Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell egésznap azt...

Miért kell egésznap azt hallgatnom, hogy teljesen tönkre vagyok menve?

Figyelt kérdés
22 éves nő vagyok, mindig is nagyon adtam magamra(egészséges étkezés, edzés, szépen öltözködök, fogfehérítés stb). Viszont sajnos beteg lettem, ami eléggé megvisel, és ez sajnos meglátszik az arcomon is, meg kicsit a testemen(a betegség miatt abbahagytam az edzést), és állandóan azt hallgatom anyáméktól, hogy hogy tönkre vagyok menve, meg szedjem már össze magam. De nem egyszerű a betegség miatt, tudom hogy megfogok gyógyulni, mert nem gyógyíthatatlan betegségről van szó, de ennek ellenére is nagyon megvisel, és anyámék még rá tesznek néhány lapáttal erre a dologra. Nyilván most is adok magamra, de arról ugye nem tehetek, hogy kiült az arcomra, meg most amúgyse az a legnagyobb problémám, hogy hogy nézek ki, hanem az a legfontosabb, hogy meggyógyuljak, és megint olyan legyen minden, mint a betegség előtt.

febr. 3. 19:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Esetleg elmondhatnád nekik, hogy beteg vagy ( nem kell konkretizálni ha nem szeretnéd) és azon vagy éppen, hogy összeszedd magad. 🙂
febr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát tudják, hogy állandóan az orvoshoz, meg a kórházba szaladgálok, de szerintük túl dramatizálom, pedig nem így van.
febr. 3. 19:43
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Tölts velük kevesebb időt. Ha velük is laksz még, próbálj meg többször, hosszabb időre elmenni ide-oda, és ha kérdezik, miért, csak mondd meg, hogy mert elüldöznek.
febr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
Milyen betegség?
febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
58%
Teljesen mindegy, hogy milyen betegség, nem kell, hogy az orrunkra kösse, a lényeg így is úgy is ugyanaz.
febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Hát végülis leírhatom, volt egy sérülésem edzés közben, amit nem vettem komolyan, és még keményebben edzettem, még akkoris, mikor már recsegett, ropogott a nyakam, meg a koponyám(tudom hülye voltam, de már nem tudom visszacsinálni, és tanultam az esetből), és ennek lettek most következményei. Plusz fülgyulladás, azt viszont nem tudom mitől van.
febr. 3. 22:49
 7/22 anonim ***** válasza:
94%

Akkor koncentrálj a gyógyulásra ne anyádékra és szóljál rájuk, hogy fejezzék be a fúrást

Attól csak jobban stresszelsz és nem gyógyulsz ha állandóan ideges vagy

febr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy viszonylag nagy súlyokkal edzettem.
febr. 3. 22:50
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Akkor végülis a szüleid jogosan mondják ha edzéssel tetted tönkre magad és amiatt vagy beteg. Szerintem te edzésfüggő vagy, agyonhajszolod magad. Szerintem állj le az edzéssel! Vagy kicsit kevesebbet!
febr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hát nem azt mondták, hogy az edzés miatt történt, hanem úgy általánosságban az arcomat kritizálják, meg azt fújják, hogy nagyon levagyok fogyva, meg ilyenek, és nem értik meg a fájdalmak miatt vagyok így megtörve. De teljesen abbahagytam az edzést, olyan szinten, hogy ha meggyógyulok, megyek szépen zsírátültetésre, mert nem fogom a nagy súlyokkal lenyomorítani magam.
febr. 3. 23:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!