Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek korrekt ahogyan...

Szerintetek korrekt ahogyan az anyám bánik velem?

Figyelt kérdés
Tegnap megbeszéltem anyámmal, hogy miért bánik így velem, miért nem lehet normális életem, miért nem mehetek el egyedül sehova 17 évesen. Elkezdett velem kiabálni nagyon hangosan, olyanokat mondott, hogy beteg vagyok, autista vagyok és azért nem mehetek el egyedül sehova mert veszélyes a világ, elkezdte mondani (anyám rasszista), hogy cigányokkal van tele a világ, elrabolnak, bántani fognak, lekurvázott, azt mondta nem tudnék elmenni dolgozni, nem tudnám magam eltartani. Azt mondta azért bánik máshogyan velem mert nem vagyok normális, kitaláltam gyerekkoromban egy képzelt világot, hülyeségeket mondtam, tanulási nehézségem van és nem tudok egyedül tanulni, neki kellett mindig tanítania engem. Lehet, hogy beteg vagyok, mostmár elismerem, de intelligensnek tartom magam és még mindig úgy gondolom, hogy meg tudnám oldani egyedül az életemet. Nem lehet, hogy csak azért lettem ilyen, azért kerültem ilyen állapotba mert ilyen az életem??? (Szegénységben élünk, verve vagyok.) Anyám ezt cáfolja de szerintem normális élettel normálisabb lennék. Vagy nektek erről mi a véleményetek? Tényleg ezt érdemlem? Ha valaki ilyen azzal tényleg így kell bánni? Szerintetek korrekt és jogos ahogyan anyám bánik velem?

2023. nov. 3. 10:03
 61/100 anonim ***** válasza:
89%

Egyszerűbb és olcsóbb kaját rendelni a neten. Egy adag napi menü 3000 ft, és 1 evés, jól sem laksz.


Jól kezded a gondolkozást. Pénzed alig lesz, nemhogy kaját rendelgetsz.


Álmodj királylány 😂

2023. nov. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/100 A kérdező kommentje:

"Sose éld át, milyen egy "nem létező" mentális beteggel együtt élni, amikor tényleg fizikai akadálya van, hogy elnenj otthonról." Ez szerintem sincs rendjén! Bár azért elismerem vannak problémáim mentálisan bár nem tudom mennyire higyjek benne.

"Azt se tudod valószínű, hogy vannak olyan beteg nők, akik azért betegítik meg fizikailag a saját gyereküket , hogy életük végéig szüksége legyen rá és segítségére. Sajnos ilyet is ismertem. az anya évekig tömte gyógyszerekkel a lányát, .21evesen belehalt túladagolásba." De engem anyám nem gyógyszerez, nem mérgez. Régen volt olyan, hogy adott gyógyszert dührohamokra de az már nagyon régen volt, régóta nem gyógyszerez. Még mondta is, hogy nem bírja tovább nézni, hogy milyen mellékhatásai vannak a gyógyszereknek és nem akarja többet adni nekem. De ez már nagyon régen volt, elsős, másodikos koromban. Azóta nincsenek dührohamaim, valahogyan elmúltak maguktól gyógyszer nélkül is.

"Nyugodtan macskakörmözhetsz innen is,vagy csinalhatsz úgy, mintha nem léteznének, de attól még a gondok nem szűnnek meg." Ezt most nekem írod? Így válaszolok a szövegekre, máshogyan nem tudok!

2023. nov. 3. 17:01
 63/100 anonim ***** válasza:
83%

Nos, most hogy ennyit olvastalak, tényleg van mentális betegséged bizonyos értelemben. Ugyanis nem tudsz belehelyezkedni egy másik ember nézőpontjába. Így a kapcsolatokhoz szükséges egyezkedés, alkalmazkodás nem szerepel a készségeid között.

Hát van batyud, elég nagy. Nem fognak mások jófejségből minden rigolyádhozbalkalmazkodni

2023. nov. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/100 anonim ***** válasza:
77%
Hopp elment. Szóval mások annyit fognak alkalmazkodni, amennyit te is. Ha te nullát, ők is semennyit. Joggal félt az anyukád, már értem őt.
2023. nov. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/100 anonim ***** válasza:
76%

Ilyen hozzáállással, hisztikkel és kijelentésekkel megnézlek 1 hét meló után.

A való világban gonoszabbak az emberek, mint a suliban. Megy a kitúrás, szemétség. Ha valakinek nem vagy szimpi, kidobat és ennyi, kereshetsz mást...

2023. nov. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/100 anonim ***** válasza:
36%
Jövő héten suli.
2023. nov. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/100 anonim ***** válasza:
25%
66-os.. épp ideje lesz 😃
2023. nov. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/100 A kérdező kommentje:
"Jövő héten suli." Magántanuló vagyok, nem kell bejárnom. Eddig egyéni tanrendes vagyok és néha kellett bejárnom de 16 éves korom óta magántanuló vagyok. Fogalmam sincs, hogy a tanár küld-e tananyagot, lehet anyám csinálja meg helyettem mert tavaly nagyon nehéz volt nekem és mondtam neki, hogy miért nem tudja ő megcsinálni helyettem, úgyse jön rá a tanár. Egyébként könnyű speciális iskolás tananyag de én azt sem értem, annál is meg voltam verve.
2023. nov. 3. 19:22
 69/100 A kérdező kommentje:
*Eddig egyéni tanrendes voltam
2023. nov. 3. 19:23
 70/100 anonim ***** válasza:
70%
Na jó, kár, hogy segítettem válasszal, ez tuti troll.
2023. nov. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!