Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy anyuka,gyermekét egyedül...

Egy anyuka,gyermekét egyedül neveli.Az apuka több éve van börtönben és lett új kapcsolata.Közben az anya 2 alkalommal próbálkozott öngyilkossággal.Elvehetik az anyukától a gyereket?

Figyelt kérdés
Elvehetik az anyától a gyereket?
2022. dec. 16. 11:15
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, ennyire nem kellessz normális hapsiknak hogy börtöntöltelékekkel kezdesz? Csak meg ne lepődj ha kiderül hogy abszolut nem ártatlan, és anyuka éppen miatta ment annyira tönkre hogy öngyilkosságig jusson. Azt meg komolyan beveszed hogy szerelmi bánatában tett magában kárt a nő? Ugyan már...
2022. dec. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
88%

Én egy levelezgetést nem neveznék kapcsolatnak.

Ti nem vagytok kapcsolatban és talán ez az egyetlen szerencséd!

2022. dec. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Ehhez baromira semmi közöd nincs,szóval nyugodtan mondhatsz bármit. Belőled árad a rosszindulat. Én pedig majd tudom mit kezdek az életemmel.De látom téged nagyon magával ragadott ez a börtönösdi. Biztos nem te vagy az a személy akivel ezt meg fogom vitatni.
2022. dec. 17. 16:07
 24/29 anonim ***** válasza:
88%
De, van köze a sztorihoz, ugyanis egy kétségbeesett nő nem gondokodik minimálisan sem, annyira kel az a farok. Talán akkor kételkedve fogadnád a sittes meséit ha nem így lenne. Amúgy tudjuk, a börtönben mindenki ártatlan..
2022. dec. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

De szar ,hogy te mindent is tudsz az életemmel kapcsolatban.Ha csak farok kellene minden napra jutna egy.Pont nem "csak"a farok érdekel.De te úgyis jobban tudod ezt,mint én! Esetleg le szakadnál rólam?

Mert az eredeti kérdésre nem igazán válaszolgatsz, csak az én életemben próbálsz kotorászni.

Azt pedig szó szerint letojom.

2022. dec. 17. 16:20
 26/29 anonim ***** válasza:
83%
Elég nyilvánvaló, bár tény hogy nem az én nyűgöm hogy átbasznak, és előre csicskának vagy kinézve. Mindenki úgy bassza el az életét ahogy akarja, csak a gyerekeket ne rángassa bele a senkiházi bűnöző faterjuk.
2022. dec. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

"Éveken keresztül nem is tartotta a férfivel a kapcsolatot, "


Ezt te honnan tudod?! Kitalálom a levélben írta!

2022. dec. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Nem gondolom,hogy bárkinek is magyarázattal tartozom.

Fujj 🤮 hányok az ilyen undorító, rosszindulatú emberektől.

Ti tényleg itt élitek ki magatok?

Hát sok sikert.

Egyáltalán azt sem tudjátok tulajdonképpen mi is történt és hogyan.És nem csak levelezésre van lehetőség egy börtönben és nem a beszélőre gondolok.

2022. dec. 17. 18:15
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Elhord egy ismeretlen nőt minden szarnak a bűnöző csávója meséi alapján, de mások a rosszindulatúak. Vicc mennyire ostoba tud lenni néhány nő. Vagy inkább nem akar okos lenni, mert be van tojva hogy szingli marad. Elég szánalmas egy párkapcsolati alap.
2022. dec. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!