Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintek normális, ha a 40...

Szerintek normális, ha a 40 éves nevelőapa és a 15 éves nevelt lány között ilyenek hangzanak el messengeren?

Figyelt kérdés

Számomra ez teljesen meghökkentő, de nyugtassatok meg, ha lehet ez normális is. Apukák, nevelőapukák, nagy testvérek, bármiféle rokonok, mit gondoltok?


Szösszenetek normális beszélgetések közé ékelve nevelőaputól:


- Manó, hol az xy könyv?

- kis cic bab? látni akarom a pofid! pic. please

- hi kis baby, whatsup?

- beteg vagy? majd én ápollak :)

- Hol a szivecském???

- elindultam haza bogybab

- annyira finom puszit adtam pedig reggel, h ne keltselek fel

- nem hiányzom?

- utálsz kincs?

- Mai program lefújva, anyád szeretné hogy menjek haza, nem mondhattam meg neki hogy találkozunk

- nem hagyom veszni a tappancs nyomodat

- volna kedved kimenni ma valamerre? ne mond neki még semmit, aztán kitalálunk valamit (anyjának)

- boldog valentin napot kicsi kincs <3

- whatsup kisbab?



Mindez sima hétköznapi beszélgetések közé ékelve. 5 éve a nevelőapja a lánynak. Törődik vele, foglalkozik vele. Ez viszont elég beteg, nem?


febr. 19. 18:04
 81/91 anonim ***** válasza:
29%
Kár válaszolgatni, mert kamu a kérdés. Ilyen értetlen ember nem létezik.
febr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyen értetlen ember nem létezik."

Sokkal értetlenebbek is vannak, nyugodt lehetsz. Másképp nem létezne annyi bántalmazott gyerek se...

febr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/91 anonim ***** válasza:
100%
82-es: az szomorú
febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, szabad megkérdezni, hogy mi a következő lépésed?

Mert az ugye nyilvánvaló, hogy azért, mert most felkérdezted a férjed, attól még nem fog elmúlni a lányod iránt érzett vágya...

febr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/91 anonim ***** válasza:
86%

Hát... Nekem nevelő apám van, sose beszélgettünk ilyen stílusban. Úgy szoktunk beszélgetni, mint apa és lánya.


Ez a beteg undorító fsz egy pedofil állat, ráadásul manipulál, úgy alakítja a dolgokat, hogy még te érezd magad szrul, ő sértődik meg. Hányinger. Az ilyen undorító férgeknek börtönben a helye. Rohadjon meg!

febr. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/91 anonim ***** válasza:
86%

“boldog valentin napot kicsi kincs <3”

Igazából elég lett volna ennyi is, hogy lásd: lehet, hogy a te férjed, de hogy a lányodra van rákattanva érzelmileg, az 100 százalék.

febr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/91 anonim ***** válasza:
92%
Mi újság azóta?
febr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/91 anonim ***** válasza:
82%
Az engem is érdekel
febr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/91 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit még fiatal a leányzó,de mivel nincs vérszerinti kapcsolat mehet a dolog.

Sőt legalis is lesz egy idő után...

Mondjuk a legalitás a 15éves kiscsajokat hidegen hagyja.


Woodi Alen is meghúzta a nevelt lányát és boldogok.

márc. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 anonim ***** válasza:
100%

Woody Allen a példa komolyan?

Érzékenyen érint a kérdés, mivel az én exem is pedofil, a lányom csak 5 éves, de már feljelentettük, óvoda is, pedig még csak ráutaló magatartás volt "apa" részéről.

Kérdező, mint anya felháborító hogy hagytad idáig fajulni. Komolyan nem vetted észre hogy ez a görény megrontja a lányod?

ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!