Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell egésznap azt...

Miért kell egésznap azt hallgatnom, hogy teljesen tönkre vagyok menve?

Figyelt kérdés
22 éves nő vagyok, mindig is nagyon adtam magamra(egészséges étkezés, edzés, szépen öltözködök, fogfehérítés stb). Viszont sajnos beteg lettem, ami eléggé megvisel, és ez sajnos meglátszik az arcomon is, meg kicsit a testemen(a betegség miatt abbahagytam az edzést), és állandóan azt hallgatom anyáméktól, hogy hogy tönkre vagyok menve, meg szedjem már össze magam. De nem egyszerű a betegség miatt, tudom hogy megfogok gyógyulni, mert nem gyógyíthatatlan betegségről van szó, de ennek ellenére is nagyon megvisel, és anyámék még rá tesznek néhány lapáttal erre a dologra. Nyilván most is adok magamra, de arról ugye nem tehetek, hogy kiült az arcomra, meg most amúgyse az a legnagyobb problémám, hogy hogy nézek ki, hanem az a legfontosabb, hogy meggyógyuljak, és megint olyan legyen minden, mint a betegség előtt.

febr. 3. 19:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ha annyi energiát szánnál a velük való kommunikációra, mint a gyk-sra, talán jobban megértenének.
febr. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Nézd jó alakhoz nem kellenek nagy súlyok. Egy keményebb jóga is megteszi és kiegyensúlyozott étrend( nem diéta csak nem szabad semmi terén sokat enni,viszont változatosan kell enni és sojat inni). Totál fölösleges a zsírátültetés,jogázz,fuss,társastáncolj és máris lement a felesleges.
febr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!