Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukam nem engedi hogy...

Anyukam nem engedi hogy kormoshoz menjek, hogyan gyozzem meg?

Figyelt kérdés
Bem ertem hisz alapbol nem olyan szigoru de ha ezt a temat felhizom nagyon az. Minden baratnomnek van es az iskola is engedelyezi, nem szeretnek hosszut es ezt el is mondtam higy egy nude szinu rovid kormot szeretnek erre annyi valasz jott hogy meg fiatal vagy. En ezt ertem csak hogy en szerintem nem vagyok fiatal hozza. Esetleg van barmi jo tipp mivel hyozzem meg?

febr. 7. 22:25
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor is azt gondolom, hogy anyutól nem várható el, hogy (jó esetben) háromhetente 7-8ezer forintokat fizessen a körmösre.

Írja a kérdező, hogy "természetesen" majd magának fizeti, de mivel gyaníthatóan még az oldalon kiírt minimum korhatárt se éri el, így ebben hosszú távon kételkedem.

febr. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
75%
Zsebpénze biztos van
febr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
85%

14 éves korom óta van műkörmöm. 32 éves vagyok.

Anyukám pont aki kezdte a műkörmös sulit mikor nyolcadik osztályból ballagtam. Ő csinálja azóta is a körmöm. Sőt, 15 éves koromtól 17 éves koromig volt rózsaszín, és lila a hajam.

Azért mert ez tetszett. Köszönöm szépen, nagyon jól vagyok. Soha nem lett belőlem bűnöző. Azóta született 2 lányom, ha 13-14 évesen szeretnének gél lakkot a mama örömmel fogja megcsinálni nekik.

febr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
0%
33: Akkor tudsz valakit, aki ügyesen festi a rózsaszínt? Én is kipróbálnám, de félek, hogy elégetik a hajam.
febr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
77%
Egy kis városban éltem. Itt az egyik fiatal fodrász csajszi, anya barátnője csinálta a hajunkat. Normálisan leszívatta és akkororiban hajszínezővel festette. Baromi hamar, kb 2-3 hajmosás után elkezdett kopni, úgyhogy emlékszem is, hogy havonta jártam fodrászhoz.
febr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
30%
Általános iskolás kislányokon szerintem sincs semmi keresnivalója, de azért 15-16 éves vagy még idősebb gimisnél én nem látok ebben akkora problémát. Természetesen nem finanszíroznám 3-4 hetente több ezer Ft értékben, mint ahogy én sem kérek a saját gyerekem zsebpénzéből, ha nekem épp nem futja fodrászra, sminkre stb-re, de ha a sajátját erre költi, akkor nem értem, mi a gond. Legalább megtanulja beosztani vagy ha nem, akkor rájön, hogy addig nyújtózkodjon, amíg a takarója ér. Sőt, pl ha szülinapra, névnapra, karácsonyra azt kérné, hogy vigyem el a körmöshöz, akkor megtenném szó nélkül.
febr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
18%
35: Én is hajszinezővel fogom, itthon csinálom, csak sötét a hajam és le kell venni a szinét halvány mogyoró színűre.
febr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
24%
Igaza van. Egy hülyeség az egész, és a fiúk jórésze nem is szereti. Csak azért ne csináld mert a többieknek is van.
febr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!