Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukam nem engedi hogy...

Anyukam nem engedi hogy kormoshoz menjek, hogyan gyozzem meg?

Figyelt kérdés
Bem ertem hisz alapbol nem olyan szigoru de ha ezt a temat felhizom nagyon az. Minden baratnomnek van es az iskola is engedelyezi, nem szeretnek hosszut es ezt el is mondtam higy egy nude szinu rovid kormot szeretnek erre annyi valasz jott hogy meg fiatal vagy. En ezt ertem csak hogy en szerintem nem vagyok fiatal hozza. Esetleg van barmi jo tipp mivel hyozzem meg?

febr. 7. 22:25
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
84%
Ha egyszer kéményseprő a szerelmed, előbb-utóbb kénytelen lesz megengedni, hogy kormoshoz menj.
febr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
56%

16 éven alul tilos regisztrálni.

Majd, ha nagykorú leszel és megkeresed az árát.

Addig is tanulj szépen.


A körmödet magad is tudod ápolni.

A szép és erős körmökhöz megfelelő ápolásra van szükség. Körömvágás előtt ezért érdemes langyos, olívaolajos vízbe áztatni a kezünket.


Vágás után jöhet az óvatos reszelés: fontos, hogy a köröm külső sarkától haladjunk a középső rész felé. Közben mindig egy irányban mozgassuk a reszelőt.


Majd jöhet a polírozás! A szivacsalapú eszközzel gyengéden dörzsöljük át a körmök felszínét. Toljuk finoman a körömágy felé a kutikulát, amit nem szabad körömollóval levágni, mert megsérülhet ez az érzékeny rész.


Most pedig sipirc aludni!

febr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
85%

Lehet tényleg túl fiatal vagy hozzá és lehet a pénzt is sajnálja rá emiatt. Hány éves vagy kérdező?


Szerintem egy gimis már simán körmözhet.

febr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
83%
Fizesd ki
febr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
64%
Azt jól értem, hogy mű körmöt szeretnél??
febr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
89%
Háromhetente 7-8ezer vagy még több forintot honnan óhajtasz előteremteni? Mert bizonyára nem anyutól várod el, hogy fizesse.
febr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
13%
Kik vállalnak 18 év alattit?
febr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
78%

Oké, te is be akarsz állni az egyenlibák sorába.

Egy egyszerű nude géllakk kb 5000Ft.

Aztán növekedéstől függően 3-5 hetente újat kell csinálni.


Most azt gondolod, hogy kinéznek mert neked nincs megcsinálva a körmöd.

Aztán anyu megengedi és 3-6 hónap múlva már az egyszerű nude köröm itt ott kövecskés, flitteres, rajzolt mintás lesz 8 ezerért.


Anyukád nem akarja valószínűleg, hogy beállj a sorba a birkák közé.


Ma csak körmös, holnap már póthaj, ájfon, márkás ruha, dior napszemcsi, tengerparti luxus nyaralás.

febr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
52%

7# Ma már beleegyező nyilatkozattal bárki, köztük én is!

A nyilatkozatot a legelső alkalomnál a szülő írja alá! Így nincs probléma ebből, nem kell minden alkalomkor el jönnie a fiatalkorúval!

Egyszer alá írja, és amikor jön akkor nekem sem kell, gondolkoznom azon hogy, vajon tényleg meg van engedve.


8# Lehet hogy a kérdező nem pláza cica! Van egy 17 èves vendégem, 14 éves kora óta jár hozzám!

Évszakhoz illő nude szint választ mindig, gyűrűs ujján van egy minta festve. Ez mind stílus kérdése!

febr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
92%

Oké, hogy neked van olyan vendéged 9-es, de gyanítom, hogy ő nem azzal indokolta a körömkészítést, hogy minden barátnőmnek van....


Mivel a kérdező legfőbb indoka az, hogy én is akarok mert minden barátnőmnek van, ez nem hat meg minden szülőt.

febr. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!