Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akarnak ennyire kitenni...

Miért akarnak ennyire kitenni a szüleim hogy ha önállóan nem tudnám eltartani magam?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok , hagyományos állásom sosem volt, a discordon vagyok moderátor több szerveren is amiből havi 250ezret keresek, hagyományos mókuskerék munkát meg sosem dolgoznék. Meg amúgy is utálom az embereket, mindent elkerülök, csak akkor lépek ki a házból ha valami hivatalos ügyet kell intéznem 2-3havonta.

Viszont apám ki akar tenni nagyon, meg folyamatosan szid hogy nincs is valós állásom , meg barátnőm se volt még (online párkapcsolatban vagyok 3 éve , de ezt nem fogja fel) és kihal velem a család. Egyedül meg nem akarok lenni mert akkor nem lenne ki főzzön én meg nem tudok. Bevásárlás is zavar mert akkor emberek közé kéne mennem ha egyedül laknék..



2023. okt. 28. 00:25
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
86%

#39 dehogynem,ennyi életképtelen depressziós ember sose volt.

Ezeket a platformokat direkt arra hozták létre hogy függőséget hozzon létre az emberekben,így a létrehozojúk megszedik magukat.Erről szól,semmi másról.

És mostmár 8 milliárd emberből,6 milliárd internet közelében tud kerülni,ennyi.

2023. okt. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
78%

#41


Nem, ma annyi, hogy az internet miatt magasabban vannak az elvárások.


De egy lúzer típus a, net nélkül is az marad.


Szociális fóbiával versenyszférában nem állná meg a helyét, így nettó 250-nél többet nem fog keresni.


Van egy autista ismerősöm, őt is kirúgták mindenhonnan, most tanárként dolgozik, és az anyjával él.


Az ilyen beteg emberek csak tehetősebb környezetben tudnak kitörni, pl ha vesznek neki egy lakást.

De sokan ezt nem tehetik meg, így örökké ott fog maradni.

Olyan is előfordul, hogy válnak a szülők emiatt.

2023. okt. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!