Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukam nem engedi hogy...

Anyukam nem engedi hogy kormoshoz menjek, hogyan gyozzem meg?

Figyelt kérdés
Bem ertem hisz alapbol nem olyan szigoru de ha ezt a temat felhizom nagyon az. Minden baratnomnek van es az iskola is engedelyezi, nem szeretnek hosszut es ezt el is mondtam higy egy nude szinu rovid kormot szeretnek erre annyi valasz jott hogy meg fiatal vagy. En ezt ertem csak hogy en szerintem nem vagyok fiatal hozza. Esetleg van barmi jo tipp mivel hyozzem meg?

febr. 7. 22:25
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
35%
De igen! Hogy ő is szeretne mert a nővére is jár, anyukája is, és barátnői is. De ezt a ballagása előtti napon!
febr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
59%

Azért, mert a te 14 éves kuncsaftodnak hülye az anyja, attól még nem való kiskorúnak a műköröm.


A végén 16 éves korában a bal fülét a jobb mellé műtteti.


Tanulja meg ápolni saját magát. Ne bégessen együtt a birkákkal.


Még ki sem fejlődött biológiailag, szellemileg, esze sincs még, de már műköröm, meg olvasom , hogy intim birotválás, műköröm, műszempilla, kacsaszáj, s ha így halad, műagy.

febr. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
87%
9, én is körmös vagyok, akkor sem vállalok be 18 alattit, ha a Pápával jön be.
febr. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
72%
Húha, biztos rendkívül fontos hogy körmöshöz menj és beolvadj a tömeggyártott barinőid közé.
febr. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
16%

Fhuuu apàm vagy anyàm azis a kis…

Egy kis èkezethasznàlat lehet megpuhítanà anyàdat…

Mert ez az idèzlek

“nem engedi hogy kormoshoz jarjak”

Ebbôl 1x azt èrtettem hogy anyàd nemengedi hogy egy niggerrel lègy kapcsolatban

Szerezz pènzt (ne kèrj hanem szerezz!!!)s dzsàlj el a kormos körmöshöz de meglàtod 5èveen belûl 8fog eltelni ès addigra majd bôven lesz idôd körmölni

febr. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Első körben próbálkozz egy helyesírási szótárral.
febr. 8. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
84%
sehogy én sem engedném, tanulj inkább az hasznosabb többre mész vele.
febr. 8. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
45%
Ti hol éltek? Minden középiskolás lánynak van géllakk a körmén kb. Úgy csináltok, mintha ti szentek lettetek volna. Amikor ti voltatok - mi voltunk - fiatalok, még nem volt géllakk. De körömlakk volt. Azt se használtatok 18-ig, sminket se?
febr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
88%

Nem lehet nagy körömmel hangszeren játszani.

Nekem még a rövidre vágott is kopog a zongorán.

febr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Természetesen én fizetném és gimnazista vagyok
febr. 8. 10:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!