Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintek normális, ha a 40...

Szerintek normális, ha a 40 éves nevelőapa és a 15 éves nevelt lány között ilyenek hangzanak el messengeren?

Figyelt kérdés

Számomra ez teljesen meghökkentő, de nyugtassatok meg, ha lehet ez normális is. Apukák, nevelőapukák, nagy testvérek, bármiféle rokonok, mit gondoltok?


Szösszenetek normális beszélgetések közé ékelve nevelőaputól:


- Manó, hol az xy könyv?

- kis cic bab? látni akarom a pofid! pic. please

- hi kis baby, whatsup?

- beteg vagy? majd én ápollak :)

- Hol a szivecském???

- elindultam haza bogybab

- annyira finom puszit adtam pedig reggel, h ne keltselek fel

- nem hiányzom?

- utálsz kincs?

- Mai program lefújva, anyád szeretné hogy menjek haza, nem mondhattam meg neki hogy találkozunk

- nem hagyom veszni a tappancs nyomodat

- volna kedved kimenni ma valamerre? ne mond neki még semmit, aztán kitalálunk valamit (anyjának)

- boldog valentin napot kicsi kincs <3

- whatsup kisbab?



Mindez sima hétköznapi beszélgetések közé ékelve. 5 éve a nevelőapja a lánynak. Törődik vele, foglalkozik vele. Ez viszont elég beteg, nem?


febr. 19. 18:04
 51/91 anonim ***** válasza:
90%

- Mai program lefújva, anyád szeretné hogy menjek haza, nem mondhattam meg neki hogy találkozunk


- volna kedved kimenni ma valamerre? ne mond neki még semmit, aztán kitalálunk valamit (anyjának)


Kedves kérdező!

Ezekre mi a magyarázatod?

febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 anonim ***** válasza:
30%
Az biztos, hogy törődik vele. Ez nem kérdéses a leírtak alapján.
febr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 A kérdező kommentje:

Azzal magyarázta, hogy velem nem lehet menni sehova, meg akkor epp ossze voltunk veszve, ezért hagyott ki.


Nem tudom mit gondoljak.

febr. 19. 20:30
 54/91 anonim ***** válasza:
94%
Mi tudjuk...
febr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 anonim ***** válasza:
72%
#53 kicsit túltolod ezt az értetlen szerepet. Ebből látszik, h full kamu a kérdés. Ennyire senki sem hülye.
febr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 A kérdező kommentje:
Persze részemről is elég kocsogseg kontextusbol kiragadni dolgokat és kigyujteni, ő maga mondta hogy egyben ez így tényleg gáz. Nem tudom mit gondoljak.
febr. 19. 20:32
 57/91 anonim ***** válasza:
97%

A boldog valentin nap se gyanús? A 3as szám tudod mit jelent?


Kontextusban ki tudnád tenni a Valentin napos részt?

febr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 anonim ***** válasza:
91%

Ha gáznak gondolná akkor azonnal változtatna rajta, de nem teszi.

A lányod mit gondol a nevelőapjárol? Kettesben egy bennsőségesebb hangulatban meg kellene kérdezni tőle higy mit gondol a nevelőapjarol, hogy nem tartja e túlzásnak amiket ír.

febr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 Darius- ***** válasza:
7%
Először is tanuljanak meg magyarul írni, nemcsak az angol kifejezések használata miatt. A Valentin-nap az itt Bálint-nap. A kisbab és bogybab fogalmam sincs mit jelent, kisbaba lenne ?
febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 anonim ***** válasza:
84%

"A lányod mit gondol a nevelőapjárol? Kettesben egy bennsőségesebb hangulatban meg kellene kérdezni tőle higy mit gondol a nevelőapjarol, hogy nem tartja e túlzásnak amiket ír."

Mert mi van, ha igen, és mi van, ha nem? Nem a kiskorú gondolataitól kéne függővé tenni, hogy felnőtt ember létére mit lépjen az anya.

febr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!