Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintek normális, ha a 40...

Szerintek normális, ha a 40 éves nevelőapa és a 15 éves nevelt lány között ilyenek hangzanak el messengeren?

Figyelt kérdés

Számomra ez teljesen meghökkentő, de nyugtassatok meg, ha lehet ez normális is. Apukák, nevelőapukák, nagy testvérek, bármiféle rokonok, mit gondoltok?


Szösszenetek normális beszélgetések közé ékelve nevelőaputól:


- Manó, hol az xy könyv?

- kis cic bab? látni akarom a pofid! pic. please

- hi kis baby, whatsup?

- beteg vagy? majd én ápollak :)

- Hol a szivecském???

- elindultam haza bogybab

- annyira finom puszit adtam pedig reggel, h ne keltselek fel

- nem hiányzom?

- utálsz kincs?

- Mai program lefújva, anyád szeretné hogy menjek haza, nem mondhattam meg neki hogy találkozunk

- nem hagyom veszni a tappancs nyomodat

- volna kedved kimenni ma valamerre? ne mond neki még semmit, aztán kitalálunk valamit (anyjának)

- boldog valentin napot kicsi kincs <3

- whatsup kisbab?



Mindez sima hétköznapi beszélgetések közé ékelve. 5 éve a nevelőapja a lánynak. Törődik vele, foglalkozik vele. Ez viszont elég beteg, nem?


febr. 19. 18:04
 71/91 A kérdező kommentje:
Igen, azt mondta abszolút semmi különöset nem csinálnak, tényleg nem. Max annyit mondott, hogy sajnáltatja neki magát, hogy mellettem nehéz az élet. Annyit mondott, hogy őt is kicsit zavarta már hogy ölelgeti, mondta neki hogy ezt inkább ne, aztán nem ölelgette többet. Ő nem titkolta egyáltalán, azt gondolta, hogy ez teljesen 'normális', hiszen ő azt látta hogy engem is ugyanígy becéz, és velem is így beszél, nincs ebben semmi rossz...
febr. 20. 15:55
 72/91 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg ez, hogy veled is így beszél, ez nagyon nagy red flag szerintem...Ez a férfi veszélyes.
febr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 anonim ***** válasza:
96%

Csak egy évvel vagyok idősebb a lányodnál, és én is anyummal meg az új párjával élek már pár éve. És bár a kapcsolatunk nagyon jó, de ilyesmik soha nem hangzottak még el a szájából.

Szerintem ezek az üzenetek nagyon betegek. És ami a legaggasztóbb, hogy ezek szerint ők rendszeresen találkozgatnak titokban. Most gondolj bele, ők ketten elmennek csavarogni valahová. Ha bármi baj lenne, rámozdulna a lányodra (márpedig a jelek szerint pontosan ezt csinálja) senki sem lenne ott, hogy megvédje, segítsen neki. Kb ki lenne szolgáltatva a fickónak. Ez így nagyon nem ok.

Ajánlom megnézésre a Szégyen (1999) című filmet. Talán felnyitná a szemedet.

febr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 A kérdező kommentje:

Most azóta annyi történt, hogy ő van megbántódva meg megsértődve, mondta hogy mostmár a büdös életben akkor nem fog hozzászólni, meg nem fogja érdekelni, hogy mi van vele.


Egyszerűen nem fogja fel, hogy nem az a bajom, hogy törődik a gyerekkel, hanem az, hogy mindezt gyomorforgató pedomaci stílusban teszi. Egyszerűen minden létező szinten kiverte a biztosítékot.

febr. 20. 16:02
 75/91 anonim ***** válasza:
100%
77-es vagyok. Mármint a lányodnak nem segítene senki.
febr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 A kérdező kommentje:
Azt sosem gondolnám, hogy bármikor rámozdulna. Ezt továbbra is fenntartom. De nekem épp elég bizarr ez így ebben a formában úgy is, hogy ez a maximum. Kifordul ettől a gyomrom.
febr. 20. 16:04
 77/91 anonim ***** válasza:
96%
Simán rámozdulna. Sajnálom.
febr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 anonim ***** válasza:
92%

""Rettenetesen vagyok. ... Egyszerűen mégis uvoltok a párnába, annyira rettenetesen vagyok. ... HO-ban dolgozom, joforman soha nincsenek kettesben... Kifordul ettől a gyomrom."


Az van rendben, ahogyan előtted beszél a lányoddal. Ha ugyanúgy beszélne vele a hátad mögött is, az rendben lenne. Na de azon kicsit se lennél meglepődve, semmi furcsa se lenne benne, tuti, hogy eszedbe se jutna kérdést kiírni róla.


Ehhez képest egyenesen kiborultál. Ebből egyértelműen látszik, hogy mennyire gáz az egész. Ő is tudja, hogy gáz, naná, hogy tudja, hiába játssza az ártatlant. Ha szerinte nem lenne gáz, akkor előtted is ugyanúgy beszélne a lányodhoz, tehát akkor már régesrég tudnál róla, hogy milyen stílusban tolja.


Most meg még ő játssza a sértődöttet, szánalmas!


Nem értem, hogy miért nem tetted ki máris.


De tényleg, minek kéne még megtörténnie ahhoz, hogy lépj?"

febr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:
89%

Azt mondja “magadom a lehetoseget hogy bizonyitsd” :D :D :D

Embeeeer, hát ki vagy te? Egy ugyanolyan névtelen, arctalan senki, mint itt mindenki más!!

--

Kérdező, ha az én vérszerinti lányomról megtudnám, hogy a nevelőapja ilyen stílusban ír / viszonyul hozzá... hát, biztos, hogy eltörném az új “apuka" csontjait. Ez egy nagyon egészségtelen viszony, pszichológiai eset a csávó.

febr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Nekem egyértelműen nyomul. Én úgy gondolom, hogy még most perpill éppen nem nyúlna hozzá, mert éppen szembesítve lett... Lehet a lányod beleegyezésére vár, az alkalomra. Feltérképezi, hogyan áll ő hozzá. Teljesen mindegy milyen témában és szövegkörnyezet volt az egyes mondatai, a megfogalmazás az egyértelmű, mentegetheti magát! Tök mindegy! Attól még ez az aminek látszik! Tudod, sok ember van, akiről sokáig azt hiszed jó lelkű és nem tenne meg ezt meg azt, aztán hány pszichopata él közöttünk akiből hirtelen előtör a valódi énjük! Én nem várnám meg, míg történjen valami! Aztán fogod magad igazán hibáztatni, hogy hagytad! Hogy megbíztál benne, mert mutatott egy képet magáról... Éppen fűzögeti a lányod ébresztő!!! Alattomosan ráadásul, kedvességbe burkolva, ruhákkal, cipőkkel és a többi! Álmában finoman puszilgatja. Mi van??? Nem fogja elismerni neked, ne is várd, hogy azt mondja: ja bocsika, igen felszedném a lányod mert tetszik 40 évesen, egy beteg állat vagyok! Hát ilyen nem lesz! Egy ilyen emberrel akarsz együtt maradni? Mindegy milyen volt eddig, most ilyen, ez ő! S a leggusztustalanabb azon kívül, hogy átver téged is, hogy egy 15 éves lányra nyomul 40 évesen. Hát milyen lelke van egy ilyennek? Az ilyen nem lehet jó ember szerintem! De ha ezzel akarod mentegetni, mert eddig jó ember volt... Sokszor említetted, ami nekem arra utal, hogy valahol felmentést keresel neki! Vagy nem mered bevallani magadnak, hogy félre ismerted.

febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!