Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akarnak ennyire kitenni...

Miért akarnak ennyire kitenni a szüleim hogy ha önállóan nem tudnám eltartani magam?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok , hagyományos állásom sosem volt, a discordon vagyok moderátor több szerveren is amiből havi 250ezret keresek, hagyományos mókuskerék munkát meg sosem dolgoznék. Meg amúgy is utálom az embereket, mindent elkerülök, csak akkor lépek ki a házból ha valami hivatalos ügyet kell intéznem 2-3havonta.

Viszont apám ki akar tenni nagyon, meg folyamatosan szid hogy nincs is valós állásom , meg barátnőm se volt még (online párkapcsolatban vagyok 3 éve , de ezt nem fogja fel) és kihal velem a család. Egyedül meg nem akarok lenni mert akkor nem lenne ki főzzön én meg nem tudok. Bevásárlás is zavar mert akkor emberek közé kéne mennem ha egyedül laknék..



2023. okt. 28. 00:25
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
18as nem biztos hogy troll..kb egy éve írogatja ki legalább havi egyszer ugyan ezt.
2023. okt. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
29%

Magyar kultúra mi van dobd ki gyereked, anyád, apád, borzasztó milyen lelketlenek vagytok.

Csak úgy kipakolni valakit, gyermeked, anélkul, hogy utánanézz, hogy mi is lehet a baja, hogyan lehetne segíteni ....

Merre vezet ez az éld az életed, ne törôdj senkivel gondolkodás ....

2023. okt. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
94%
#22: és az milyen kultúra, hogy a legrosszabbat feltételezed a másikról, fel sem merül, hogy ezen már túlvannak a szülők?
2023. okt. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
10%

Ne is menjetek templom fele soha, nem ismeritek a szeretet, önfeláldozás es legfontosabb, a kegyelem fogalmát.

Elöttetek fekszik egy ember, tehetetlenül, es ti rúgjátok !

2023. okt. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
8%
Krisztus keresztre feszítese óta semmit nem változott z emberiség, ugyanaz a vérszomjas, buta, lelketlen csôcselék maradt, hiaba templomban csúszkálás ünnepekkor, semmit sem ér !
2023. okt. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
94%

Pedig igaza van a szüleidnek. Ők sem fognak örökké élni, jobb lenne addig rendbetenned az életed, amíg melletted vannak, és a saját tempódban tudsz fejlődni, nem akkor csobbanni egyből a mély vízben, mikor már abszolút semmi segítséged nem lesz.

Egyébként a mai világban már számtalan online bevásárlási lehetőség van, ezt a munkádból/érdeklődési körödből fakadóan neked kellene a legjobban tudni. Mint ahogy már szinte minden mást is meg tudsz oldani otthonról, bár ez tényleg nem megoldás, az alapproblémát (túlsúly, és az ebből fakadó önbizalomhiány és LUSTASÁG) kellene megoldani.

A pénzed mire költöd egyébként? Megy egyből a szüleidnek rezsire meg kajára?

2023. okt. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
87%

Nem érdekelne, hogy 120 kg-s vagy, sem pedig szoc. fóbiás, én sem volnék hajlandó kerülgetni az otthon élő 31 éves FELNŐTT fiamat.


Bár gyorsan megoldanám annyival, hogy eladnám a házat, az árából vennék két kisebbet, az egyikbe költözök én, a másikba ő, és nem, ebből nem engednék.


Sajnos sok felnőttet másképp nem lehet motiválni - bár számomra alap életképességre nevelni a gyerekemet, ergo nem héderel otthon 28 évesen, hanem szépen elköltözik, amint kapott munkát (segítek benne anyagilag is, természetesen).

2023. okt. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
79%
25 és milyen lelketlen a kérdező, mert idősödő szülei nyakán élősködik, meg a társadalmon is?
2023. okt. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
87%
Hát pedig ez a nagybetüs élet drága.Muszály lesz valami jobban fizető állás után nézned hogy fenntudd magad tartani( lakbér, étkezés, számlák)mert nem élhetsz apádék nyakán 31 évesen.Igazuk van. De nagy probléma főzni.. meg emberek közé menni. Milyen távkapcsolatban élsz 3 éve? Ennek mi értelme.?
2023. okt. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
43%

#28


Miért élősködik a társadalmon?


Ezzel nem értek egyet.

Akik CSOK-ból játsszák a felnőttet, na ők sokkal inkább!

2023. okt. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!