Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell egésznap azt...

Miért kell egésznap azt hallgatnom, hogy teljesen tönkre vagyok menve?

Figyelt kérdés
22 éves nő vagyok, mindig is nagyon adtam magamra(egészséges étkezés, edzés, szépen öltözködök, fogfehérítés stb). Viszont sajnos beteg lettem, ami eléggé megvisel, és ez sajnos meglátszik az arcomon is, meg kicsit a testemen(a betegség miatt abbahagytam az edzést), és állandóan azt hallgatom anyáméktól, hogy hogy tönkre vagyok menve, meg szedjem már össze magam. De nem egyszerű a betegség miatt, tudom hogy megfogok gyógyulni, mert nem gyógyíthatatlan betegségről van szó, de ennek ellenére is nagyon megvisel, és anyámék még rá tesznek néhány lapáttal erre a dologra. Nyilván most is adok magamra, de arról ugye nem tehetek, hogy kiült az arcomra, meg most amúgyse az a legnagyobb problémám, hogy hogy nézek ki, hanem az a legfontosabb, hogy meggyógyuljak, és megint olyan legyen minden, mint a betegség előtt.

febr. 3. 19:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
3%
Nyílván tudják rólad, hogy anorexiás vagy, ezért mondják! Segíteni próbálnak csak te ezt nem tudod elfogadni! Nyílván anorexiás vagy ez egyértelmű! Tényleg tönkre fogsz menni ettől, bele fogsz halni!
febr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Hány kg vagy? Az biztos, hogy nem vagy kövér ha így legyengülsz, lebetegszel és ez meglátszik rajtad.
febr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok anorexiás, 168 cm és 64 kg vagyok, én nem akarok fogyni, súlyzós edzést végeztem, hogy formás legyek, és nem zsírleszívást akarok, hanem zsírátültetést, a kettő teljesen más.
febr. 4. 00:20
 14/22 anonim ***** válasza:
13%
A gyökérokát tudod, hogy mitől van testképzavarod?
febr. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
34%
Mondtam én, hogy nem az a lényeg, hogy mi a betegséged. Így most már nem arról van szó, ami az eredeti kérdés volt. Bár arra már kaptál jó választ, úgyhogy ha gondolod, a betegséget is lehet itt taglalni tovább...
febr. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
89%
14-es, miért lenne testképzavara?
febr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nincsen, nekem pont ez a Thee Megan Statillion féle testalkat tetszik, ahhoz meg sokat kell edzeni. Szóval csak egészségesen étkeztem, és sokat edzettem, de ez nem testképzavar.
febr. 4. 15:55
 18/22 anonim ***** válasza:
55%

El kell költözni ilyen toxikus környezetből.


Én 21 évesen léptem meg - szó szerint ;)

febr. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Toxikus környezet...na ja, csak mert aggódnak a szülei.

Tényleg, gyorsan pakolj, költözz el jó messzire, micsoda eget verő bűn.

febr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Hát nem toxikusak, csak nem értik meg, hogy ilyen ízületi fájdalmakkal nem olyan könnyű magam összeszedni, mert múltkor jobban voltam, aztán most pár napja rosszabbul vagyok, és kb semmi nem érdekelt, még az orvoshoz se akartam visszamenni, olyan rossz lelkiállapotban voltam. De most eldöntöttem, hogy összeszedem magam, de nem lesz egyszerű, szóval többet nem vitatkozok velük, most csakis kizárólag a gyógyulásra fogok koncentrálni.
febr. 5. 19:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!