Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi az oka, hogy eltikolja...

Mi az oka, hogy eltikolja tőlem a gyerekem a kapcsolatát?

Figyelt kérdés

Két hete véletlen láttam a fiam egy lánnyal. A lányról annyit nem láttam, még a haját sem, arcát sem, kapucnis volt és háttal volt nekem. Perceket számolhattam volna addig ölelkeztek meg csókolóztak, a sulijától nem messze mikor ment éppen haza.


Rákérdezzek rá? Nem akarom megbántani a fiamat természetesen.. Mit tévő legyek? Mi legyen?


N/39

--

f/15



2023. dec. 4. 15:12
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Én attól is félek, hogy drogozik vagy füvezik és a lánnyal együtt.. nem is ismerem.. Minek titkolná akkor?
2023. dec. 4. 16:23
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Megfordítom: Minek mondaná el? Ha komolynak érzi a helyzetet, majd elmondja. De az is lehet, hogy csak a szakítás után. Az szerintem még nem titkolózás, ha nem köt mindent az anyja orrára. Egyébként is, kamasz. Drogozni nem csak barátnővel lehet, a szex már reálisabb, de remélhetőleg, ha csinálnak is ilyesmit, ésszel teszik. Sokat nem tudsz tenni, mint várni. Az kicsit durva lenne, ha szólnál, láttad egy lánnyal és a kezébe nyomnál egy csomag gumit.
2023. dec. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem meg ne leskelődj. "Veletlenül" láttad meg, persze. Attól félsz, hogy füveznek, aha. Csak nem tetszik, hogy a gyerekednek van magánelete. Ne kérdezz rá. Majd elmondja, ha akarja. Es fejezd be a kémkedést.
2023. dec. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Nem kémkedtem csak megláttam őket mert arra van a lakásunk is. Tudniillik sokan úgy kerülnek drogozásba meg hasonlókba, hogy szakítás, haverok, bulik, csajok, fiúk, "ezt próbáld ki azt próbáld ki". Én ettől (is) tartok. Nem is tudom milyen vallású? Nem ismerem a szüleit a lánynak meg semmi.
2023. dec. 4. 18:16
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

A fiam kiskamasz. Már most elvonulnak a szobájába, ha jön egy barátja, már nem buli egy légtérben anyuval ilyenkor. Kezd leválni, ez a természetes. Ha egy kamaszra rámászol a kérdéseiddel, hamar paramaminak fog tartani és cikinek a haverok, csajok előtt.

Egyébként halkan megsúgom, nem csak kapucnis csajokkal lehet füvezni suli után,hidd el ha akarja, megoldja.

2023. dec. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

A szakítás, haverok, buli, csajok?

Ne hülyéskedj, akkor 35éves koráig bezárod?

Nekem is fiaim vannak, aggódom is sokszor, de vannak határok, és remélem több eszük lesz, mint minden szakítás után egyből droghoz nyúlni. Bár eddig ez eszembe se jutott.

2023. dec. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

16


A fiatal szerelem es fiatal barátságok sok mindenbe bele tudnak vinni... rosszba is meg jóba is, és a rossz az a legtöbbször a skála közel tetején van..

2023. dec. 4. 18:52
 18/31 A kérdező kommentje:
Dehogy tartanánk 35 éves koráig, addigra már benő a feje lágya, ha már most nem mert rendesen neveljük.
2023. dec. 4. 18:53
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Pár év elég ehhez.
2023. dec. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Mihez?
2023. dec. 4. 18:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!