Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintek normális, ha a 40...

Szerintek normális, ha a 40 éves nevelőapa és a 15 éves nevelt lány között ilyenek hangzanak el messengeren?

Figyelt kérdés

Számomra ez teljesen meghökkentő, de nyugtassatok meg, ha lehet ez normális is. Apukák, nevelőapukák, nagy testvérek, bármiféle rokonok, mit gondoltok?


Szösszenetek normális beszélgetések közé ékelve nevelőaputól:


- Manó, hol az xy könyv?

- kis cic bab? látni akarom a pofid! pic. please

- hi kis baby, whatsup?

- beteg vagy? majd én ápollak :)

- Hol a szivecském???

- elindultam haza bogybab

- annyira finom puszit adtam pedig reggel, h ne keltselek fel

- nem hiányzom?

- utálsz kincs?

- Mai program lefújva, anyád szeretné hogy menjek haza, nem mondhattam meg neki hogy találkozunk

- nem hagyom veszni a tappancs nyomodat

- volna kedved kimenni ma valamerre? ne mond neki még semmit, aztán kitalálunk valamit (anyjának)

- boldog valentin napot kicsi kincs <3

- whatsup kisbab?



Mindez sima hétköznapi beszélgetések közé ékelve. 5 éve a nevelőapja a lánynak. Törődik vele, foglalkozik vele. Ez viszont elég beteg, nem?


febr. 19. 18:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/91 anonim ***** válasza:
0%

Woodi lehet példa mert nem az 5éves nevelt lányára mozdult.

Tegyünk már különbseget 5 éves és egy 21 éves között.

Arrol nem beszélve hogy itthon a leányzó 16évesen hozza is mehetne a nevelőapjahoz...ha a gyámhivatal engedi.(engedi)


Na innentől kezdve szerintem kicsit erős a pedofil kiáltás,pláne ha nem dugtak ha pedig mégis,azt fogjuk tudni. A leirtak apqljan pedig lehetősegük sincs mert az asszony HO-ban dolgozik.

Bár akkor mai faroknak irkálnak egymásnak?

El is mondhatná a faszi a kiscsajnak,hogy szerelmes belé mondjuk a kisboltba menet.

ápr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!