Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen ajándékot vehetnék a...

Milyen ajándékot vehetnék a férjem 17 éves fiának karácsonyra, ami esetleg közelebb hozhatná őt hozzám. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Több év alatt sem fogadja el, hogy apukájának lettem én miután özvegy lett és a fiú elveszítette az anyukáját.

A szeretet, türelem sajnos úgy tűnik eddig nem sokat ért, mert továbbra is teljesen elszeparálódik tőlem és az édesapjától is, holott egy házban élünk.



dec. 5. 13:32
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
88%

Vennék neki 2 ajándék mozijegyet, hátha elmegy valakivel.


[link]


Ezenkívül valami finom bonbont adnék neki, esetleg ajándékutalványt.

dec. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
83%
53 vagyok. Közösségbe járás alatt nyilván nem az iskolát értettem. Sport, ilyesmi.
dec. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
100%
55, attól hogy ertelmes még lehet pszichopata is akár..
dec. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
100%
63 as a pszichopata sunyibb es tud viselkedni es bőröd alá férkőzni céltudatos
dec. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
85%

ilyen gyereknek ne keresd a kedvet.es.ne foglalkozz.vele csaak amennyit az udvariassag megkovetel. Sajnos nem.er egy fabatkat sem. Ajandekba max 5000.forint no name ajandekkosar vagy az se.



ugyanis volt szerencsem.hallani ilyen gyerek szajabol ilyen idosen hogy miert is varta a karacsonyt vagy a szulinapjat: hogy ADJON NEKI valamit az apja noje, vagy a nagynenje, de ha nem.kapott eleg ertekeset megmondta (persze nem szemtol.szembe), hogy mekkora f.s mar az a nő, hogy egy ilyen sz.a.r ertektelen akandekkal kiszurja a szemem egy bud.s k..va.


Ugyhogyne legyenek lanyalmaid. A helyedben.csak egy kis aprosag es kesz.

dec. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
84%
Igen 65 ös, de ha nem ad semmit az csak mélyíti a szakadékot. Így hátha többre menne
dec. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
100%
64, tudom csak példának írtam, nem vagyok szakértő csak arra próbáltam rávilágítani hogy attól hogy úgymond értelmrs agyilag, még ki tudja milyen zavara lehet..
dec. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudom, sajnos úgy alakult, hogy hasonló korban a fater is hazahozott egy nőt. Igaz, csak egy vasárnapi alkalomra, ebédfőzés, ilyesmi. Kamaszként nem nagyon tudtunk vele kommunikálni, de nem azért, mintha utáltuk volna, csak ilyen zárkózott, nehezen ismerkedő periódusban voltam én is.

Az a nő, akkoriban simán felfoghatta úgy, hogy nem tetszik a feje.

Holott valójában simán megdugtam volna. Kamaszkorban ugyebár mindenkit megdugnánk, aki nő.

dec. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!