Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyu nem enged el a mamám...

Anyu nem enged el a mamám temetésére, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ő volt az egyetlen nagyszülőm, igaz hogy már 3 éve nem találkozhattam vele, de ünnepeken mindig beszéltünk telefonon, ezt anyu nem tudta. Nagy nagyon szeretnék elmenni. A szüleim 3 éve váltak, apu függő lett, és rossz dolgokat kezdett csinálni, emiatt anya adta be a válókeresetet, már 5 évig szenvedtünk apu agressziójával és minden más hol elvonási, hol “beállt” tünetével. Anyu azóta egyáltalán nem engedte hogy a mamáról akár csak beszéljek, pedig anyu szülei korán meghaltak, a nagypapám is korán meghalt. Anyu a temetésre is azonnal nemet mondott, pedig apu testvére írt nekem hogy menjek el. Anyu szerint ott lehet apa, és nem akarja hogy láthasson, vagy bármi ilyesmi. Erre mostoha apum felajánlotta hogy elkísér és akkor “megvéd” aputól. Nagyon hiányzik mama, szomorú vagyok hogy elment. Nagyon bosszant hogy anyu ilyen szigorú.

2022. ápr. 16. 18:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
32%
nyilván nem a nagyidtól félt, hanem apádtól.
2022. ápr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
*nagyon nagyon…, *bár 5 évig…, bocsánat az elgépelésekért.
2022. ápr. 16. 19:03
 3/28 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem mond el neki őszintén, hogy ez milyen rosszul esik, és azt hogy a nagybátyád tett egy ilyen felajánlást.

Utána meg akármit is mond, csak menj el és kész. Majd megbékél vele.

2022. ápr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
44%
"Utána meg akármit is mond, csak menj el és kész" Fogalmad sincs róla hány éves a kérdező, és fogalmad sincs róla hogy büntetői utána az anyja. vagy hogy miféle az apja, nem tehet-e kárt benne. Nem kéne a szülő ellen uszítani.
2022. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
67%
Menj el! Ez anyad szemelyes bosszuja, hogy nem akar elengedni. Figyelj oda, mert mas dolgokban is bantalmaz az ilyen.
2022. ápr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
57%
Na erre mondják hogy könnyű más fa.szával verni a csalánt. Menjen csak el, úgyis ő szívja meg a következményeket.
2022. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%

Hány éves vagy?

Nincs egy nagyobb tesód, nagynéni valaki aki elkísérne? Már ha apudtól félt anyud.

2022. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
35%

És ha utána apád rendszeresen elkezd majd keresni? Meg zaklatni anyádat?


Amúgy mennyi vagy?

2022. ápr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
17 vagyok. Írtam hogy mostoha apum (anyu férje) elkísérne engem.
2022. ápr. 16. 19:31
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
Menj el.
2022. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!