Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ilyenkor mitörténik? Ha...

Ilyenkor mitörténik? Ha nagyszülőt magára hagyom szónélül és lelépek mert k@rvára nincs kedvem gondozni életem legszebb éveiben?

Figyelt kérdés
Szerencsére még nincs gond eltudja magát látni de attol félek ha esetleg arra kerül a sor akkor valakinek ápolni kell és az a valaki nagyvalószinüséggel én lennék mivel én vagyok itt vele.A gyerekei meghaltak a többi unokája megtuti hogy nem ápolná,de ha esetleg arra kerülne a sor hogy 0-24ben ápolni,pelenkázni meg fürdetni kéne akkor fizikálisan sem birnám meg öszintén szolva kedvem sincs hozzá.Olyankor mitörténne ha egy magatehetetlen idős embert magára hagy egy rokon,családtak? ha össze pakolom a cuccom és lelépek akkor börtönbe kerülök vagy megkeres a rendőrség?
febr. 3. 13:00
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
47%
költözz el amíg lehet...nem minden demens cuki mosolygó, és csak etetni kell, gyógyszerezni..kell pelenkázni, fürdetni, ha agresszív akkor megüt, leköp..
febr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
100%
Miért pontozzátok le az 51-est? Nagymamám világ életében kemény nő volt, szerette ha minden úgy van ahogy ő akarja!!! Aztán sajnos demens lett, egyik napról a másikra szitkozódott, agresszív lett, megütötte édesanyámat, leköpte, megdobta apát (a vejét) mert hogy ők meglopják.. kihívta rájuk a rendőrséget többször! Értem hogy beteg de ne tegye tönkre a családtagjai életét is... igen vannak gonosz demensek, nem csak a cukik.
febr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, menj most. ha magára akarod hagyni ne kelljen a mostani ingyen lakhatás se.
febr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!