Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek korrekt ahogyan...

Szerintetek korrekt ahogyan az anyám bánik velem?

Figyelt kérdés
Tegnap megbeszéltem anyámmal, hogy miért bánik így velem, miért nem lehet normális életem, miért nem mehetek el egyedül sehova 17 évesen. Elkezdett velem kiabálni nagyon hangosan, olyanokat mondott, hogy beteg vagyok, autista vagyok és azért nem mehetek el egyedül sehova mert veszélyes a világ, elkezdte mondani (anyám rasszista), hogy cigányokkal van tele a világ, elrabolnak, bántani fognak, lekurvázott, azt mondta nem tudnék elmenni dolgozni, nem tudnám magam eltartani. Azt mondta azért bánik máshogyan velem mert nem vagyok normális, kitaláltam gyerekkoromban egy képzelt világot, hülyeségeket mondtam, tanulási nehézségem van és nem tudok egyedül tanulni, neki kellett mindig tanítania engem. Lehet, hogy beteg vagyok, mostmár elismerem, de intelligensnek tartom magam és még mindig úgy gondolom, hogy meg tudnám oldani egyedül az életemet. Nem lehet, hogy csak azért lettem ilyen, azért kerültem ilyen állapotba mert ilyen az életem??? (Szegénységben élünk, verve vagyok.) Anyám ezt cáfolja de szerintem normális élettel normálisabb lennék. Vagy nektek erről mi a véleményetek? Tényleg ezt érdemlem? Ha valaki ilyen azzal tényleg így kell bánni? Szerintetek korrekt és jogos ahogyan anyám bánik velem?

2023. nov. 3. 10:03
 41/100 anonim ***** válasza:
72%
Jobban már nem lehet tönkretenni. Próbálj meg felvenni egy viselkedésmódot és élj aszerint. Át fog formálni elviselherö emberré
2023. nov. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/100 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..



~15 perce diagnosztizálták is. Meddig is tart a szünet? Mert elég unalmas már.

2023. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/100 A kérdező kommentje:
Hogy látod te azt, hogy milyen kérdéseket teszek fel??? Egyébként csak szeretném tudni, hogy élhetek-e egyedül, nem most diagnosztizáltak hanem már óvodás koromban.
2023. nov. 3. 14:04
 44/100 anonim ***** válasza:
64%

Elég baj, hogy nem jártál -direkt autistákat- kisegítő iskolába, ahol megszoktad volna a közösséget.

Így csak "magadat neveled", ill. az anyád próbál nem éppen szakszerűen.


Őt is sajnálom, mert egyéb bajaira te is ráteszel, nemcsoda, hogy időnként "elszakad nála a cérna".

2023. nov. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/100 anonim ***** válasza:
100%
Jol van kisfiam, a kérdésben még ennek ellenkezőjét állítod.
2023. nov. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/100 A kérdező kommentje:
Tudjátok mit! Leszarom a véleményeteket! Azért sem fogok megváltozni! És nem hiszek a mentális betegségekben! Nagy dolgokat fogok véghez vinni és senki nem akadályozhat meg benne! Elismerem, hogy furcsa vagyok, más vagyok de ez így van rendjén, így vagyok tökéletes! Emiatt miért ne mehetnék ki az utcára? Azt meg leszarom, hogy anyámnak mi a problémája, akkor sem szabadna így bánnia velem! Egy csomó ideig sírtam a válaszokon de mostantól nem fogom hagyni, hogy bárki is így bánjon velem! Nem vagyok beteg, sokkal jobb vagyok nálatok! Nem ismertek!
2023. nov. 3. 14:29
 47/100 anonim ***** válasza:
90%

Miért nem mész be pszichiátriai?Rontani nem fog,csak segíteni

Èrdekes hogy tanulàsi meg mitudomén milyen problémáid vannak,de 2 percenként egy olyan monológot kiirsz,ami nekem min 5-10 perc lenne,úgy hogy abszolút semmi hasonló problémám nincs

Mintha egy unalmas életű hülyegyerek most jött szünetben egy kicsit szórakozni.

2023. nov. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/100 anonim ***** válasza:
70%
😂😂😂😂😂😂😂
2023. nov. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/100 anonim ***** válasza:
90%

"Mintha egy unalmas életű hülyegyerek most jött szünetben egy kicsit szórakozni."


Mintha? :)

2023. nov. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/100 anonim ***** válasza:
82%

47. Én is ezt hajtogatom negyed 11 óta. Beteg gyerek, de egész nap a gépnél ül. Anyuka ezért nem szidja?

Mindenre 5 perc alatt reagál, elolvassa, válaszol, nem is 2 szóban. Minden válasza ugyanaz.


Pár válasza után rájöttem, hogy egy unatkozó gyerek 😃

2023. nov. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!