja. Tényleg, nem lehet szerelmes, és nem lehet, hogy szeretne együtt felébredni a barátjával? Most tényleg, nem az a kérdés, hogy ez helyes-e ennyi idősen. Azt nem értem, miért akarja mindenki rögtön a legrosszabbat látni benne?!

2010. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!