Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan legyek hálás azért,...

Hogyan legyek hálás azért, amit rámeröltettek?

Figyelt kérdés
Szüleim gyerek-, de méginkább tinikorom óta nem veszik figyelembe a véleményemet, csak az lehet jó amit ők jónak vélnek. Ha nem jó nekem, azzal csak annyit érek el, hogy elmondanak mindennek de ugyanúgy megvalósítják. Persze elfogadom, minek lázadozzak ha már úgyis megvan? Van értelme? De ők csodálkoznak, hogy miért nem vagyok hálás ezekért a dolgokért. Hogyan legyek amikor nemcsak hogy nem kértem, de ezt el is mondtam nekik és mégis, minden tiltakozásom ellenére megvették nekem a drága holmikat, vagy hasonlók. Ha valakit esetleg érdekelnek a részletek, privátban mesélek! 21/f

2023. ápr. 16. 18:57
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Ismerős... Ugyanez van nálunk is. Nem tudom mit kéne csinálni, csak tudatni akarom, hogy nem vagy egyedül :)
2023. ápr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!