Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi volt a legigénytelenebb/leg...

Mi volt a legigénytelenebb/legundorítóbb dolog, amit egy rokonod lakásában láttál/tapasztaltál?

Figyelt kérdés
Szóvá tetted?

2023. ápr. 15. 12:50
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
95%
Dajka vagyok, szóval jártam már pár helyen családlátogatáson. Nem tudja azt elképzelni senki hogy hány gyerek él ma olyan lehetetlen körülmények között hogy sokszor a kutyámnak is jobb élete van. Ragad a dzsuvától minden, büdös penész mindenhol és egérszag. Az udvaron szeméthegyek, a gyerekek azon ugrálnak. Nincs játékuk, nincs könyvük,csak a puszta seggük.
2023. ápr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
92%

A férjem haverjánál voltunk pár hete. Ő a feleségével és az 1 év körüli gyerekével élnek kb. 1 éve költöztek ide, előtte is voltunk náluk az albérletben. Az is undorító volt, na de ez a ház, ami már a sajátjuk.


Macskáik vannak bent, 4. Az alom mindenfelé a szőnyegen. Minden macskaszőrös, de minden. Büdös macska húgy szag van. Emellett ember magasságú penész a sarkolkban és penész szag. Állott, párás levegő. Elkezdtem köhögni, megkérdeztem kinyithatom az ablakot, kis friss levegőért. Jahj, ne, drága a fűtés, inkább memnek már ki az udvarra. Anyádat.

A gyerek szobájában a plafonról málik a festék, besárulva az összes fal. A mosogatógép annyira tele volt, becsukni se tudták, de aztán kiderült, hogy nem is használák, csak a mocskos edényeket gyűjtik benne ami már nem fér a mosogaba. Dupla tálcás mosogató, halmozva koszos edénnyel. A csap nem látszott ki....

Fürdő, az valami okádék. Az összes fuga penészes, mocskos. Több hónapos vízkő, szappanmaradék mindengol. A szanitereken, WC, mosdó vastagon állt a por.

A szőnyeg a nappalinak nevezett kuplerájban azóta nem volt kiproszívóva mióta megvették, mert még akkor elromlott a porszívó és azóta sem vettek.

A kanapére árültem, konkrétan beestem... jah az beszakadt, már 3 éve, ilyen, de nagyon drága bőr és nem akarjuk kidobni meg olyan jó nagy és stb.


A TV betörve, úgyment rajta a youtubeon zene a fél képernyő fekete volt. Jó az úgy, úgyis csak zenét hallgatunk.


Az udvaron kosz, régi budi kint a közepén (a férj amúgy rendszeresen belehuggyozik ha foglalt a benti). Stb....


Jól kereső, 30-cas pár egyébként. Tanultak, műveltek, de rém igénytelenek.


Amúgy ha házon kívűl találkozol velük a pasin mindig öltöny, a nő is mindig smink, megcsinált haj és igényes ruha.


34N

2023. ápr. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez valami betegség. Volt anyósjelöltéknél voltam párszor. Mielőtt beléphettem, mindig várni kellett az utcán, hogy bent "rendet rakjon", ami az volt hogy a földön és mindenhol heverő rengeteg cuccot, ruhát és kacatot letakargatta valami lepedővel. Mindig csak rövid ideig voltam ott, ezért nem tudom, a wc meg a konyha milyen volt. Amúgy egy értelmes, aranyos, kifinomult, okos nő volt. És nem is volt rendes állása, csak a férje dolgozott, ő a fiatalabb gyerekre vigyázott otthon, szóval az idejéből bőven kitelt volna, hogy takarítson.
2023. ápr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
96%
Szomszédom 3 gyerekkel, 41 éves nő, otthon van, nem dolgozik csak a férje. Legutóbb jöttek a rovairtók, becsengetek hozzá, nagy nehezen kinyitja és azt mondja várjál már, arrébb pakolok. Az előszobába annyi sz.r volt, hogy a bejárati ajtót nem tudta kinyitni. Kijött a rovairtó srác és azt mondja normálisan meg se tudta csinálni a lakást, mert minden szanaszét hevert a földön, mozdulni se lehet. Ha ott tűz lenne szerintem élve ki se jutnának a lakásból, mert a sok szart ígyis 1 perc volt mire eltolt a bejárati ajtóból. Babakocsi, kutyafekhely, banyatank, esernyők ilyesmik.
2023. ápr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
88%

Nagynenemnel...mikor kisgyerekei voltak akkor a szobaban a kalyha mellett egy nagy ladaban tarolta a sz@ros pelenkakat(isteni illatok voltak)...aztan par ev mulva koltoztek,a konyhaszekreny oldalan centis zsir es kajamaradek volt raragadva...es meg egy peneszes rantott hus is elokerult a nappali butor mogul.

Ez csak par a sok kozul...sokszor a fazekait ugy kellett kidobni a kukaba mert etelmaradek peneszedett bele olyan szinten,hogy nem lett volna gyomra senkinek kipucolni.

2023. ápr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
88%

#25

Nekem a szomszédom amikor kisgyereke volt az erkélyre rakta kis szemetes zsákba a pelenkákat, és nyáron odavágott a nap napi 8 órát, magán az erkélyen volt 60 fok. Kellemes volt az is. Ő a légkondis lakásába, ablakot soha nem nyitott én meg dögöljek meg a szarszagba.

Egyik nap amikor elment itthonról átmásztam az erkélyébe összeszedtem a zsákokat és bebasztam a bejárati ajtaja elé egy cetlivel, ennek a kukába a helye.

2023. ápr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
96%

Az a legdurvább, hogy

már annyira hozzászoktak hogy nekik ez a dohos egér meg penésszag a természetes és a friss levegő nem. Valaki meg bemegy hozzájuk és elájul, és ráadásul zokon veszik.


Volt papámnak is volt egy pincéje, mindent is gyűjtött ott, simán megült a pincében amikor feketepenész, egérszag mindent volt. És kérdeztük hogy nem érzi ezt a szagot? Azt mondta nem, ő már úgyse érez szagokat, de sértésnek vette ha nem ül le mellé oda vki beszélgetni. Szóval itt már más emberek igényeinek totális ignorálása játszhat, ami nem tudom hogy öregségből fakad amiről kevésbé tehet, vagy személyiségbeli hanyatlásból, hogy "jóleszazneki".. volt hogy a pókhálós poros pohárba akart önteni innivalót. Mintha amit ő nem lát az nem létezne.


Nálunk a szülőknél is észre lehet venni ha hanyagolják a takarítást, nincs amúgy semmilyen állat, de amikor már nem megfelelően szellőztetnek, de sütnek főznek olajban ami mindenhova fröcsög meg beissza magát a szag a falakba, keveredve az öregszaggal, az már kezd kellemetlen lenni. Mindig ettől az időszaktól tartottam, mikor már alap dolgokért kell figyelmeztetni őket, szellőztetés plusz a saját higiéniájuk. De ez már egy ilyen öregségi téma, mert amúgy ők rendszeretők voltak.

2023. ápr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Apám sem érzi, hogy vizeletszaga van és az terjeng mindenhol. 70 évesen becsöppen neki, körbe huggyozza a budit mert már nem tud célozni sem. Szóltam neki, meg ő volt megsértődve.

Elértük azt, hogy rak egy betétet a gatyájába és így megszűnt a szag. A nejem meg könyörgött neki, üljön le a budira, mert a 2 éves unokája ott jön meg mászik és fürdene is ha nála van. Mielőtt mi megyünk feltakarít a fürdőben és amíg ott vagyunk ülve pisál

2023. ápr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve elmentem az egyik ismerősömhöz villanyt szerelni. Egy 30-as pár akinek van két gyereke. A hölgyet màr ismertem, tényleg egy jó szituált, hölgykènt ismertem meg. Amikor elmentem hozzájuk felmérni a dolgokat, már akkor egy rumli volt az egész hàz, de úgy voltam vele, hogy biztos a felújítás miatt. Megbeszéltük, hogy a nappalival fogom kezdeni. Elmentem kb minden úgy volt, amikor felmérni voltam. Én naiv azt gondoltam ki lesz pakolva. Megmondtam, hogy a bútorokat középre kène húzni, meg le takarni mert, porolni fogok. Nyilván segítettem én is, na de amiket ott láttam. Ruhák a földön, beleértve a nő bugyijai, kajamaradékok. Ami nagyon vissza taszító volt számomra, hogy a gyerekek a fiu 8 a lány 6 éves volt akkor. Egész nap szó szerint meszetlenek voltak. Értem én, hogy gyerekek, meg meleg volt akkor, na de akkor is.. Onnét nyílt a wc amiről az ajtó le volt véve. A kissrác nyugodtan elment kakkantani. A nőnek finoman megemlítettem, hogy esetleg ne akasszam fel az ajtót. Gondoltam veszi a lapot, hogy nem túl kellemes szarszagban dolgozni, de csak annyi volt a válasz, hogy à nem kell az ura holnap fogja festeni. Jah ès a nő se zavartatta magát ő is elment kisvécére, okè nem lehetett belátni, mert úgy volt a wc, de ez akkor is bizar volt nekem.

Ès még tudnèk mesélni. Alig vártam, hogy befejezzem ott a munkát.

2023. ápr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk tisztaság van ugyan, mert mi sosem hagyjuk a kaját megromlani, a szemetet kivisszük, sokat takarítunk, a szennyest sem hagyjuk napokig... De engem leginkább az zavar, hogy az egykori vendégszoba be van pakolva régi bútorokkal, hogy közlekedni is alig lehet, meg ott takarítani. Már a pandémia előtt szépen kértem anyát, hogy a régi bútorokat csináltassuk meg asztalossal, utána eladhatnánk vagy elvihetnénk az antik üzletbe, de állandóan csak kifogásokat hallok tőle. Az is bosszant, hogy mindenféle dobozokat is gyűjtenek csomagfeladás miatt. Ez mondjuk részben nem baj, mert valóban sok eladnivalónk van. De teljesen értelmetlennek tartom, hogy olyanokat gyűjtsenek össze, mint pl. a fogkefés doboz, a sütis doboz vagy a hajfesték doboza. Másfél éve a tesóm eladott valamit és egy maszkos dobozba akarta ezt tenni, amit észrevettem és nagyon kiakadtam. Kérdeztem tőle, hogy szerinte normális dolog PONT abba a dobozba tenni a terméket? Főleg, hogy járvány van és az emberek félnek nagyon? Megsértődött és lecserélte a dobozt egy barna dobozra. A maszkost kidobtam.

Többször megmutattam nekik a szekrényt, ami tele van üres dobozokkal, hogy lássák, mennyire megtelt. Többször kértem meg őket, hogy addig NE gyűjtsenek, amíg el nem fogynak azok!

Sokszor fordul elő, hogyha észreveszem, hogy megint fölöslegesen gyűjtenek újabb dobozokat, kidobok kettőt-hármat. Érdekes módon nem problémáznak és meg sem próbálnak megérteni engem.

2023. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!