Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen ajándékot vehetnék a...

Milyen ajándékot vehetnék a férjem 17 éves fiának karácsonyra, ami esetleg közelebb hozhatná őt hozzám. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Több év alatt sem fogadja el, hogy apukájának lettem én miután özvegy lett és a fiú elveszítette az anyukáját.

A szeretet, türelem sajnos úgy tűnik eddig nem sokat ért, mert továbbra is teljesen elszeparálódik tőlem és az édesapjától is, holott egy házban élünk.



2023. dec. 5. 13:32
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
88%

"...de ha szeretem a pasim és a pasim helyzete bonyolult, mert ott a fia ott a gyász, akkor igenis ha a férjem is, akkor sem teszem ki ennek magam. "


Az feltűnt e, hogy ez onellentmondas? Ha szereted, akkor igenis kb bárminek kiterjedt magad.

2023. dec. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
10%

"A ferj nem szereti ezt a nőt. Ő meg megtalálta a bűnbakot. Ez a házasság zéró, vége. "


Ezt konkrétan abból következtetnek ki, hogy a gyereknek az apjával is xar q kapcsolata?

2023. dec. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
0%

Nem abból 42 es. Az h szar a kapcsolat az apa fia közt (szerinted) semmi köze a házassághoz. A házasság szar mert a ferfi nem szereti. Itt azt latom, hogy a nő akarta ezt a kapcsolatot es a ferfi rábólintott. Es erről olvasunk most.

Ja ja akarta a ferfi tudom, udvarolt ezerrel az elején. De valahol törtent egy belassulás szerintem ahol a nő kapaszkodott már

2023. dec. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor mikor kezd a nő haragudni a ferfi rokonaira, ott mar nagyon mély repülés van, régóta. Mondom, ez csak egy tünete egy rossz házasságnak es NEM AZ OKA. Nem oszt szoroz az a 17 eves nyomorult. Itt az történik hogy rossz a házasság nincs szeretet a felek között de ez nincs megfogalmazva, tudatosítva es akkor kezdjük marni egymas rokonait .
2023. dec. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
11%

Nem kell azon fennakadni, hogy a kerdezo csak egy aktualis no, akit a gyerek apja evek ota dug. Itt gyakorin az elvalt anyukak 90%-a szerint apuka masodik felesege mindig csak az aktualis uritolyuk marad, hiaba vannak mart egyutt mondjuk 15 eve, mig az elso feleseggel csak 5 evet voltak. Nem, o ment hozza eloszor, o szult neki eloszor, mindig jogot akarnak formalni arra, hogy biraljak es lenezzek a volt ferjuk kovetkezo hazassagat.

Forditott esetben valahogy ezt nem latom, a volt ferjek nem dongetik a melluket, hogy marpedig en vettem el hamarabb/en csinaltam neki hamarabb gyereket. Legalabbis az en ismerosi koromben a volt ferjek nem furjak ennyire az ex uj kapcsolatat.

2023. dec. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
86%

Kedves 45 ös, csak azt a kapcsolatot lehet fúrni, amelyet megengedik. Ha a ferfi hatart szab az exnek, akkor nem ürítőlyuk a 2 ik. Ürítőlyuk a férj közreműködésével lesz, mert az nem védi meg, odadobja a kányáknak, héjáknak hadd tépjék. Miert ? Mert nem szereti. Ez olyan egyszerű, gyerekek!

Nem kell sokat filozofálni rajta. Tudom az igazsag fájdalmas ! De az igazsag egyszer fáj!

2023. dec. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
0%
Egy kiló kenyeret
2023. dec. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
19%

Te csak az apja nője vagy, miért kellene elfogadnia?


Beköltöztél hozzájuk - vagy ők hozzád -, és onnantól kezdve ha akarja, ha nem, minden nap látnia kell.

Tudod, ha a férjed kitalálná, hogy az anyja hozzátok költözik, biztosan húznád a szádat, de mivel felnőtt vagy, mondhatsz nemet.


Egy 13-14 éves gyereket BELEKÉNYSZERÍTENEK a helyzetbe, ha akarja, ha nem, és k.ss a neve, sőt, vágjon jó képet hozzá máskülönben mekkora szmét.


Voltam a másik oldalon, elmondhatatlanul gyűlöltem, amiért 16 éves koromban kiszakítottak az addigi életemből, és onnantól kezdve egy számomra vadidegen nőhöz kellett alkalmazkodni.

2023. dec. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
80%
46: hat ahol meg engem megalaznak, es a sajat ferjem sem all ki mellettem, ott en nem maradok, de nem vagyunk egyformak. En masodik feleseg vagyok, es pont az nem tetszik sem az exnek, sem a ferjem csaladjanak, hogy a ferjem az en oldalamon allt, amikor vita volt. Persze szerintuk miattam nem kommunikal veluk a ferjem a kotelezokon kivul, mert en tiltom. Azt el sem tudjak kepzelni, hogy a ferjem nem egy befolyasolhato, iranyithato ember, van szabad akarata es nem hagyja, hogy engem barki kapcarongynak nezzen. Szomoru, hogy ez elofordul nagyon sok csaladban, es valoban, igazad van abban, hogy ha nincsenek helyreteve a nezetek, tulajdonkeppen barkinek meg van engedve, hogy az ujat fikazzak.
2023. dec. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 A kérdező kommentje:

Szó sincs arról amit feltételezett itt valaki, nagyon szeretjük egymást a férjemmel, semmi probléma a házasságunkkal, becsüljük, tiszteljük egymást.

A másik három gyerekünk (2- 2 mindkét részről)szeretetteljes, alkalmazkodnak és elfogadják a helyzetet, illetve elfogadják a szülő párját.

A párom másik gyermeke nagyon szeret engem és kihangsúlyozza, hogy érzi mennyire szeretem őt.

Én a szóban forgó fiút is szeretem annak ellenére ahogy viselkedik, hiszen a férjem fia.

A fiú már az édesanyjával is azt csinálta mikor még élt, de már beteg volt, hogy mikor hazaért a suliból be sem ment hónapokig az anyukájához a szobába, csak felment a szobájába. Nagyon rosszul esett ez akkoriban az anyukának.

Már énelőttem sem volt hajlandó az apukájával sem belsőséges kapcsolatot ápolni, mindig elvonult mindenkitől.

A testvére is hiába szeretgeti ellöki magától őt is sajnos.

Pszichológushoz fordultunk a férjemmel, hogy hogy segítsünk a fiún, de a szakember sem tudott mit tenni, ráadásul a fiú nem is volt hajlandó a szakemberhez járni.

2023. dec. 6. 19:06
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!