Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen ajándékot vehetnék a...

Milyen ajándékot vehetnék a férjem 17 éves fiának karácsonyra, ami esetleg közelebb hozhatná őt hozzám. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Több év alatt sem fogadja el, hogy apukájának lettem én miután özvegy lett és a fiú elveszítette az anyukáját.

A szeretet, türelem sajnos úgy tűnik eddig nem sokat ért, mert továbbra is teljesen elszeparálódik tőlem és az édesapjától is, holott egy házban élünk.



dec. 5. 13:32
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
73%
Fizesd ki neki a pszihológust
dec. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
66%

Még mindig itt vergődsz?

Annyit várj el tőle, hogy kulturáltan viselkedjen veled. Ha ennél többet nem akar, azt fogadd el.

dec. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
74%
Az egyetlen értelmes ajándék pénz lenne, amiböl azt vesz, amit akar.
dec. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
95%
Nem ártana tudni, mit szeret....
dec. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
90%
Hát azt tudjuk, hogy mit nem szeret, őket.
dec. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
19%
Vegyél jegyet, pl állatkertbe, menjetek el. Élménnyel fogtok kijönni. Kitartást.
dec. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
91%
Egyertelmű, 5, de ez senkit nem érdekel, nem ez volt a kérdés. 17 évesen azért már minimum elfogadnia kellene q szituációt.
dec. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
92%

17 éves kamaszfiú az utált pótmamájával állatkertbe menjen???

6-os, te nagyon vicces ember lehetsz. :-)))

dec. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem teljesen mindegy mit veszel, egy karácsonyi ajándèk nem fog változtatni a viszonyotokon
dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
74%

Ha a hátán a szőr is feláll neki a látványodtól, azon semmilyen ajándék sem fog segíteni. Biztos vagyok benne, hogy amint megtud állni a lábán, jó messzire el is cuccol tőletek. Neki mindig csak egy idegen maradsz, aki abszolút nem szimpatikus számára, hiába állsz akár fejre is. Gondolom neked is vannak olyan emberek az életedben, akiket sehogysem bírsz.

Te csak az apja nője maradsz mindig a szemében. Neki nincsen rád szüksége semmilyen téren, csak az apjának.

dec. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!