Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi az oka, hogy eltikolja...

Mi az oka, hogy eltikolja tőlem a gyerekem a kapcsolatát?

Figyelt kérdés

Két hete véletlen láttam a fiam egy lánnyal. A lányról annyit nem láttam, még a haját sem, arcát sem, kapucnis volt és háttal volt nekem. Perceket számolhattam volna addig ölelkeztek meg csókolóztak, a sulijától nem messze mikor ment éppen haza.


Rákérdezzek rá? Nem akarom megbántani a fiamat természetesen.. Mit tévő legyek? Mi legyen?


N/39

--

f/15



dec. 4. 15:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak 1 vagy 2 hetes kapcsolat és ilyen frissről nem akar beszélni, ilyenkor ki tudja mennyire komoly még. Szerintem ne kérdezz rá, várj, amíg magától el nem mondja. Amúgy milyen viszony van köztetek? Bensőségesebb témákról beszélgettek? Ha nem, akkor ne várd, hogy majd most igen.


Idő után csak megnyílik, de valószínűleg ezek még csak az első próbálkozásai a csajozás terén, illetve kezd ő is felnőni - szokd meg, hogy nem fog mindennel egyből hozzád rohanni.


Egyszóval legyél még türelmes, így megőrzöd a bizalmát feléd és megkíméled magadat is egy frusztráló helyzettől "Anyu te most követsz engem már?!" kérdésektől. 15 évesen majdnem minden megfordul egy fiatal fiú fejében, pláne a mai világban; több behatás éri őt mint téged hajdanán. A rózsa türelmet is teremt. :)

dec. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Jajj dehogy. Türelem. El fogja mesélni,lehet csak utólag, ha már nem lesz.
dec. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
68%
Azért titkolja, ami miatt a kérdés megszületett. Nincs kivel beszélgetnetek. Nem jó a kapcsolat. Nem tudod tartalmazni, nincs önismereted. Nem bízik benned. Sajnálom.
dec. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%
Ilyenkor nagyon elemükben vannak a szülők. Szeretnék megismerni hogy kritizálhassák. Nekem ilyen gondom nem volt mert szüleim ekkor még mindig ott tartottak hogy merek minden 10. jó osztályzat után egy rosszabbal hazaállítani... mi lesz a büntetés stb
dec. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a járás kamaszon a kézenfogva séta volt. Aki komoly volt az kapott csókot pár hét után 😀

Arról a fiúról meséltem otthon,de nem azonnal,inkább 1-2 hónap után, és jó a kapocs anyámmal.

dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%
fél, hogy rosszul /vagy neki nem tetszően/ fogsz reagálni rá. vagy, lehet, attól tart, hogy még gyereknek nézed őt.
dec. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
80%
Vagy friss élmény, vagy csak szexbari. Ha jó a kapcsolatotok és soha nem b.asztattad egy lány miatt sem, akkor nem hiszem, hogy konkrétan előtted titkolja. Én is azért vártam mindig egy kicsit, mielőtt elmondom otthon. Ki tudja, lehet, hogy csak 1 hét lesz, akkor meg fölösleges szólnia róla. Ha meg csak szexelnek, akkor sose tudod meg, nekem is volt ilyen szexkapcsolatom, nem szóltam róla. De pl egyik exem azt tervezte, hogy nem szól rólam soha, mert utálja az anyját, végül mégis szólt, de csak hogy kivágja magát egy szituációból. Úgyhogy ilyen is van.
dec. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen még gyerek. De már elég érett ahhoz, hogy egyedül döntsön. Nincs ebbe semmi, szerintem.
dec. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
88%
Sokaknak nem fog tetszeni, amit írok, de nálunk ez volt. Hárman vagyunk tesók, két lány, egy fiú. Anya és az egyik nagyanyánk már akkor mindent tudott, mikor még csak tetszett nekünk valaki, mert nagyon jó volt a kapcsolatunk, ítélkezés nélkül tudtak véleményt mondani és nagyon támogatóak voltak velünk. Akinek nem mondtuk soha ilyesmit, az apa volt. Mert mindenbe belekötött, leszólt, ítélkezett, fenyegetőzött. Úgyhogy ha bármelyikünknek volt kapcsolata, apa csak akkor tudta meg, ha belesétált a randiba, mint te, vagy ha nagyon szerettük volna már neki is bemutatni a párunkat. A nővérem pl csak akkor hozta bemutatni a fiúját, mikor már majdnem egy éve együtt voltak. Lehet, hogy a kapcsolatod a fiaddal nem olyan jó, mint gondolod.
dec. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Hagyj neki időt! Ne kérdezz rá, csak hallgasd meg, ha beszélni szeretne róla. Lehet, hogy még friss a kapcsolat vagy valamiért nem szeretné még bemutatni. Lehet, hogy fél a reakciódtól, hogy esetleg megkritizálod.
dec. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!