Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen ajándékot vehetnék a...

Milyen ajándékot vehetnék a férjem 17 éves fiának karácsonyra, ami esetleg közelebb hozhatná őt hozzám. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Több év alatt sem fogadja el, hogy apukájának lettem én miután özvegy lett és a fiú elveszítette az anyukáját.

A szeretet, türelem sajnos úgy tűnik eddig nem sokat ért, mert továbbra is teljesen elszeparálódik tőlem és az édesapjától is, holott egy házban élünk.



dec. 5. 13:32
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
81%
XBOX vagy PS eves elofizetes? Esetleg Playboy?
dec. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
2%
HOL A VÁLASZOM???? És miért törölték???
dec. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 A kérdező kommentje:

A férjem azt szokta mondani, hogy nem az én személyemmel van baja a gyereknek, senkit sem fogadna el.

A válaszaitokból okulva úgy látom, hogy minden igyekezetem felesleges... soha nem fog elfogadni!

dec. 5. 17:46
 14/68 anonim ***** válasza:
17%

Nekem a lanyom 16 eves es ha utcán lat nem is köszön ha barátnőivel van. Ennek ellenére penzt az kér es kap is tőlem. Szeretem az az igazsag es örulök ha latom. Tesz rám, megdögölhetek tőle. De nekem ő fontos. Ha nem az en gyerekem lenne nem tudom ezt hogy viselném el. De mivel az enyem, nem tudok ra haragudni

Azert mondom, hogy a szeretet a kulcs ami sok mindent megold. Ha az nincs nincs megértés sem.

A lányom bankomatanak használ. Írkalja nekem a szíveket mikor tudja h fizetésnapom közeleg. Átlagban olyan száz eurot adok neki havonta, plusz gyerekpenze is van amit ő kap.

Nem tudom mi lenne ha nem en szültem volna

dec. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
24%
Ja azt hozza tennem h rengeteg penzt adtam neki , mert anorex volt hogy boldog legyen vlt h 400 eurót havonta. Helyre is jött. Miutan pénzeket megkapta utana mar nem vette fel nekem a telefont. Aggódtam érte sokat sírtam. Se hala se köszönet se tisztelet. Lehet egy adoptalt gyerektől többet kaptam volna
dec. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
24%
Ja, masik meg hogy mit várhatnák egy idegentől egy idegen gyerektől ha a sajátom átnéz rajtam?
dec. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
0%
Láttam a minap erről egy filmet, ott a stepmom beszorult egy mosógépbe, és a sztori végére elég jól kijöttek egymással.
dec. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
38%

Kedves kérdező, az igyekezeted nem felesleges, ahogy az állat is megérzi a szeretetet, úgy az ember is. Most ő is gyanakodva néz teged, ahogy te őt.

De hidd el hogy az elfogadás, a kedvesség, sokat számít es nem múlik el nyomtalanul.

Ilyen hozzáállással csak mélyülni fog köztetek az árok es előbb utóbb válás lesz

Megis megéri megteremteni egy szeretetteljes hangulatot, egyelőre nem várva viszonzást, patikamérlegen kimérve a kedvességet.

Biztos nem volt könnyű neki h meghalt az anyja, nem szemelyeskedik veled, minden nő iránt ezt érezné. Plusz h kamasz is. Dupla nehéz dolog.

Ha nincs iránta megértésed nagyon nehez lesz.

Ez a te intelligenciádon múlik es bukik

dec. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem egy intelligens ember, nő onnan latszik h okos, hogy békét es harmóniát teremt maga körul. Neki is jobb egy olyan házban élni, ahol mosoly van es jóindulat.

Nem dúlva fúlva járkál es ha jót tesz, akkor nem vár rögtön viszonzást. Nem cserebere kereskedelem a családi elet. Egy kamasszal nagyon nehez mert a kamaszkor maga olyan h elzárkózik a szülőktől mert fel kell fedezze sajat énjét, szexualitását, csomó új drama es új felfedezések

dec. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
100%

És ha nem szeretsz valakit, minden téves amit csinál, minden idegesít, minden rossz, ha kedves akkor számító, ha szomorú, akkor veled van baja stb

Szeretet nelkul pokol. Meg szeretettel egyutt sem könnyu sajat gyerekekkel sem!

dec. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!