Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi volt a legigénytelenebb/leg...

Mi volt a legigénytelenebb/legundorítóbb dolog, amit egy rokonod lakásában láttál/tapasztaltál?

Figyelt kérdés
Szóvá tetted?

2023. ápr. 15. 12:50
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

Állva pisálnak a fiúk anyósnál és húgyszag volt a wc körül, plusz

mellette a mosógép oldaláról folyt le valami sárgásbarna, gondolom az is maradvány volt.. 20onévesek...

A fürdőkád szélére és a zuhanytálcához pedig az a sokáig állott szappan és bőr lerakódás tapadt itt-ott

2023. ápr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

Jah és van egy pár kutya az udvaron amik bejárhattak néha, meg télen bent aludtak nen kint mert anyós sajnálta őket. Összeszarták a járdát és ott érlelte pl nyáron a nap a kutyahúgyot meg a fost a betonjárdán. Brutál szag volt.

Van benti kutya is, kimehet végezni a dolgát, van bent kutyapelenka, de mikor hová szarik. Gondolom pisálni is így szokott.

2023. ápr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
77%

Kemény, erős ondószag csapott meg a gyerek szobájában (akkor 15 éves). Szóval nem szellőztetett, a zsepi vagy akármi, amibe elintézte is a közelben lehetett még a szagból ítélve, pl egy párna alatt/szekrényben. Látogatni voltam, mert beteg volt. Nem tettem szóvá, nincs beleszólásom ilyesmibe. Egészségére.


Egy munkatársamnál, aki behívott kávézni magához, nyáron füstölgött az egész ház a cigiszagtól. Ez talán gyakori a mai napig is egyeseknél, de akkor is igénytelenségnek és egészségtelennek tartom. Köhögtem, fulladoztam a füsttől. Az ebédlő közepén gyújtott rá, sétafikált fel-alá kezében a cigivel. Két kisebb gyerek volt a házban, a lány 10 éves se. Az ajtók tárva-nyitva, szállingózott a füst, gondolom a ruhákat is belepik és a gyerekek szobáit. Nem értem, minek kell becigizni a házba, miért nem lehet kimenni az udvarra. (Ez egy kertes ház volt.) Igazából, mérges voltam, de nem tettem szóvá. Vele féltem rosszban lenni, másnap mocskolt volna mindenkinek.


Egy másik, többgyerekes anyukánál kimentem a mosdóba. Előttem a kisfia volt, nem volt lehúzva a WC (pisi). Itt szóvá tettem neki, hogy elfelejtette lehúzni. A válasz az volt, hogy ők soha nem szokták lehúzni a WC-t pisilés után. Hát én eléggé meglepődtem akkor, de gondoltam oké. Nem értettem, hogy ezt anyuka, vagy ki rendelte elő nekik, de inkább nem érdeklődtem utána.


Nehány helyen vödör és kakiszag idősebb nagyinál/papánál. Ez gondolom nem meglepő, és nincs miért szóvá se tenni.


Egy helyen öt macska és egy kutya a házban, mindegyik az ágyban, székeken, fotelben szőr mindenhol. Annyit mondtam a nőcinek, hogy nagyon szeretheti a macskákat. Kissé féltem leülni, tényleg mindenhol szőr volt.


Meg volt beszélve egy találka barátnőmmel délutánra. Odamentem, hívtam, üzentem, nem válaszolt, sehol senki, kapu nyitva de ajtó zárva, kopogtattam, semmi. Ez szintén kertes ház. Leültem a hintájukra, hogy várjak egy kicsit. Ablakból láttam a nő fiát, nem néztek felém, emeletre mentek. Másik fiú volt vele, mindketten boxerban. Olyan gyorsan húztam el onnan, mint a villám. Nem tettem szóvá senkinek... Később írt a nő, hogy ma dolgozik, kiment a fejéből... Írtam, hogy legalább szólhatott volna, mert vártam és sehol senki.


És persze volt még egy több kisgyerekes ház, ahol lépni se lehetett, de nem csak játékoktól, hanem totális káosz, kezdve hogy beléptem az előszobába. Olyan rendetlenséget szerintem még soha nem láttam. Ruhák, játékok, könyvek, mosatlan, maradék, minden és mindenhol. Nem zavartattam magam. Ő kért elnézést a kupiért, én meg mondtam, hogy semmi gond.


Egyszer előfordult, hogy hatalmas vitára érkeztem. Feleség-férj, de beleszólt a gyerek is. Akkora veszekedés volt, hogy gondoltam, itt lassan törni fog valami. Bejárati ajtó is nyitva, én meg elég félősen kopogtattam, hát szégyelltem magam nem kicsit. Nem tudtam, mit hozzáfűzni, a nő próbált magyarázkodni, hogy miért veszekednek, és miben hibás a férje stb. Én meg bólogattam, nem voltam kíváncsi se rá, csak kínosan feszült volt a légkör. Aztán intéztük, amiért mennem kellett, hogy minél hamarabb elhúzzam a csíkot.

2023. ápr. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Befejezték az ebédet és az asztalnàl álló kutyàval elnyalatták a tányért.
2023. ápr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
Távoli rokon , akkora volt a kupi meg a szemét hogy gyakorlatilag kitakarítottuk a lakását . Úgy kell elképzelni mint egy depressziós , gyűjtögetőhöz mentünk volna, aki még egy nagy testű kutyát is tart. Penészes kenyerek mindenfelé , cigis dobozok , sörös dobozok stb Büdös is volt . Ami kiürült legyen bármi nem dobta el a dobozát hanem otthagyta csak . Kb egy 40 négyzetméteren él .
2023. ápr. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
84%

Egyszer voltam árúèrt teherautóval egy farmon.

Tolattam be az èpület mellet ès pont beláttam föntről az èpület ablakán.


HÁT OLYAT MÈG NEM LÁTTAM!


Volt egy nagy 12 szemèlyes tárgyalóasztal ès púposan rogyásig meg volt rakva mosatlannal.


De olyan szinten ,hogy egy kiskanalat már nem tudtál volna lerakni sehova.

"Rendesen szürreál volt.

2023. máj. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
Ők maguk.
febr. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Nagymamám gyűjti egészen tavasztól őszig a sz*ros, h*gyos wc papírt, mert azt használja gyújtósnak fűtés szezonban..wcben kis lisztes zacskó vagy valami,abba bele, heti párszor leviszi a kazánházba, bedobja...gondolhatjátok milyen szag van.
márc. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Én az a típus vagyok, aki konfliktuskerülő, ezért nem szólok ilyenkor konkrétan... de olyan eset volt, amik a reakciómból egyértelműen lehetett tudni a véleményem. Ez volt az, amikor megkérdezték, hogy nekem oké-e a leveses tálból levesevés után enni a második fogást, és már szedték is volna, tehát nem is mosták el. Akkor mondtam, hogy bocsánat, de nem.


Egyebek:

- penészes uborka felszolgálása ebédnél (abból csak simán nem kértem)

- szarfolt a WC-n belül (úgy, hogy én voltam egyedül vendég)

- lejárt szavatosságú chipsekkel kínáltak

- kutyahúgy a bejárati ajtónál lépcsőházban (de nem az ő kutyájuk volt, szóval ez nem az ő saruk)

ápr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!