Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukam nem engedi hogy...

Anyukam nem engedi hogy kormoshoz menjek, hogyan gyozzem meg?

Figyelt kérdés
Bem ertem hisz alapbol nem olyan szigoru de ha ezt a temat felhizom nagyon az. Minden baratnomnek van es az iskola is engedelyezi, nem szeretnek hosszut es ezt el is mondtam higy egy nude szinu rovid kormot szeretnek erre annyi valasz jott hogy meg fiatal vagy. En ezt ertem csak hogy en szerintem nem vagyok fiatal hozza. Esetleg van barmi jo tipp mivel hyozzem meg?

febr. 7. 22:25
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

És pont ezért van ennyi önbizalomhiányos, depressziós tini.

Mert nem mindenkinek áll jól minden.

Régen volt körömlakk, ha egy szín nem tetszett, nem állt jól lemostuk és elcseréltük egy barátnőnkkel.

Most azt lehet látni, hogy minden második tini hosszú festett/ombrésított/balayage-osított/hullámosított/egyenesített hajjal jár. Dús pillákkal, vastagra kihúzott ősember szemöldökkel, műköröm, géllakk.


12 egy tucat, azután lehet csodálkozni, hogy a fiúk nem veszik észre, mert beleolvad a tömegbe.


Nem mindenkinek áll jól sem a kihúzott szemöldök, sem pedig a hosszú haj.


Azt kellene a gyerekekkel megértetni, hogy nem attól lesznek egyéniségek, hogy megpróbálnak belebújni egy olyan jelmezbe ami nem passzol hozzájuk.

febr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
31%
Tinikkel, akiknek a társaik a példakép, ki is közösítik, aki más, azzal hogy érteted meg? Kevesen vannak köztük, akik a könyvtárban élik az életüket és elvannak a trapézgatya-szandál kombóban.
febr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
17%
Lakkozd rendszeresen a nappaliban a körmöd. Olyan büdös, hogy lehet előbb-utóbb megunja a hagyományos lakkodat szagolni.
febr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
22%
18 (és kérdező). Én 40 éves vagyok, de soha eszembe nem jutott volna, hogy bármit kenjek magamra. Jó, krémet igen, a kezemre, arcomra. De! Semmi több. Sem haj festés, se smink, se műköröm meg pláne nem. Egy, két alkalommal színtelen, vagy teljesen halvány színnel lakkoztam a körmöm, de nem. Éreztem úgy jól magam. Persze lehet én vagyok az ufó, de nem mindenkinek kell ez. Szerintem meg kislány vagy ehhez kérdező. Ráérsz még ezzel terhelni magad. Szerintem.
febr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
92%
Jó, nem mindenki él úgy mint a természeti népek. Én sem. És a tinilányok többsége sem. Jó, hogy tusfürdővel azért terhelheti magát.
febr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
72%

Mekkora hülyének kell lenni ahhoz, hogy elhidd azt, hogy a műkörmöt a plasztikai sebészet, meg a luxus márkák követik??!


Ezek szerint a franciák csak bort és bagettet esznek a magyarok meg egyedül paprikán és hagymán éldegélnek, a meleg férfiak rószaszínt hordanak rózsaszínnel, a fekét meg mind erőszakos bünözők. Csak buta sztereotípiákban vagytok képesek gondolkozni.

febr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
En nem is ertem miert mindenkinek az esik le legeloszor hogy olyan akarok lenni mint mindenki. Nem vasalom a hajam nem sminkelek es semmi olyansmit nem csinalok amit a mai lanyok. A kormok tetszettek meg eloszor azert mert a barataimnak nagyon szepre megcsinaltak nekem viszont nem engedik es megertem hallgaok anyukamra mostmar. Kiprobaltam volna egyszer ( nem a barataim miatt) de meg raer
febr. 8. 23:05
 28/38 anonim ***** válasza:
26%
Ne aggódj, ha vasalnád a hajad és sminkelnél, se lenne semmi baj veled.
febr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
82%
9es vagyok! Mit kell ezt a lányt piszkálni? Ha valakinek tetszik és ki is tudja fizetni, akkor miért pattog mindenki? Majd engedni fogja az anyja, ha be látja azt hogy feleslegesen tiltva! És mivan azokkal akik 14 évesen már emberrel alszanak? Na ne essen már mindenki túlzásba. Egy műköröm vagy géllak jobb mint egy nem várt terhesség!
febr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
75%

Oh itt mindenki a patakban fürdik és 30 évig nem lakkozott nem sminkelt

Vagy azóta se

febr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!