Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akarnak ennyire kitenni...

Miért akarnak ennyire kitenni a szüleim hogy ha önállóan nem tudnám eltartani magam?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok , hagyományos állásom sosem volt, a discordon vagyok moderátor több szerveren is amiből havi 250ezret keresek, hagyományos mókuskerék munkát meg sosem dolgoznék. Meg amúgy is utálom az embereket, mindent elkerülök, csak akkor lépek ki a házból ha valami hivatalos ügyet kell intéznem 2-3havonta.

Viszont apám ki akar tenni nagyon, meg folyamatosan szid hogy nincs is valós állásom , meg barátnőm se volt még (online párkapcsolatban vagyok 3 éve , de ezt nem fogja fel) és kihal velem a család. Egyedül meg nem akarok lenni mert akkor nem lenne ki főzzön én meg nem tudok. Bevásárlás is zavar mert akkor emberek közé kéne mennem ha egyedül laknék..



2023. okt. 28. 00:25
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
8, nekem ez csak álom marad, a vásárlás még talán menne, de az a baj hogy megyek 20 métert és izzadni kezdek.. akkor meg még jobban megnézné mindenki hogy ki ez az izzadó szörnyeteg a tescoban.
2023. okt. 28. 00:55
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
Terápia, pszichológus? Vannak online is, aztán idővel túl tudsz ezen lépni. De ez így nem élet, hogy nem mersz kimenni a házból.
2023. okt. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim válasza:
100%
Ha komoly a kérdés, akkor neked pszichológus kell, ez a gondolkodásmód beteges. Apukád jogosan várja, hogy végre elköltözz és megtanulj gondoskodni magadról. Kérj segítséget egy szakembertől.
2023. okt. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen problémáid vannak, akkor miért nem fordultál már orvoshoz, vagy szüleidnek ez nem is jutott eszébe, hogy a gyereküknek segítségre van szüksége?
2023. okt. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
28%
A szalámis kérdésre már nem ment elég komment?
2023. okt. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
95%

Már megint te? Komolyan, miért kell ezt 2-3 hetente megkérdezni?


Igaza van apádnak még mindig. Ha már otthon rontod a levegőt, és dagadsz, simán megtanulhattál volna már rég főzni, nem csak zabálni.

2023. okt. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
81%

Szóval jelenleg a legfőbb problémád, hogy dagadt vagy, meg izzadsz. A fejedet hagyjuk azzal nincs mit tenni. Bár normális igényes haj, szemöldök meg szakál/rendszeres borotválkozás sokat javít.


Tehát, kapd össze magad és menny edzeni! Kezdésnek heti 3 alkalom, aztán 2-3 hónap múlva mehet a heti 4-5. Neked csoportos edzés kell, mert sétálni is lusta vagy, és olcsóbb, mint a személyi edző.

cross core, trx, kattle-ball stb. Mindegyik dinamikus izomzatot épít, állóképesség növeléssel.

Kb 50kg-t kell leadnod, normális táplálkozással és edzéssel, havi 2-3 kg-tól fogsz megszabadulni, mivel izmot is építesz így lassabban megy a súly csökkenés. A lényege, hogy mikor abba hagyod nem hízod vissza, ha nem kezdesz megint zabálni. Azaz 2 év szorgos edzés után kb 80-85 kg leszel, de nem súlyfelesleg miatt leszel ennyi, hanem a felépített izomzatod miatt.


Időd van bőven, mivel otthon vagy és kb csak kockulsz. Ha apád meglátja benned a tenni akarást és a szorgalmat, nem fog kihajítani.


Mikor az alkatod kezd helyreállni, az önbizalmad nagyságrendekkel növekedni fog.


Ha az én fiam lennél és a jelenlegi életedet folytatnád, biztosan kibobnálak nagyon hamar. Csírájában kellett volna ezt elfolytaniuk!

2023. okt. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim válasza:
76%
Mekkora troll! 🤣🤣🤣
2023. okt. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
93%
Azért, hogy végre felnöjj, ők meg visszakapják az életüket, amiről 31 éve lemondtak.
2023. okt. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
43%
Lehet autizmusod van. Kerj kivizsgalast
2023. okt. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!