Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi volt a legigénytelenebb/leg...

Mi volt a legigénytelenebb/legundorítóbb dolog, amit egy rokonod lakásában láttál/tapasztaltál?

Figyelt kérdés
Szóvá tetted?

2023. ápr. 15. 12:50
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
98%

Nagybátyámék beköltöztek az elhunyt nagymamám lakásába. Egy év alatt úgy lelakták, hogy a putris cigók se élnek így. Lakásban bagóznak, amerre jár, hamuzik a földre, nem takarítja fel soha, széttapossa, széthordja, szőnyegre is. Vécére nem mertem leülni, mert féltem, hogy elkapok valamit, büdösebb mint a nyilvános. Fürdőben vastag fekete ragacsos kosz mindenen (ha fürdenek, még az is lemosná valamennyire basszus!), minden gusztustalanul koszos, ragad, két nagytestű kutya jár ki-be, lábuk-hasuk sosincs lemosva, letörölve, a gyerekkori ágyamat használják kutyaágyként...


Én se vagyok a takarítás mintaképe, és benti cicáink vannak, de azt se tudom elképzelni se, hogy lehet valami ennyire dzsuvás.

Nagyim ezt látná, forogna a sírjában.

2023. ápr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
93%
"Éjjeli edény", tehát egy lavór, ami este húgyozik. Volt mikor ez a lavór megegyezett a mosakodó lavórjával, mert csak 1 volt neki. Fürdőszobája sose volt. 50-es, egészséges, soha életében nem dolgozott csak közmunkán, szóval nem segítek semmiben.
2023. ápr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
92%

Anyám nővére házában (5 fős család, + átjártak hozzájuk a nagyiék, keresztszülők, stb)

Nem húzták le a wct, csak kaka esetén. A pisi ott állt benne. A papírt kukába dobták, nem a wcbe. Gondolhatod milyen büdös volt... Égett a szemem ahogy beléptem.

Kisgyerek koromban egyszer lehúztam pisi után és ordítottak velem. Ha sokáig maradtunk akkor inkább az udvaron pisiltem, a kakát pedig visszatartottam.


Apám nővérénél

Lazán kidobta a véres betétet a tető nélküli kukába úgy, hogy a véres része volt felül

2023. ápr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
34%
Nálunk az a legundorítóbb, hogy (bár tudja az ismerősöm, hogy egyedül nevelem a gyerekeim, emellett főállásban dolgozom, sokszor még otthonról is esténként, plusz van egy hétvégi másodállásom is, emellett próbálok annyi időt tölteni a gyerekeimmel, amennyit csak tudok), mégis körbeszaglászik nálunk, hogy nincs patika tisztaság, esetleg poros a bútor és csak hetente egyszer mosok fel és porszívózok... nekem ez a viselkedés az undorító...
2023. ápr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

Nálam 2 ilyen volt: az egyik unokatesómék. Tip-top ruhákban drága parfümfelhőben mennek mindenhova, drága étterem stb. Aztán egyszer elhívtak magukhoz. A kanapé egy kész evolúció, a portól kezdve az innivalón át a ragacsos kajáig minden bele volt száradva. A WC-kefe csak dekoráció, a WC belseje teljesen féknyomos, itt-ott hozzászáradt xardarabokkal, amiket még a többszöri lehúzás sem tübtet el.

Bent cigiznek a lakásban, melynek következteben sok ajtófélfa már aranysárga.


A másik távolabbi rokon. Intelligens, tanult, meg minden, de azután valahogy nem tudtam komolyan venni, hogy a hűtőjén Fideszes mágnesekkel odatapasztott közepes méretű (hála Istennek nem meztelen) Kiszel Tünde portré díszelgett. Bár lehet, hogy diétázik, mert ettől az én étvágyam is elment.

2023. ápr. 15. 17:31
 16/39 anonim ***** válasza:
94%

Nagymamám egész lakása

Egércsapda benne a megfogott egérrel a konyhapulton. Vagy épp a szekrénysor mögött 10mc vastagon macska💩. Vagy épp ha le akartál ülni, pakolj le egy széket, fél szekrénnyi ruhával. Vagy epp benn szotyizott, a hélyát a földre köpködte


És ez csak pár dolog. Sorozatok szoktak lenni, hogy kitakarítják a szeméttelep színvonalú házat. Na ez az a kategória volt. Hiába takarították ki neki különböző rokonok, 2 hét és ugyan olyan volt.b

2023. ápr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
87%

Szar a wcre száradva. Pisi folt a wc ülőkén. Tőbb hónapos retek a fürdőben a szanitereken. Több hetes retek a szőnyegen. Stb


Elég sokat jarok idegenek lakásaiba a munkám miatt a 90% igénytelen f.sz

2023. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
90%
Rokonnál a konyhában minden ragadt, evőeszköz, tányér. Olyan szinten hogy a "tiszta" tányérokon a rászáradt cérnametélt ott volt, de alapból minden fekete, ragacsos. El volt mosogatva mindig, de ez az állapot volt a mosogatás utáni. A villák "ujjai" között is zsír vagy nem tudom mi. Az evőeszközös fiók is ragadt. Ha elmosogattunk mindent, legközelebbi látogatáskor pont ugyanez volt. Ezen kívül persze sok kacat, stb. Érdekes mód mindig rend volt, el volt mindig pakolva, csak minden gusztustalanul ragadt a kosztól, pl. székek is.
2023. ápr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
96%
Egyik rég nem látott, nagyon tanult, intelligens rokonunkat meglátogattuk pár éve húsvétkor. Már az udvaron feltűnt, hogy valami nincs rendben, szó szerint olyan volt mint egy vasudvar. A házba belépve ruhák, rossz tv-k számítógépek meg a jóisten tudja mik voltak felhalmozva, de olyan szinten, hogy csak egy ösvény volt köztük kihagyva, hogy tudjanak közlekedni. A szobában hetek, vagy akár hónapok óta ott álló mosatlanok, egér kaki, és csak az ágyon volt némi hely, ahol aludni tudtak. Gyorsan távoztunk, mert nekem hányingerem volt. A legmegdöbbentőbb, hogy nem is szabadkozott, neki ez teljesen rendben volt. Azóta sem jártunk annál a rokonnál.
2023. ápr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
87%
Kutyaszőr mindenhol.Leültem és tiszta szőr lettem,sétáltam a lakásban és akkor is tiszta szőr lettem.Elmosatlan,rászáradt kajamaradékos tányér.
2023. ápr. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!