Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek korrekt ahogyan...

Szerintetek korrekt ahogyan az anyám bánik velem?

Figyelt kérdés
Tegnap megbeszéltem anyámmal, hogy miért bánik így velem, miért nem lehet normális életem, miért nem mehetek el egyedül sehova 17 évesen. Elkezdett velem kiabálni nagyon hangosan, olyanokat mondott, hogy beteg vagyok, autista vagyok és azért nem mehetek el egyedül sehova mert veszélyes a világ, elkezdte mondani (anyám rasszista), hogy cigányokkal van tele a világ, elrabolnak, bántani fognak, lekurvázott, azt mondta nem tudnék elmenni dolgozni, nem tudnám magam eltartani. Azt mondta azért bánik máshogyan velem mert nem vagyok normális, kitaláltam gyerekkoromban egy képzelt világot, hülyeségeket mondtam, tanulási nehézségem van és nem tudok egyedül tanulni, neki kellett mindig tanítania engem. Lehet, hogy beteg vagyok, mostmár elismerem, de intelligensnek tartom magam és még mindig úgy gondolom, hogy meg tudnám oldani egyedül az életemet. Nem lehet, hogy csak azért lettem ilyen, azért kerültem ilyen állapotba mert ilyen az életem??? (Szegénységben élünk, verve vagyok.) Anyám ezt cáfolja de szerintem normális élettel normálisabb lennék. Vagy nektek erről mi a véleményetek? Tényleg ezt érdemlem? Ha valaki ilyen azzal tényleg így kell bánni? Szerintetek korrekt és jogos ahogyan anyám bánik velem?

2023. nov. 3. 10:03
 71/100 anonim ***** válasza:
89%

A válaszaidat is anyád írja amúgy?


Ne mondd már, hogy el lassúfelfogású, olvasni alig tudó, beteg, hisztis valaki, ilyen tempóban, ilyen fogalmazással, ilyen hibátlanul ír. 😃

Mint itt írták is, te is céloztál rá, arra vársz, hogy csúnyákat irjunk rád. Tedd le a telefont és keresd meg akkor anyucit vitázni meg verekedni 😃


Na jó mese volt mára. Elég is volt belőle. Szióka!

2023. nov. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/100 anonim ***** válasza:
18%
Már a 21. válaszban jeleztem a lényeget. Mégis sokan próbálnak érdemben válaszolni. Ő meg röhög rajtatok!
2023. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/100 anonim ***** válasza:
27%

Persze, kamu. De jó olvasgatni ezt az értelmes csevegést.

Aztán lassan alvásidő, mert ha nem, anyuci elveri 😃

2023. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/100 A kérdező kommentje:

"Ne mondd már, hogy el lassúfelfogású, olvasni alig tudó, beteg, hisztis valaki, ilyen tempóban, ilyen fogalmazással, ilyen hibátlanul ír. 😃" Jesszus, az ilyen problémákat írásból nem lehet megállapítani! Egy csomó mentális betegséggel élő ír teljesen normálisan! Ez nem ilyen egyszerű! Orvos vagy, vagy mi?

"Mint itt írták is, te is céloztál rá, arra vársz, hogy csúnyákat irjunk rád." Ez meg egyáltalán nem igaz! Csak egyáltalán nem értem ezt az egészet és érdekel mások véleménye, hogy tényleg megérdemlem-e ezt a bánásmódot. És nem értettem, hogy mások miért írnak úgy mintha semmi bajom nem lenne mivel már a tanárok is és mindenki megmondta, hogy nem vagyok normális és ezért leírtam magamról mindent mert úgy gondoltam, hogy nem tudtok rólam eleget ha így írtok rólam mintha semmi bajom nem lenne.

"Ő meg röhög rajtatok!" Miért nevetnék én ezen? Sírtam is kicsit emiatt. Nem önsajnáltatás! Ez egyáltalán nem vicces szerintem. Miért röhögnék én a saját szánalmas életemen és a válaszokon?

2023. nov. 3. 20:24
 75/100 A kérdező kommentje:

"Persze, kamu. De jó olvasgatni ezt az értelmes csevegést." De mi a kamu? A válaszok? Nem értem.

"Aztán lassan alvásidő, mert ha nem, anyuci elveri 😃" ilyenért nem szokott megverni de ez annyira nem vicces...

2023. nov. 3. 20:26
 76/100 anonim ***** válasza:
77%

Ezért sírsz? Mi lesz veled a felnőttkorban, munkában? 2-3 műszak, azt sem fogod tudni, milyen nap van. A munkahelyeden nem sírhatsz, mert kinevetnek. Nem mondhatsz ilyet, hogy le vagytok sz@rva, azt csinálsz, amit akarsz.

Nem mondhatod, hogy lassú a felfogásod, nincs darabszám, nincs melód. Ez lesz majd az ÉLET.

2023. nov. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/100 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, bírni fogom! Valahogyan elviselem! Tudom, hogy nehéz a felnőtt élet!
2023. nov. 3. 21:12
 78/100 anonim ***** válasza:
68%
#76 Gyári rabszolgameló éhbérért=élet. Azért hülyeségeket sem kell terjeszteni, de a kérdező egyértelmű, hogy troll, annak örül ha írnak még neki..
2023. nov. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/100 A kérdező kommentje:
"de a kérdező egyértelmű, hogy troll, annak örül ha írnak még neki.." és én ettől troll leszek??? Csak kértem a véleményeteket! Mindegy, nem kell már több válasz, egyértelmű, hogy velem van a baj de azért majd megpróbálom a felnőtt életet. Kellemes őszi szünetet mindenkinek! És bocsánat, hogy ennyire elviselhetetlen, idegesítő és értetlen vagyok. Nem tehetek róla de megpróbálok rajta változtatni.
2023. nov. 3. 23:23
 80/100 anonim ***** válasza:
76%
Már önmagad is belegabalyítottad a saját kis mesédbe. Egyszer te vagy a xar, egyszer anyád. Hol mentális betegként jellemzed magad, hol pedig tagadod még azt is, hogy mentális betegségek léteznek. Ennyire unatkozol, most komolyan?
2023. nov. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!